TOP 10: NYX

2017 sausio 25 in Apžvalga, Grožis - 2 komentarai

Sveiki! Šiandien esu nusiteikusi kalbėti apie kosmetiką, todėl nusprendžiau, kad pats laikas pagaliau pasidalinti su jumis savo mėgstamiausiomis Nyx priemonėmis. Dar rudenį man atsiuntė visą didžiulę dėžę dovanų, todėl užtruko šiek tiek laiko kol viską išbandžiau ir panaudojau tam tikrą laiko tarpą, kad susidarytų galutinė nuomonė apie kiekvieną iš išbandytų priemonių. Nyx yra labai prieinama kosmetika kainos atžvilgiu, todėl įsigyti ją gali praktiškai kiekvienas. Būtent todėl kylo toks didžiulis susidomėjimas ir visi bėgo ir pirko viską kaip išprotėję. Aš esu prieš tokį besaikį pirkimą, todėl šiandien dalinuosi savo Nyx top 10 kosmetikos priemonių, kurias tikrai nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti. P.S. ne visa brangi kosmetika yra gera ir ne visa gera kosmetika yra brangi. Pradedam!

“SET IT & DON’T FRET IT” MATTE FINISHING POWDER (LIGHT/MEDIUM)

Tai biri pudra su spalva, kuri idealiai tinka skysto makiažo pagrindo fiksavimui. Neapsunkina odos, sunkiai pastebima, tad atrodo labai natūraliai. Smulkiai sumalta. Galima naudoti ir taip vadinamai “baking” technikai, tačiau man tokiu būdu ji man per daug išsausina paakių zoną. Naudojant įprastu būdu, viskas yra puiku. Mano odai užtenka užtvirtinti makiažą iš ryto, tačiau riebios odos savininkėms ji gali būti ne itin matizuojanti, tačiau normalios ir sausos odos savininkėms puikiai tiks. Minusas: antroje vietoje sudėtyje yra talkas, kuris yra pigus mineralas galintis kimšti poras ir sukelti alergiją.

FACE AND BODY GLITTER BRILLANTS (BRONZE)

Be galo gražus veido ir kūno blizgutis, kurį galima naudoti bet kur, net kaip ir bet kada. Mano širdžiai priimtiniausias variantas yra naudojimas ant voko. Puikiai tinka vakariniam makiažui. Labai gražiai atrodo vidiniame akių kamputyje, tačiau taip pat stulbinančiai atrodys ir padengus visą voką (drąsiems ir nebijantiems išsiskirti iš minios). Būtina naudoti su specialiai blizgučiams skirta baze. Nyx Panoramoje pagaliau atsirado šie blizgučiai, todėl greitu metu bėgsiu pirkti kitą atspalvį ir pačią bazę.

LIQUID SUEDE CREAM LIPSTICK

Tai skysti matiniai lūpų dažai. Kitų atspalvių nesu išbandžius, bet man be galo patinka mano turima spalva (juo esu pasidažius čia). Aišku, ant sausų lūpų tokia priemonė atrodys tikrai prastai ir tik dar labiau išryškins tai, ką jūs bandėte paslėpti keliais sluoksniais lūpų balzamo. Šiek tiek sausina lūpas, tačiau parodykite man matinį skystą lūpdažį, kuris drėkintų lūpas. Vargu, ar toks egzistuoja. Tiesiog reikia tinkamai rūpintis lūpomis ir bent 15 minučių prieš dažant lūpas skystu matiniu lūpdažiu pasitepti gerai maitinančiu lūpų balzamu. Tik nepamirškite nuvalyti lūpų balzamo likučius, o tik tada jau imkite į rankas lūpų dažą.

LOVE IN PARIS EYESHADOW PALETTE

Toli gražu ne visos Nyx akių šešėlių paletės yra kokybiškos. Pasitaiko ir itin prastų variantų, kurie yra ant tiek prasti ir niekam tikę, kad mintyse tik stebiesi, kokiu būdu jie pateko į gamybą. Kalbant apie šią paletę, tai ji tikrai yra vykusi. Šešėlių pigmentacija yra labai gerai ir jie lengvai sklaidosi. Paletėje yra ir matinių, ir atspalvių su blizgučiais, tad galima tikrai sukurti daugiau nei vieną pilnavertį akių makiažą. Puikiai tiks pradedančiosioms. Iki Urban Decay šešėlių Nyx dar labai toli, tačiau ir kaina yra atitinkama. Minusas: naudoti reikia su baze, nes be šešėlių bazės tikrai gali greitai subėgti. Su šešėlių baze ant mano vokų laikosi apie 6 valandas

PRISMATIC PRO SHADOW (MERMAID)

Undinėlės akių šešėlis. Labai išskirtinis atspalvis, kurį vargu, ar taip lengvai dar kur nors surasite.

SCULPT & HIGHLIGHT FACE DUO

  Nors ir nemėgstu skysto kontūravimo, tačiau ši priemonė man tikrai “prilipo” ir yra dažnai naudojama. Ypač likau sužavėta šviesia spalva, kurią naudoju paakių zonai pašviesinti. Labai lengva konsistencija, gerai sklaidosi su beauty blender kempinėle. Tamsią spalvą naudoju rečiau, tačiau kokybės atžvilgiu jokių nusiskundimų neturiu. Jei norite išbandyti skystą kontūravimą, tai siūlau pradėti nuo šios Nyx priemonės.

MATTE BLOTTING PAPER

Jei dar neteko girdėti apie tokias servetėles (nors abejoju), tai jos yra skirtos dienos metu pertekliniam riebalui nuo veido pašalinti. Jei jūsų oda riebi, tai tikrai siūlau kuo skubiai įsigyti tokias servetėles, nes tai tikras išsigelbėjimas riebiaodėms. Puikiai sugeria visą riebalą nuo veido ir oda vėl būna matinė.

JUMBO EYE PENCIL

Viena populiariausių Nyx priemonių. Tai yra baltos spalvos pieštukas, kurį daugelis rekomenduoja naudoti kaip šešėlių pagrindą tam, kad spalvos būtų intensyvesnės. Ypač šis pieštuas reikalingas toms, kurios mėgta ryškų ir spalvotą akių makiažą. Tiesa, nors kai kurie sako, kad tai pati geriausia bazė šešėliams, tačiau šis pieštukas jokiu būdu neprailgins akių makiažo gyvavimo laiko ir neapsaugos nuo šešėlių subėgimo. Aš jį dažniausiai naudoju vidiniams akių kampučiams pašviesinti ir po antakiais.

INTENSE BUTTER GLOSS (BLUEBERRY TART)

Intense Butter Gloss – tai itin saldžiai kvepiantys, tačiau labai pigmentuoti ir ilgai išliekantys lūpų blizgiai. Jei mėgstate lūpų blizgius, tai būtinai išbandykite šiuos. Šviesesni atspalviai nesukelia papildomų problemų, o vat su tamsesniais reikia naudoti lūpų pieštuką, kad neišbėgtų už kontūro ribų.

EYEBROW GEL (BRUNETTE)

Štai ir mano pati mėgstamiausia Nyx priemonė – antakių gėlis. Iš tikrųjų pavadinimas nėra tinkamas, nes šią priemonę sunkiai galėčiau pavadinti gėliu. Man antakių gelis asocijuojasi su tušo formos šepetėliu ir skysta priemone, kuri skirta tik antakių plaukelių užtvirtinimuai. Čia yra visai kita istorija. Čia yra visiškai savarankiška priemonė, kuriai naudoti reikia tik paprasto antakių šepetėlio. Tikrai nepatiks natūralių antakių mylėtojoms, nes su šia priemone natūralių antakių efekto neišgausite. Ji yra skirta drąsiems, sakyčiau instagram tipo antakiams sukurti. Be to, reikia labai atsargiai naudoti ir nepadauginti, nes priemonė sunkiai nusivalo. Iš šio sunkaus nusivalymo išplaukia ir pliusas – ilgas išsilaikymas. Su šiuo geliu mano antakiai visada atrodo tobulai ir ryškiai.

Tikiuosi, kad patiko mano Nyx top 10 įrašas. Šią savaitę keliausiu į PC Panorama esančią Nyx parduotuvę, nes noriu įsigyti dar kelias smulkmenas: bazę blizgučiams, naują blizgučio spalvą, spalvotą akių pravedimą… ir galbūt dar ką nors. O kokia yra jūsų numeris vienas Nyx priemonė? Ką aš dar turėčiau išbandyti?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

2 Komentarai

 • NYX KONKURSAS - Luscious Style 2017 sausio 30 at 12:30

  […] jog visai neseniai dalinausi savo Nyx top 10 priemonių sąrašu? Jei ne, tai galite jį surasti čia. Įrašas sulaukė labai daug jūsų dėmesio, todėl ta proga šiandien skelbiu konkursą, kuriame […]

 • […] Nyx Eyebrow Gel (brunette). Apie jį pasakojau čia. […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×