NYX OPENING PARTY

Akimirkos iš ilgai laukto pirmosios Nyx parduotuvės Baltijos šalyse atidarymo. Taip! Nuo šiol Nyx kosmetika yra pasiekiama visoms vilnietėms, nes PC “Panorama” jau savaitę dirba ši nuostabi parduotuvė. Slaptas atidarymo vakarėlis, į kurį buvo pakviesti blogerės, video blogerės, makiažo meistai bei Lietuvos žvaigždutės, įvyko rugsėjo 23 dieną. Aš labai laukiau šios dienos, nes seniai svajojau išmėginti visiems žinomus soft matte lip cream ir lip lingerie skystus lūpų dažus, ryškius akių šešėlius ir ypač mermaid atspalvį, matinį efektą suteikiantį makiažo fiksatorių bei dar daugelį kitų Nyx priemonių. Be to, aš buvau be galo laiminga, jog Nyx išrinko mane, kaip vieną iš šešių žmonių, kurie oficialią atidarymo dieną perkirpo rožinę juostą. Tai vat todėl aš ir dovanojau vienam iš jūsų visą dėžę Nyx kosmetikos savo instagram paskyroje (pats laikas prisijungti prie mano instagram ir sekti naujienas ten!). Na o dabar laikas pamatyti, kaip atrodė pats vakarėlis.

P.S. Sekite naujienas NYX Professional Makeup Baltics facebook paskyroje.

nyx-2Galiu drąsiai pasirašyti po kiekvienu sakiniu.

nyx-1Taip atrodo Nyx parduotuvė iš vidaus.

nyx-opening-party_9O čia tik dalis mūsų nuostabios blogerių kompanijos: aš, Inga, Aliona. Myliu šią nuotrauką!

nyx-opening-party_7Lūpų pieštukų rojus. O kokios spalvos pieštuką norėtumėtė išbandyti jūs?

nyx-opening-party_11Visą akių šešėlių kolekcija.

nyx-opening-party_1Užkandžiai, nes koks vakarėlis be jų?

nyx-opening-party_5Nuostabus Alionos įvaizdis tikrai sulaukė daug dėmesio.

nyx-instaKelios akimirkos iš telefono archyvų.

nyx-opening-party_8Ar žinojote, jog Nyx pavadinimas tikrai nėra kilęs kaip darinys iš žodžio New York. Nyx buvo pavadintas taip dėka graikų deivės, kuri valdė naktį ir simbolizavo grožį ir galią. Be to, prie ko čia Niujorkas, jei Nyx gimė saulėtame Los Anžele?

nyx-3Man labai patinka parduotuvės koncepcija. Visi produktai yra sudėlioti pagal paskrirtį: lūpos, veidas, akys. Labai patogu, tiesa?

nyx-opening-party_2Pasakiško grožio ir saldumo keksiukai.

nyx-opening-party_12O čia labai visų laukiamos dovanėlės! Visų maišelių turiniai buvo skirtingi, bet aš savo nerodysiu, nes bus atskiras įrašas apie visą mano Nyx kolekciją.

nyx-opening-party_10Dar vienas dalykas, kuris mane maloniai nustebino, buvo rankų dezinfikavimo skysčiai ir servetėlės ant kiekvieno kampo. Aš labai mėgstu prisiteplioti įvairiausių splavų lūpdažiais ir šešėliai, bet vėliau pastoviai kyla problema, kad nėra kaip visa tai nuvalyti.

nyx-opening-party_6Didžiuliai veidrodžiai. “Swatch, watch, play” – sako Nyx. Būtent tai aš ir dariau pusę vakaro.

nyx-opening-party_4Penkatdieninis vakarėlis be kokteilių irgi neįmanomas.

Dar kartą noriu padėkoti Nyx už puikiai praleistą vakarą. Labai tikiuosi, kad tai buvo toli gražu ne paskutinis mūsų bendradarbiavimas.

photos: Inga

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×