PATARIMAI, KURIE VISUOMET LEIS ATRODYTI STILINGAI

2020 gruodžio 21 in Apsipirkimas, Mada - 1 komentaras

Atrodyti stilingai be jokių kliūčių? Kiekviena moteris svajoja atrodyti stilingai, tačiau neretai vyrauja nuomonė, kad madingą įvaizdį galima sukurti tik aklai sekant vyraujančias tendencijas ir renkantis dizainerių kurtus drabužius. Visgi, iš tiesų norint atrodyti nepriekaištingai, užtenka vos kelių paprastų gudrybių – susipažinusios su jomis, ir pačios šiuo klausimu pakeisite savo nuomonę.

PRIPILDYKITE SPINTĄ LENGVAI DERINAMAIS DRABUŽIAIS

Jei didžioji dalis Jūsų turimų drabužių derės tarpusavyje, problema, jog nėra ką apsirengti, kamuos gerokai rečiau. Žinoma, tai nereiškia, kad visuomet turėtumėte rinktis tik saugiausius neutralius atspalvius, tačiau tik vienai progai skirtų rūbų taip pat reikėtų vengti. Geriausia, jei iš karto pagalvosite, kada naujuosius drabužius vilkėsite ir prie ko juos derinsite – tuomet ir paaiškės, ar jie iš tiesų verti tapti Jūsų spintos dalimi.

DAUG DĖMESIO SKIRKITE DYDŽIŲ PASIRINKIMUI

Nesvarbu, ar tai būtų striukės moterims, ar bet kokie kiti drabužiai, jie turėtų Jums tikti būtent dabartiniame gyvenimo etape. Pernelyg aptempti ar labai atviri rūbai gali atrodyti šiek tiek vulgariai. Nors neretai manoma, kad akis badantys trūkumai padės pasitempti, dažniausiai tokie lūkesčiai baigiasi tuo, jog nauja apranga nugula spintoje laukti geresnių laikų. Tuo tarpu itin dideli drabužiai neleidžia atskleisti visų Jūsų turimų privalumų, tačiau kadangi oversized apranga vis dar madinga, tokiems sprendimams kartais galima padaryti išimtį.

DRĄSIAI MIKSUOKITE MEDŽIAGAS

Ne paslaptis, kad drabužių sluoksniavimas yra viena iš stilingo įvaizdžio paslapčių, tačiau atrodysite dar įspūdingiau, jei išdrįsite miksuoti ne tik skirtingus rūbus, bet ir audinius. Zomšas, šilkas, oda, gyvatės odos raštas, mezginiai – šiuo atveju galimi patys įvairiausi eksperimentai, tad galutinis rezultatas priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.

PAMIRŠKITE SPALVŲ DERINIMO TAISYKLES

Šis patarimas ypač aktualus toms, kurios ieško savito stiliaus ir nori atrodyti kuo unikaliau. Drąsiai galite miksuoti bet kokius atspalvius, net ir tuomet, jei iš pažiūros jie atrodo visiškai nesuderinami – svarbiausia, kad galutinis rezultatas patiktų Jums pačioms. Taip pat svarbu, kad apskritai į savo garderobą įtrauktumėte daugiau naujų spalvų, kurios padėtų atrodyti gyvybingiau. Tam galite pasitelkti pačius įvairiausius drabužius, pavyzdžiui, netgi sijonus – plačią jų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/drabuziai-moterims/sijonai.

PASIRŪPINKITE STILINGAIS AKSESUARAIS

Net ir dėvint pakankamai klasikinius, dėmesio neatkreipiančius drabužius, savo įvaizdį galima papildyti žavingais aksesuarais – jie padės atrodyti kur kas stilingiau ir gerokai unikaliau. Priklausomai nuo sezono, tai gali būti madingi saulės akiniai, šiltas šalikas, žavinga skrybėlė ar įdomi rankinė. Jei padirbėsite su tokių aksesuarų paieškomis, tikrai surasite tokių variantų, kurie neabejotinai taps ryškiausiomis Jūsų įvaizdžio vinimis.  

Pritaikiusios šiuos stiliaus patarimus, net ir formuodamos kasdienį įvaizdį galėsite atrodyti itin stilingai. Svarbiausia nebijoti eksperimentų ir surasti savitą stilių – taip dar geriau pabrėšite savo asmenybę.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

1 komentaras

 • Dovilė 2020 gruodžio 26 at 19:09

  pritariu, žinok, visiems patarimams, pati nustebau, kai pradėjau daugumą jų taikyti – atrodau tikrai gerai! ir stilingai)

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×