PLAUKŲ PRIEŽIŪROS RITUALAI SU KOKOSŲ ALIEJUMI IŠ ELVITAL

2018 rugsėjo 21 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Man tikrai nereikia šampūno, kainuojančio 30 eurų. Kodėl? Visų pirma, mano plaukai nėra reiklūs. Nėra nei išsausėję, nei riebaluoti – tiesiog normalus. Juos reikia tiesiog gerai išplauti. Antra, šampūnas yra ta priemonė, kuri susinaudoja greičiausiai ir yra nuolat perkama. Pavyzdžiui, man 250 ml užtenka mėnesiui. Grįžtame prie temos: esu girdėjusių nuomonių, kad plaukai negali būti normalūs. Nes arba sausi, arba pažeisti, arba dažyti, arba garbanoti. Bet mano plaukai yra normalūs! Būtent todėl ši nauja plaukų linija iš L’Oreal Paris Elvital Extraordinary Oil su ypač lengvu kokosų aliejumi labai atkreipė mano dėmesį ir labai nekantravau ją išbandyti. Kadangi įprasta Extraordinary Oil linija man patinka ir buvo pirkta ne kartą, tad iš šios naujienos irgi tikėjausi gero rezultato ir pateisintų lūkesčių. Taigi, kaip ten iš tikrųjų yra?

Elvital Extraordinary Oil liniją su ypač lengvu kokosų aliejumi sudaro šampūnas, kondicionierius ir kaukė, kurią galima naudoti įvairiais būdais. Kaip jau minėjau pradžioje, linija yra skirta normaliems ir sausiems plaukams.

Šampūnas ir kondicionierius. Tiek šampūnas, tiek kondicionierius mano plaukams tiko ir patiko. Pats tas kasdieniam ir neįpareigojančiam galvos plovimui. Gerai išplauna, nei kiek neapsunkina mano plaukų, labai maloniai kvepia, o po plovimo plaukai būna švelnūs, lengvai išsišukuoja. Jeigu labai kreipiate dėmesį į sudėtį, tai tai ne jūsų variantas. Antroje vietoje po vandens turime natrio laurilo sulfatą t.y. SLS (Sodium Lauryl Sulfate), kuris sukelia taip mums patinkantį putojimą. Dėl to gali sausinti plaukus/skalpą ar net atsirasti pleiskanos. Aš nesu šventa ir praktiškai visada naudoju šampūnus su SLS, kadangi man šis ingredientas nesukelia jokių problemų. Na, bent jau išoriškai aš jų nepastebiu. Tiesa, užtat nėra silikonų ir parabenų!

Kaukė. Tai yra visos linijos žvaigždė, kuri turi labai daug panaudojimo būdu. Žodžiu, kaip nori, taip ir naudoji: “Pirmą kartą L’Oréal Paris pristato kaukę 1001 panaudojimo būdas. Prireikus ją galima naudoti bet kuriuo paros momentu. Pavyzdžiui, per naktį formulė veiksmingai, dukart stipriau negu įprasta kaukė maitina plaukus, suteikia ilgai išliekančio švelnumo ir malonų aromatą. Užtepta ant sausų plaukų priemonė veikia kaip nenuskalaujama kaukė ir apsaugo nuo šiaušimosi. Maudantis duše ji pamaitina drėgnus plaukus ir leidžia juos lengviau išpainioti. Rezultatas: kaukė patiko 85% ją išbandžiusių moterų. 70% liko ypač patenkintos ir įsitikinusios, kad kaukę įsigis. Mėgaukitės tirpstančia maitinamosios normalių ir sausų plaukų kaukės tekstūra ir gundančiu aromatu. Ypač lengvo kokosų aliejaus prisotinta kaukė giliai pamaitina plaukus jų neapsunkindama ir suteikia neįtikėtino švelnumo, blizgesio ir paslankumo. Siekdami geriausių rezultatų, naudokite visas L’Oréal Paris Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil linijos priemones.”

Ši kaukė mane nustebino gerąja prasme. Aš naudoju ją duše. Dažniausiai po šampūno: užtepu ant plaukų paliekant gerų 10-15 cm atstumą nuo šaknų, palaukiu apie 3-5 minutes ir nuskalauju. Poveikis tikrai geras, o tas pasakiškas kokosų kvapas jaučiasi bene visą dieną. Naudoju apie kartą per savaitę. Kaip nenuskalaujamą priemonę šiuo metu naudoju kitą purškiklį, o nakčiai palikti man nėra esmės, kadangi plaukai ir taip yra geros būklės ir nereikalauja ypatingo drėkinimo, kad laikyčiau visą naktį. Tiesa, labai daug skaičiau atsiliepimų, kad kaukė yra tobula naudoti nakčiai, tad jeigu jūsų plaukai reikalauja daugiau dėmesio, yra sausi, nepaklusnūs, labai šiaušiasi, tai būtinai išbandykite šią plaukų kaukę kaip naktinę!

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: šampūnas ir kondicionierius apie 3,5 eur, kaukė apie 8 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×