PAVASARINIS MAKIAŽAS SU MAYBELLINE

Sveiki! Šiandien pasitinku dieną su nauju grožio įrašu. Pavasaris jau ne už kalnų, todėl laikas pradėti jam ruoštis. Pasiruošimą artėjančiam pavasariui aš pradedu nuo pavasarinio makiažo įvaizdžio. Šį kartą kurdama makiažo įvaizdį naudojau tris Maybelline New York naujienas: Total Temptation blakstienų tušą, City Kits Pink Edge akių ir skruostų paletę bei Sensational akių pravedimą. Tai buvo puiki proga ne tik išmėginti naujienas, bet iškart ir pasižiūrėti, kaip jie dera tarpusavyje. Ar nauji produktai verti dėmesio? Koks įvaizdis gavosi? Skaitykite toliau!

Šiam makiažui sukurti naudojau:

makiažo pagrindas – Maybelline Super Stay 24H (03 True Ivory)

maskuoklis – Maybelline Instant Anti-age Eraser (Light)

kompaktinė pudra – Maybelline Super Stay (10 Ivory)

kontrūravimo priemonė – Benefit Hoola bronzeris

antakių želė – Maybelline Brow Precise Fiber Filler (Deep Brown)

šešėlių bazė – Smashbox 24 Hour Shadow Primer

skaistalai, švytėjimą suteikianti priemonė ir šešėliai – Maybelline City Kits Pink Edge skruostų ir akių paletė

akių pravedimas – Maybelline Sensational

blakstienų tušas – Maybelline Total Temptation

skystas lūpdažis – Maybelline Super Stay Matte Ink (15 Lover)

O dabar pereiname prie Maybelline New York trijų naujienų: Total Temptation blakstienų tušo, City Kits Pink Edge skruostų ir akių paletės bei Sensational akių pravedimo. Apie tušą jau esu kalbėjus čia ir visai kaip jį išgyrus.

Kalbant apie City Kits paletę, tai ji tikrai nėra bloga. Nėra stebuklas, bet naudoti drąsiai galima. Palyginus šią su panašios spalvinės gamos The Blushed Nudes šešėlių palete, tai ši yra išvis stebuklas. Atsimenu, kad The Blushed Nudes pasirodė gera tik tepant ant rankų pirštais. Pasiėmus į ranką šepetėlį ir pabandžius dengti voką rožine spalva, spalvos praktiškai nesimatė. Pigmentacija buvo tik tepant ant rankos, tačiau ant voko buvo absoliuti tragedija. Be to, jie be galo byrėjo… Aišku, čia irgi priklauso nuo jūsų poreikių ir lūkesčių. Pavyzdžiui, mano draugė, kuri labai mažai ką nusimano dekoratyvinėje kosmetikoje, naudojo šią paletę su dideliu malonumu ir nematė joje jokių minusų. Po tokios nemalonios patirties su The Blushed Nudes nusivyliau šio prekinio ženklo šešėliais ir nesitikėjau jokio stebuklo iš naujosios City Kits (kaip ir iš Gigi Hadid x Maybelline paletės, kuri šiuo metu yra mano dažniausiai naudojama). Šešėliai tikrai gerai pigmentuoti, nors irgi yra iš tų, kurie byra. Kas keisčiausia, tai nustebino matiniai atspalviai. Dalis, skirta skruostams, patiko dėl skaistalų, o vat švytėjimo suteikiančioje priemonėje man yra nepakankamai švytėjimo.

Maybelline akių pravedimai irgi dažniausiai būna arba labai geri arba geri arba pakenčiami, bet niekada nebūna prasti. Šį kartą naujas Sensational pravedimas po pirmo naudojimo nukonkuravo visus konkurentus. Aplikatorius yra labai plonas, lengva brėžti tikslingą liniją. Jo forma yra lenkta, kad leidžia pabrėžti akių grožį vienu lengvu potėpiu be jokių papildomų problemų. Išsilaiko nuo pat ryto iki vėlaus vakaro. Ypač rekomenduoju toms, kurios dar neturi pakankamai įgūdžių ryškinant akių kontūra pravedimais.

Galutinis rezultatas atrodo štai taip. Mano nuomone įvaizdis yra labai mergaitiškas, lengvas, smagus ir neįpareigojantis. Be to, šešėliai bei skaistalai iš City Kits Pink Edge paletės puikiai dera su rudenį atrastu Maybelline Super Stay Matte Ink (15 Lover) skystu lūpdažiu. Ką manote?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.