PRINT YOUR INSTA|PRINTAGRAM.LT

2016 balandžio 19 in Uncategorized - Komentarų nėra

Taip, aš esu pamišusi dėl nuotraukų. Ne tik dėl to, kad man patinka pati nuotraukų idėja ar tai yra madinga dėl vyraujančios instagram tendencijos, bet svarbiausia todėl, kad nuotraukos išsaugo prisiminimus, akimirkas, kurios jums yra svarbios. Deja, bet šiuo metu nuotraukos saugom savo telefonuose arba kompiuteriuose, tačiau man darosi baisu, kai pagalvoju, jog visas mano gyvenimas gali dingti, jei, pavyzdžiui, pamesiu telefoną ar sugęs nešiojamasis kompiuteris… Kaip tik prieš dvejus metus dingo absoliučiai visos mano nuotraukos, todėl nuo to momento ypač rūpinuosi jų saugumu.

Ne, šis įrašas nėra susijęs su būdais, kaip apsaugoti savo nuotraukų kolekciją. Šiandien noriu supažindinti jus su printagram.lt, kurie siūlo unikalią paslaugą Lietuvą, leidžiančią greitai ir patogiai sukurti personalizuotas prekes su jūsų nuotraukomis iš instagram, facebook ar tiesiog kompiuterio. Aš negalėjau atsispirti pagundai ir kaip tikra instagram fanė užsisakiau 48 polaroid nuotraukas ir rėmelį. Aišku, visos nuotraukos iš mano instagram paskyros! Likau labai nustebinta rezultatu, nes tiek polaroid nuotraukos, tiek rėmelis yra itin kokybiškai pagaminti. Kaip jau supratot, rėmelis sėkmingai rado sau vieną ant lentynos, o su polaroid kol kas dar nieko nesugalvojau, bet dar tikrai sugalvosiu, o jei ir nesugalvosiu, tai laikysiu juos dėžutėje ir kart nuo karto peržiūrėsiu visą kolekciją. Manau, kad po pusės metų užsisakysiu dar vieną partiją, nes nuotraukų niekada nebūna per daug, tiesa?

printagram_1printagram_5printagram_2printagram_3photos: me

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×