NYX EVENT WITH PAINTDATFACE

2017 kovo 11 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! O kaip jūsų šeštadienio vakaras? Mano ramus kaip niekada. Rytą pradėjau nuo tvarkymosi ir fotografavimo, o užbaigti noriu šiuo įrašu. Šiandien tiesiog dalinuosi keliomis akimirkomis iš praeitą šeštadienį vykusio Nyx renginio, kurio metu kartu su mūsų keliomis nuostabiomis Lietuvos blogerėmis ir youtuberėmis susipažinome su Nyx naujienomis.

Tiesą sakant, pasakoti nelabai ir ką yra. Renginį pradėjau nuo labai skanaus kokteilio, šokoladinio Nyx keksiuko ir nuotrakų sesijos prie “sienelės”. Vėliau garsusis vizažistas iš Los Andželo Spencer, a.k.a. Paintdatface, papasakojo apie savo pirmą apsilankymą Lietuvoje bei atsakė į visus klausimus, kuriuos turėjo galimybę užduoti visi atėję į renginį su pakvietimais arba tiesiog aplinkui vaikščiojantys ir netyčia sustoję prekybos centro lankytojai. Aš, aišku, neuždaviau nei vieno klausimo, nes nei nesu tas žmogus, kuris mėgsta uždavinėti klausimus, nei turėjau mintyse sudėliojusi mane labai dominančių klausimų sąrašą. Visą likusį laiką skyrėme naujienų testavimui, neragautų kokteilių ragavimui, smagiems pokalbiams ir selfiams. Iš tikrųjų Nyx pristatytos naujienos tikrai yra įdomios. Tarp jų yra Lid Lingerie akių šešėlių paletė, naujos Lip Lingerie skystų lūpų dažų atspalviai, lūpų pieštukas, kreminiai skaistalai, kreminės Duo Chromatic švytėjimo suteikiančios priemonės ir, rodos, viskas. Labiausiai iš visų naujienų norėjau išbandyti Lid Lingerie paletę bei Lip Lingerie skystus lūpų dažus. Lip Lingerie gavau kaip mažą dovanėlę, o vat dėl Lid Lingerie dar reikia pagalvoti ir pamąstyti, ar tikrai man jos reikia, bet tos spalvos taip jau gundančiai atrodo, kad atsispirti labai sunku. Štai ir viskas. Daugiau nėra ką ir pasakyti, tad kviečiu žiūrėti mano paruoštą nuotraukų galeriją.
nuotraukos: Canon G7X ir Aliona

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×