PERKAM KALĖDINES DOVANAS

Sveiki! Ar jau pradėjote galvoti apie kalėdinių dovanų pirkimą? O galbūt jau spėjote viską susipirkti ir galite ramiai laukti Kalėdų? Prisipažinsiu, kad aš dar nespėjau visiškai nieko įsigyti, tačiau jau po šiek tiek žvalgausi aplinkui ir ieškau šio bei to įdomaus, kas nudžiugins šeimos narius ir draugus. Deja, dauguma iš mūsų neturi pakankamai laiko, kad kasdien klaidžiotų po prekybos centrus ir ieškotų dovanų, todėl renkasi ne kas kitą, o apsipirkinėjimą online. Iš tiesų pirkti dovanas internetinėse parduotuvėse yra itin patogu, nes tai daryti gali bet kur ir bet kada: iš ryto gerdamas rytinę kavą, per pietų pertrauką darbe ar gulint lovoje prieš miegą. Šiandien aš dalinuosi savo internetinių parduotuvių atradimais, kurie būtų puikios Kalėdų dovanos mamai, tėčiui, draugei, antrai pusei, broliui ar sesei.

Beje, nepamirškite, kad apsipirkinėjant per Bonusway.lt (https://www.bonusway.lt/lusciousstyle), atgaunate dalį sumokėtų pinigų bonuso pavidalu. Kaip viskas vykta? Papasakosiu šiek tiek plačiau apie šią itin naudingą paslaugą, kadangi gruodį išlaidų ir taip daug ir sutaupyti nors ir kelis eurus būtų neprošal. Bonusway tai įmonė veikianti net 13 pasaulio šalių, kuri suteikia bonusus už apsipirkinėjimą! Kaip viskas vyksta? Užsiregistruojate per mano nuorodą, gaunate patvirtinimą į el. paštą ir prisijungiate prie savo naujai sukurtos paskyros. Be to, užsiregistravę per mano nuorodą, gausite papildomus 3 eur bonuso už pirmą apsipirkimą per Bonusway.

Tuomet kairėje svetainės pusėje pasirenkate jus dominančią srytį, tada pasirenkate jus dominančią el. parduotuvę, paspaudžiate ant jos ir kelių sekundžių bėgyje jus nukreips į pasirinktą parduotuvę.

Toliau viskas vyksta kaip ir įprastai apsiperkant internetu: išsirenkate norimą prekę, sumokate, ir po tam tikro laiko prekę gaunate į namus. Jūs galite atgauti net iki 7 proc. bonuso nuo išleistos sumos, prie kurios dar prisidės ir tie anksčiau minėti 3 eur už pirmą apsipirkimą.

Savo paskyroje matysite tris skirtingus bonuso etapus. Laukiama būklė yra bonuso, kuris dar nėra patvirtintas jūsų pasirinktos el. parduotuvės. Patvirtinimo laikas gali skirtis priklausomai nuo parduotuvės, bet dažniausiai apie 1-2 mėn. Vėliau bonuso būklė keičiasi į išimama, kas reiškia, jog bonusas yra patvirtintas ir gali būti išmokėtas kuomet busite sukaupę minimalią bonuso išėmimo sumą, t.y. 10 eur. Pavyzdžiui, šiuo metu pas mane prie būklės išimama yra 3,99 eur., kas reiškia, jog ši suma dar nėra galutinai patvirtinta. Kuomet ji bus patvirtinta, ji prisidės prie būklės išimama ir turėsiu jau patvirtintus 9,99 eur. Pinigus pervesti į savo asmeninę sąskaitą galėsiu kai turėsiu bent 10 eur, kas įvyks jau labai greitai!

O dabar pereiname prie dovanų idėjų, kurios, beje, yra iš Asos (Bonusway taip pat yra ir Asos). Visos mano parinktos dovanos yra labai mielos, jaukios ir tikriausiai patiks daugumai. Kas gali būti geriau už minkštą chalatą, įdomų puodelį, dideles šlepetes, mielą užrašinę ar dekoratyvinės kosmetikos paletę? Smagaus apsipirkinėjimo!

 MINKŠTAS CHALATAS 

 ĮDOMUS PUODELIS

 DIDELĖS ŠLEPETĖS

 MIELA UŽRAŠINĖ


 DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

 LINKSMOS KOJINĖS
nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.