POPULIARIAUSI MOTERIŠKI KVAPAI: KOKĮ KVAPĄ RENKATĖS JŪS?

2018 rugsėjo 30 in Grožis - Komentarų nėra

Man kvepalai tai lyg būtinas kiekvienos aksesuaras. Kaip ir skirtingus aksesuarus, skirtingus kvapus derinu prie skirtingų metų laiko, įvaizdžių ar net savaitės dienų. Ir jums rekomenduoju! Kosmetikos priemonėse, skirtose moterims naudojama labai daug skirtingų kvapų. Nemaža dalis jų sutinkama tiek kosmetikos produktuose, tiek kvepalų pramonėje. Paprastai moterys renkasi lengvus ir elegantiškus bei romantiškus kvapus, tačiau šios tendencijos kinta ir kvepalų kūrėjams tenka pasistengti norint sukurti originalius ir išskirtinius kvepalus. Internetinė parduotuvė b-a.eu pateikia kelis populiariausius kvapus, kurie naudojami moteriškų kvepalų pramonėje.

Levanda

Levandos kvapas tai tarsi maža juoda suknelė jūsų garderobe. Šis kvapas tinka visur ir jį galima derinti su bet kokiais kitais kvapais. Galbūt todėl šį kvapą taip myli moterys. Levanda pasižymi svaigiu, tačiau ne per daug saldžiu aromatu, todėl šį kvapą galima maišyti su įvairiais kitais kvapais. Įdomiausia levandos aromato savybė, kad priklausomai nuo to, su kokiu kvapu ji maišoma, levandos kvapas įgauna naujų spalvų ir atspalvių. Pavyzdžiui, mėtos ir levandos kompozicijoje mėtos aromatas tampa minkštesnis ir ne toks aštrus. Tuo tarpu derinant levandą su citrusiniais kvapais išryškėja jų pačios gaiviausios ir subtiliausios natos. Nenuostabu, kad šis kvapas taip dažnai sutinkamas moteriškuose kvepaluose.

Greipfrutas

Greipfruto kvapas yra vienas iš populiariausių citrusinių kvapų. Šis vaisinis aromatas yra gaivus, pakeliantis nuotaiką ir suteikiantis energijos. Todėl labai naudojamas ne tik kvepalų gamyboje, tačiau ir aromaterapijoje. Šio aromato eteriniai aliejai naudojami kaip tonizuojančios priemonės. Greipfrutas puikiai dera su dauguma kitų kvapų, o ypatingai su kitais citrusinių vaisių ir gėlių aromatais. Deja, šis kvapas neišlieka ilgai, todėl paprastai naudojamas viršutinėse kvepalų natose ir skleidžiasi iš karto.

Arbatmedis

Arbatmedžio ir eukalipto eteriniai aliejai turi labai daug naudingų savybių, tačiau dėl savo aštraus ir pikantiško kvapo labai dažnai naudojami kvepalų pramonėje. Pats kvapas ir eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis, antivirusinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, todėl dažnai naudojamas odos priežiūros priemonėse. Gaminant kvepalus arbatmedžio kvapas dažnai naudojamas maišant jį su citrusiniais kvapais ir tokie deriniai labai tinka ir patinka moterims.

Vanilė

Nors daugumai vanilės kvapas primena virtuvę ar skanų močiutės pyragą, jis naudojamas ne tik maisto pramonėje kepiniams skaninti. Vanilės kvapas labai populiarus parfumerijos gamyboje. Vanilės aromatas puikiai dera su mėta, gėlių ir citrusiniais kvapais. Derinant juos tarpusavyje kuriami originalūs, saldūs ir minkšti kvapai, kuriuos renkasi subtilios moterys, mėgstančios jaukumą.

Citrinžolė

Citrinžolė tai puikus, Azijoje labai paplitęs prieskonis, naudojamas sriuboms gardinti. Tačiau tai ne vienintelis jos panaudojimo būdas. Citrinžolės kvapas primena citriną, tačiau dėl savo netikėto atspalvio dažnai naudojamas kvepalų gamybai. Būtent šis netikėtas atspalvis išskiria citrinžolę iš kitų citrusinių vaisių kvapų. Citrinžolė puikiai dera su gėliniais kvapais tokiais kaip levandos, snapučio ar rožės. Ją taip pat galima naudoti kartu su imbiero ar pipirmėtės aromatais. Kadangi citrinžolės eterinį aliejų lengva įsigyti, jis labai dažnai naudojamas įvairiose kvepalų kompozicijose.

Bergamotė

Bergamotė yra dar vienas labai populiarus citrusinis kvapas. Iš kitų panašių aromatų jis išsiskiria gėlių kvapo prieskoniu. Bergamotės natos tokios populiarios, kad didžioji dalis šių augalų auginama būtent dėl eterinių aliejų. Jos kvapas puikiai dera su dauguma kitų citrusinių kvapų, taip pat gera skleidžiasi kartu su levanda ar mėta. Šis aromatas dažnai sutinkamas lengvuose jaunatviškuose moteriškuose kvepaluose, skirtuose aktyvų ir sportišką gyvenimą mėgstančioms moterims. Dėl savo gaivumo ir universalumo šis kvapas dažnai naudojamas ir vyriškuose kvepaluose, kuriems suteikia netikėtų atspalvių.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

*šis straipsnis yra paskelbtas UAB “Market Rats” užsakymu

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×