PANDORA X DISNEY | DO SEE THE MAGIC

Labai gerai atsimenu pirmą Pandora apyrankių ir karoliukų rinkimo bumą. Visi buvo apsėsti ne tik šiais nuostabiais papuošalais, bet ir jų idėja – idėja kaupti prisiminimus ant savo riešo. Turėti savo gyvenimo istoriją ant riešo ir nešioti ją kasdien yra be galo žavu, miela bei stilinga. Tai daugiau negu tiesiog gražus ir prie visko derantis papuošalas. Kiekvienas karoliukas turi savo istoriją ir kiekviena istorija turi savo karoliuką. Baigei studijas? Nusipirkai pirmą automobilį? Pirmą kartą apsilankei Niujorke? Persikraustei į nuosavą būstą? Susituokei? Visas svarbias gyvenimo akimirkas gali įkūnyti mažas karoliukas!

Aš esu už kokybiškus juvelyrinius dirbinius ir sakau griežtą “ne” pigiai bižuterijai, kuri nusitrina jau po kelių dienų nešiojimo. Tarp mano mėgstamiausių papuošalų rasite tik laikrodžius, kelias grandinėles su pakabukais, porą sidabrinių žiedų ir dvi poras sidabrinių auskarų. Tiesa, prieš savaitę mano mėgstamų papuošalų būrį papildė nauja priklausomybė – Pandora apyrankė. Dar būdama mokykloje rinkau tokio tipo karoliukus, tačiau greitai mečiau šį žaidimą, kadangi tuo metu kokybiškų karoliukų negalėjau sau leisti pirkti, o pigesni buvo per daug neįdomūs ir paprasti… Dabar suprantu, kad tokiems dalykams reikia suaugti. Neseniai įžengusi į Pandora parduotuvę, esančią PC “Panorama” ir apžiūrėjusi karoliukus ir kitus juvelyrinius dirbinius, likau visiškai sužavėta. Kiekvienas iš karoliukų yra unikalus ir nepanašus į nieką kitą! Pagal kiekvieno skonį, pagal kiekvieno pageidavimą, bet kokiam gyvenimo įvykiui įamžinti ir bet kokiai progai sau, sesei, draugei ar mamai.

Mano Pandora apyrankė, kaip ir karoliukai, yra iš pačios naujausios Pandora kolekcijos “Do See the Magic”, kuri buvo sukurta bendradarbiaujant su Disney. Pasirinkau sidabrinę apyrankę su mikio formos akmenukais iš kubinio cirkonio, karoliuką princesės karūną, karoliuką Minnie ir apsauginę grandinėlę. Man atrodo, kad tai sėkmingas Pandoros karoliukų rinkimo startas. Beje, man atrodo, kad būtų nereali idėja papildyti savo Pandora apyrankę vienu karoliuku iš šios kolekcijos apsilankymo Disneylande proga, tiesa?

apyrankė čia/ karoliukas princesės karūna čia/ karoliukas Minnie čia/ apsauginė grandinėlė čia

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.