NYX EVENT/WORKSHOP

2016 birželio 23 in Grožis, Renginiai - 1 komentaras

LT Yaaas! Pagaliau ir Lietuvoje bus galima be jokių kliūčių įsigyti tokios Nyx dekoratyvinės kosmetikos, kokia prekiauja ir JAV bei kitose pasaulio šalyse. Puikiai atsimenu, kai prieš porą metų į Douglas bei Sarma parduotuves pirmą kartą atkeliavo šis kosmetikos prekinis ženklas. Iš pradžių viskas buvo gerai, bet vėliau priemonės nuo lentynų kažkur dingo, o pačios lentynos iki šiol yra pusiau tuščios. Jokio atsplavių pasirinkimo, o apie pasaulio naujienas išvis geriau patylėti. Vienintelė galimybė buvo bandyti užsisakyti kažką iš užsienio arba lankytis porą kartų per metus organizuojamose grožio mugėse. Tačiau viskas greitai pasikeis! Jau nekantrauju išbandyti naujus spalvotus akių pravedimus ir Lingerie skystus lūpų dažus!

Kalbant apie renginį, tai Nyx pakvietė mane į labai smagų renginuką, kur sužinojau dar daugiau apie Nyx, vizažistė Aistė sukūrė ryškų ir akį traukiantį makiažą, skirtą fotosesijai, o video blogerė Chanelette papasakojo apie youtube gyvenimo užkulisius. Vėliau vyko makiažo dirbtuvės, bet aš turėjau bėgti į kitą renginį… Kaip gaila, kad kartais renginiai būna tą pačią dieną! Galbūt girdėjote kažką apie klonavimą? Man tikrai praverstų!

Aišku, tuščiomis aš neišėjau! Mums leido išsirinkti po 3 priemones, o dar dvi įsigijau pati. Patikėkit manimi, bus DAUG ryškių lūpų, nes:

“be bold or italic, but never regular”.

nyx_event_2nyx_event_3nyx_event_7nyx_event_13nyx_event_122nyx_event_9nyx_event_14nyx_event_6nyx_event_8nyx_event_4nyx_event_11nyx_event_5nyx_event_10photos: me

 

1 komentaras

 • MY NYX LIP PRODUCTS - Luscious Style 2016 liepos 18 at 11:45

  […] kurie galėjo įsigyti Nyx bet kokioje kosmetikos parduotuvėje. Apie Nyx renginį rašiau čia. O mes? Šiuo metu Lietuvoje nerasite normalaus Nyx asortimento, tik likučius, o taip norėčiau […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×