MY NYX LIP PRODUCTS

2016 liepos 18 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

LT Pakalbėkime apie lūpų dažus. Man labai patinka ryškios lūpos, nes ryškus lūpdažis man yra ne tik makiažo detalė, bet ir viso tos dienos įvaizdžio labai svarbi dalis. Lūpdažis gali pakeisti ir jūsų nuotaiką, ir emocijas, žodžiu, viską! Šiandien noriu parodyti jums savo kuklią Nyx lūpų priemonių kolekciją ir parodyti, kaip šios priemonės atrodo ant lūpų. Go!


EN Let’s talk about lip products. I’m obsessed with bright, bold lip, because it is such an important part not only of my makeup, but also as a key details of my outfit. Lipstick can change everything! Your mood, your emotions, etc. Today I want to show you what I have Nyx lip products wise and also how these shades look when applied on the lips. Go!

nyx lippies_3nyx lippies_2

 LT Dar kartą noriu padėkoti Nyx Baltics už galimybę susipažinti su jais iš arčiau, nes visą laiką su pavydu žiūrėjau į amerikiečius, kurie galėjo įsigyti Nyx bet kokioje kosmetikos parduotuvėje. Apie Nyx renginį rašiau čia. O mes? Šiuo metu Lietuvoje nerasite normalaus Nyx asortimento, tik likučius, o taip norėčiau dabar išbandyti jų spalvotus skystus akių pravedimus… Nyx pažadėjo, kad atkeliaus su trenksmu ir į mūsų šalį, bet kol kas tenka tik laukti.

Tai kas ten su lūpų priemonėmis? Kol kas aš turiu tik 3 Nyx lūpų priemones: du lūpdažius ir vieną blizgį. Matinį lūpdažį Nyx Mat Rouge A Levres (splava Natural), ryškų Nyx Macaron Rouge A Levres (spalva Violet) ir Intense Butter Gloss blizgį (spalva Blueberry Tart).


EN I’m so thankful to Nyx Baltics for a chance to get to know their products better, because I had been dreaming to try something that Americans can buy in every single drugstore for the longest time. You can check the event here. What about us, Lithuanians? We don’t have a wide assortment of Nyx makeup yet, only older leftovers, but I want to try their amazing colorful liquid eyeliners so badly… Nyx promised to come to Lithuania, so now we should wait for some magic to happened. 

What about Nyx lip products? I have only 3: two lipsticks and one lip gloss. Nyx Mat Rouge A Levres (in Natural), Nyx Macaron Rouge A Levres (in Violet) and Intense Butter Gloss (in Blueberry Tart).

nyx lippies_4NYX MAT ROUGE A LEVRES IN NATURAL

LT Labai švelnios, kasdienės spalvos matinis lūpdažis. Tai “rožinis nude”.


EN Really natural looking matte lipstick for everyday makeup. I would call it a pink nude.

nyx lippies_6NYX MACARON ROUGE A LEVRES IN VIOLET

LT Be galo ryškus ir aplinkinių dėmesį atkreipiantis violetinis lūpdažis. Kasdien juo nemanau, kad dažysiu lūpas, bet esant kokiai nors progai – būtinai.


EN A perfect lipstick for those, who like to experiment with lip colors. A pretty purple shade, which I will use for a special occasion, for example, makeup presentation, event or press day.

nyx lippies_5NYX INTENSE BUTTER GLOSS IN BLUEBERRY TART

LT O čia lūpų blizgis itin drąsioms. Aš kartu su juo planuoju naudoti raudoną arba juodą lūpų pieštuką. Kol kas su juo toliau namų neišėjau, bet tikrai išeisiu, pamatysit!


EN Lipstick for bold looks. I will wear it over red or black lip liner. 

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×