PIRMA PAŽINTIS SU BENEFIT

2018 vasario 3 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Prieš dvi savaites išgirdau puikią naujieną – Benefit kosmetika atsirado Douglas Lietuva internetinėje parduotuvėje čia ir ta proga mano namus pasiekė dėžutė su jų perkamiausiomis ir populiariausiomis priemonėmis. Mano džiaugsmas buvo begalinis, kadangi pagaliau savo rankose laikiau tas priemones, apie kurias iki to momento tik girdėdavau Youtube arba matydavau Instagram. Jau spėjau visas priemones išbandyti ir šiandien noriu pasidalinti pirmais įspūdžiai ir patarti, į ką verta atkreipti dėmesį.

Pradėsiu nuo priešistorės. Benefit buvo vienas iš tų dekoratyvinės kosmetikos prekinių ženklų, su kuriais prasidėjo mano domėjimasis grožio industrija. Tai nebuvo ta kosmetika, kurią turėjau savo kosmetinėje, nes: jos nebuvo Lietuvoje ir ji buvo ganėtinai brangi ir sunkiai įperkama dvyliktokei, bet visada svajojau kada nors išbandyti jų produktus. Tai buvo 2012 metais, tuomet, kai tik pradėjau žiūrėti Youtube video apie kosmetiką ir pažindintis su tuo pasauliu. Puikiai atsimenu, kad pirmi video blogeriai, kuriuos pradėjau žiūrėti, tuo metu naudojo būtent Benefit kosmetiką, todėl man iki šiol šis prekinis ženklas asocijuojasi su grožio pasauliu Youtube platformoje. Vėliau atsimenu, kad įsigijau Benetint priemonę, o keliaudama po kitas šalis vis užeidavau į parduotuves ir apžiūrėdavau visą Benefit asortimentą. Laikui bėgant ir mano pajamom augant, poreikis pirkti dekoratyvinę kosmetiką sumažėjo, kadangi priemonių testavimui pradėjau gauti vis daugiau ir daugiau. Taigi, gavusi šią dėžutę, pradėjau šokinėti iš laimės, kadangi mano ankstyvos jaunystės svajonės pagaliau išsipildė.

Iš viso dėžutėje buvo 5 produktai: Ka-BROW! antakių gelis, Hoola bronzinanti pudra, They’re real! ilginamasis blakstienų tušas, Benetint lūpų ir skruostų blizgis ir The POREfessional makiažo bazė. Hoola ir Benetint yra mini versijos, o likę trys produktai – pilno dydžio.

KA-BROW! ANTAKIŲ GELIS

Pradėsiu nuo labiausiai patikusio produkto – Ka-BROW! antakių gelio. Šis yra iš tiesų tobulas, kadangi dengiasi labai paprastai, išsilaiko visą dieną (ir naktį, jei yra poreikia), o antakiai paryškinti su šiuo geliu atrodo tiesiog to-bu-lai! Be to, labai patinka smagus ir įdomus pakuotės dizainas, kuris atvaizduoja cirko kupolą. Taip pat jame slepiasi ir šepetėlis, kas yra itin patogu. Kalbant apie atspalvį, tai pas mane 3 numeriukas. Jei jūsų plaukų spalva yra šviesesnė nei mano, tai rinkinės šviesesnį atspalvį. Įsigyti galima čia.

HOOLA BRONZERIS

Jei pirmą kartą matote šį bronzantą, tai vadinasi Youtube grožio pasaulis jums yra itin svetimas. Apie šį bronzantą visi kalba nuo 2012 metų ir visi apie jį atsiliepia itin teigiamai sakydami, kad tai vienas geriausių bronzantų. Išbandžiau pagaliau ir aš. Ir galiu tik patvirtinti, kad šis produktas iš tiesų yra nerealus. Spalva nėra oranžinė, o pati priemonė yra visiškai matinė, tad su ja galima atlikti ir lengvą dieninį kontūravimą. Priemonė labai lengvai sklaidosi ir suteikia veidui natūralaus įdegio efektą. Viduje yra nedidelis šepetėlis, kurio pagalba galima pakontūruoti nosį arba paryškinti skruostikaulio liniją. Tiesa, nelabai patiko įpakavimas, nes dėžutė yra pagaminta iš kartono, o ir yra gana gili (sunku pasiekti produktą). Įsigyti galima čia.

THEY’RE REAL! ILGINAMASIS BLAKSTIENŲ TUŠAS

Kol kas apie šią priemonę turiu dvejopą nuomonę – lyg ir patinka, lyg ir nelabai. Tušas tikrai labai gerai prailgina blakstienas, bet man norėtųsi ir šiek tiek apimties. Šepetėlis yra guminis, šereliai išsidėstę taip, kad apgaubtų kiekvieną blakstieną tušu. Rezultate gaunate prailgintas, gerai atskirtas blakstienas. Tiesa, man nelabai patinka, kai tušo šepetėlis liečiasi su blakstienų šaknimis – jaučiu tokį nemalonų, šiek tiek dirginantį jausmą. Įsigyti galima čia.

BENETINT LŪPŲ IR SKRUOSTŲ BLIZGIS

Originalūs rožinio atspalvio skysti dažai parausvina lūpas ir skruostus, padengdami juos perregimu sluoksniu.
Tikrai smagus dalykas, kadangi esu jau turėjusį jį prieš gerus 4 metus. Esu naudojus ir ant lūpų, ir ant skruostų. Ant lūpų atrodo labai gražiai, natūraliai, išsilaiko apie 4 valandas (ko nepasakyčiau apie analogą iš The Balm) – puikus variantas į darbą. Labai patinka, kad visiškai nesijaučia ant lūpų. Ant skruostų irgi smagiai žiūrisi, išsilaiko iki pat vakaro. Įsigyti galima čia.

THE POREFESSIONAL MAKIAŽO BAZĖ

Ši makiažo bazė yra tikras išsigelbėjimas toms, kurios turi problemą su išsiplėtusiomis poromis (patikrinta daugelio vizažistų ir makiažo megėjų). Jei tokia problema jūsų nekamuoja, tai šios bazės jums ir nereikia. Ji užpildo poras ir maksimaliai išlygina veido odos tekstūrą. Aišku, naudoti ją kasdien ne tai kad nerekomenduoju, bet ir draudžiu. Naudokite ypatingomis progomis, kai tikrai reikia tobulai lygios odos efekto. Įsigyti galima čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×