PIŽAMŲ VAKARĖLIS IR ODOS ATSTATYMAS SU L’OCCITANE OVERNIGHT RESET

2018 rugsėjo 28 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Aš bandau pasivyti aktualijas ir ta proga šiandien pasakoju apie pižamų vakarėlį su L’Occitane, kuris vyko prieš geras 3 savaites. Taigi, gavau pakvietimą sudalyvauti pačiame tikriausiame pižamų vakarėlyje, kuris vyko Imperial viešbutyje. Kaip galima pasakyti “ne” renginiui ar produktų pristatymui, kai į jį kviečia ateiti su pižama? Tik gavusi pakvietimą iškart sudėliojau dienotvarkę, kad apsilankyčiau L’Occitane pižamų vakarėlyje, kur visas pagrindinis dėmesys skiriamas jų karščiausiai rudens naujienai – naktiniam serumui Overnight Reset. Likau labai maloniai nustebinta pasirinkta vieta bei interjeru: viskas puikiai atspindėjo L’Occitane prekinį ženklą. Jaučiausi labai jaukiai, lyg namie, kadangi klausydamos prezentacijos apie naujienas mes sėdėjome kaip tikrame pižamų vakarėlyje – ant grindų su pagalvėmis, pižamomis, šampanu ir ragaudamos Liu Patty desertinės desertus. O vėliau netgi darėme veido jogos pratimus! Net gėda prisipažinti, bet anksčiau nebuvau nieko girdėjus apie veido jogą, o čia pavyko ne tik išgirsti apie tai, bet ir pačiai atlikti pagrindinius pratimus. Nuoširdžiai prisijuokėm pačios iš savęs! Tiesa, pačią priemonę gavau išbandyti dar prieš renginį, tačiau artimiau susipažinti su produktu pavyko renginio metu ir po jo. Kas tai per serumas ir kuo jis toks ypatingas?

Pasak L’Occitane: “Ar norėtum per vieną naktį atgaivinti savo odą, pašalinti streso ir nuovargio požymius, ir kiekvieną rytą pasitikti spindinčia oda?Naudojant naująjį naktinį serumą „Overnight Reset“ oda atrodo pailsėjusi, atgaivinta, spindinti ir jaunatviška. Šis unikalus produktas tinka visiems odos tipams, jį galima derinti su visų L’OCCITANE veido priežiūros linijų produktais, taip sustiprinan jų poveikį. Šiuolaikinį gyvenimo būdą dažnai lydi stresas, nuovargis, aplinkos užterštumas – visi šie faktoriai tiesiogiai veikia odą. Vis dėlto naktį odoje pradeda vykti regeneracijos procesas, kurio metu oda atsinaujina ir pailsi, todėl vakarinė grožio rutina yra ypač svarbi. Vandens pagrindo gelinės tekstūros serume esantys ingredientai jau po pirmo naudojimo pagerina pavargusios odos išvaizdą: mairūnas – paskatina regeneracijos procesą odoje, „pabudina odą“; gailučių ekstraktas – natūrali botokso alternatyva, atpalaiduojanti įtampą veido raumenyse ir sumažinanti mimikos raukšleles; serume esantys aukso spalvos burbuliukai – šlamučių ekstraktas. Švelniai masažuojant serumą į odą, šie burbuliukai ištirpsta ant odos ir šlamučių ekstraktas pradeda stimuliuoti odos mikrocirkuliaciją ir skatina kolageno gamybą, tad oda tampa švelnesnė ir stangresnė. Į odą susigėręs serumas nepalieka riebumo, lipnumo pojūčio – tik nuostabų švelnumą.”

Aš esu iš tų visada pavargusių žmonių. O kai pati esu pavargusi, tai ir oda tai puikiai tą nuovargį atvaizduoja. Vienas išsigelbėjimas man – naktinis veido priežiūros ritualas. Koks jis? Makiažo nuvalymas, prausiklis, tonikas, serumas, veido kremas ir paakių kremas. Pristatymo metu sužinojau, kad šis serumas yra labiau kaip “boosteris”, kuris turi būti naudojamas prieš serumą ir kremą arba tik prieš kremą. Kitaip sakant, jis padidina jūsų naudojamo serumo ir/ar kremo efektyvumą. Jau po pirmos nakties žadamas atgaivintos ir pailsėjusios odos efektas, po 7 naktų – spindinčios odos efektas ir mažiau matomos mimikos raukšlės, o 28 naktų – jauniau atrodančios ir pripildytos drėgmės odos efektas. Taip, efektą pajaučiau jau po pirmos nakties, todėl sėkmingai pradėjau naudoti ir toliau. Mano odai tiko ir patiko, nes kiekvieną rytą atsikėlusi tikrai jaučiu, kad veido oda yra pailsėjusi ir atgaivinta. Taip pat labai raminančiai veikia ir priemonės kvapas. Manau, kad dauguma mėgstame greitai pasitepti viskuo ir bėgti toliau, tačiau mus paskatino neskubėti, kas vakarą paskirti sau tas kelias minutes ir pasimėgauti pačiu veido odos priežiūros procesu, pamasažuoti veidą. O gal prieš net atlikti porą veido jogos pratimų?

P.S. Overnight Reset naktinį veido serumą galite įsigyti visose L’Occitane parduotuvėse, kaina – 55 eur. Daugiau čia.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×