#PUMAXMAYBELLINE – STIPRIAUSIA MAKIAŽO JĖGA: KĄ VERTA IŠBANDYTI?

2019 vasario 23 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Manau, kad jau daugelis girdėjo, apie Puma ir Maybelline New York susivienijimą. Ne? Tuomet trumpai apie šį bendradarbiavimą: “Puma, karščiausias sportinių drabužių prekių ženklas, žengiantis madingiausių sezono tendencijų priešakyje, ir Maybelline New York, pasaulyje pirmaujantis makiažo priemonių lyderis, suvienijo jėgas ir sukūrė makiažo kolekciją, jungiančią grožį, madą ir sportą. Makiažo kolekciją, kuri spinduliuoja drąsa, pasitikėjimu ir neieško jokių pasiteisinimų. Tokią, kaip ir Tu. Aktyviam laisvalaikiui skirto makiažo kolekciją sudaro priemonės, leidžiančios sukurti visapusį, neįpareigojantį ir žavų įvaizdį be jokių pastangų. Matte + Metallic Eye Duo pieštukai ir tepimuisi atsparus blakstienų tušas išraiškingoms akims, Color + Gloss Face Duo pieštukas ir Master Chrome švytėjimo suteikianti priemonė dėmesį prikaustantiems skruostams ir riboto kiekio Superstay Matte Ink lūpų dažų atspalviai amžinai sodrioms lūpoms.” Lietuvoje šią kolekciją galima įsigyti Eurokos parduotuvėse bei pigu.lt. Nėra paslaptis, kad aš labai mėgstu bandyti naujienas, todėl išbandžiau visas šios kolekcijos priemones ir šiandien noriu pasidalinti savo nuomone apie kiekvieną iš jų su jumis. Pradedam!

METALLIC EYE DUO DVIPUSIAI KREMINIAI AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PIEŠTUKAI

Pasak Maybelline New York: “Metallic Eye Duo dvipusis kreminis akių šešėlių pieštukas leidžia kurti unikalius akių makiažo įvaizdžius ar piešinius ant veido. Šiomis ypač sodriomis šešėlių poromis pabrėžk, kurk dūminį efektą ar papuošk savo akis išraiškingu spalvų pliūpsniu. Kiekvienas pieštukas gali suteikti du drąsius efektus – viena pieštuko pusė kuria matinį, o kita – metalu blizgantį potpį, tad įvaizdžių galimybės beribės. Ilgai – net iki 24 valandų – išliekanti formulė yra atspari vandeniui, nesubėga į raukšleles ir leidžia odai kvėpuoti.”

Pradėsiu nuo to, kad ši priemonė yra 100 proc. Maybelline New York naujiena, kadangi iki šiol šis dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas iš kreminių šešėlių galėjo pasiūlyti tik Color Tattoo 24H (kurie, beje, yra tobuli kreminiai šešėliai). Metallic Eye Duo dvipusiai kreminiai šešėliai yra keturių atspalvių: 02 Adrenaline, 03 Warrior, 04 Goals, 05 Heat. Iš tiesų kiekvieno iš jų viena pusė yra matinė, o kita – blizganti. Man asmeniškai atspalviai atrodo tobulai suderinti tarpusavyje. Šešėliai labai lengvai, it sviestas, tepasi ant rankos ir atrodo labai pigmentuoti. Tiesa, ant vokų situacija ne tokia stebuklinga, nes tepasi šiek tiek sunkiau nei man norėtųsi, o ir pigmento mažiau nei tikėjausi. Efektas nėra wow, o tiesiog šešėliai kaip šešėliai. Naudoti yra gana patogu, nes šepetėliai nėra reikalingi, o perėjimus tarp atspalvių galima pakoreguoti keliais piršto prisilietimais. Kalbant apie išsilaikymą, tai stebuklų irgi neverta tikėtis, kadangi tiek be bazės, tiek su baze šie šešėliai laikosi apie 5-6 val., o vėliau subėga į raukšleles ir atrodo prastai. Ar rekomenduočiau? Nei taip, nei ne.

Mano įvertinimas: 2,5/5

Kaina: 12,99 eur (įsigyti galima pigu.lt)

FACE DUO DVIEJŲ ATSPALVIŲ KREMINIS VEIDO PIEŠTUKAS

Pasak Maybelline New York: “Face Duo dviejų atspalvių kreminis pieštukas skirtas Tavo skruostams. Spalvota puse suteik jiems drąsų atspalvį. Ant viršaus užtepk kitoje pusėje esančios spindesio suteikiančios priemonės ir sukurk madingą „drėgnos odos“ efektą. Pieštuko pavidalas užtikrina lengvą ir patogų potėpį, o vandeniui atspari formulė – net ir per treniruotę nenublankstančią spalvą.”

Kitais žodžiais tai yra skaistalai ir švytėjimo suteikianti priemonė viename. Viename pieštuke. Iš pradžių aš buvau labai skeptiškai nusiteikusi prieš šią priemonė dėl jos labai drąsiai atrodančios skaistalų spalvos, tačiau po pirmo pabandymo nuomonė pasikeitė. Iš tiesų skaistalai yra gana natūralios spalvos (matosi nuotraukoje) ir natūraliai atrodo ant odos. Be to, labai lengvai išsisklaido ir gerai laikosi. Švytėjimo suteikianti priemonė, esanti kitoje pieštuko pusėje, manęs nesudomino. Ar rekomenduočiau? Jeigu mėgstate tokio tipo priemones, tai ši jums patiks, tačiau aš asmeniškai veidui mėgstu naudoti pudrinius, o ne kreminius produktus.

Mano įvertinimas: 3/5

Kaina: 10,99 eur (įsigyti galima pigu.lt)

TEPIMUISI ATSPARUS BLAKSTIENŲ TUŠAS

Pasak Maybelline New York: “Blakstienų tušas – atsparus tepimuisi ir išlieka iki 24 valandų. Klasikinis šepetėlis su šereliais blakstienoms suteikia dailios apimties ir galingo ilgio.”

Šio blakstienų tušo šepetėlis yra klasikinis, o formulė iš sausesnių, todėl jis visiškai nesulipina blakstienų ir nudažo jas tolygiai. Efektas, kurį suteikia šis blakstienų tušas, yra labai natūralus. Netgi natūralesnis nei aš norėčiau, todėl man labiausiai patinka jį naudoti su L’Oréal Paris Paradise Extatic blakstienų tušo pagrindu, apie kurį pasakojau čia. Išsilaiko išties ilgai ir dienos bėgyje netrupa. Ar rekomenduočiau? Taip, jeigu mėgstate natūraliai atrodančias blakstienas arba naudojate blakstienų tušo pagrindą, ir ne, jeigu norite įspūdingos apimties blakstienų iki pat dangaus.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 9,99 eur (įsigyti galima pigu.lt)

MASTER CHROME ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖ

Pasak Maybelline New York: “Master Chrome švytėjimo suteikianti priemonė – žėrinčios ir švytinčios odos paslaptis. Ši pudros pavidalo švytėjimo suteikianti priemonė odai dovanoja lydyto metalo spindesį ir suteikia jai bekompromisį bronzinį atspalvį su ugningais rožiniais atspindžiais. Metalu ir perlais žėrintys pigmentai odą apgaubia šviesą atspindinčiu chrominiu šydu. Pajusk karštį, išmėginusi naująjį chrominį efektą!”

Master Chrome švytėjimo suteikianti priemonė yra viena geriausių, ką galima rasti mūsų įprastų parduotuvių lentynose iki 10 eur. Anksčiau mes jau turėjome du atspalvius, o apie vieną iš jų aš pasakojau čia, o nuo šiol Master Chrome kolekciją papildė ir su Puma sukurtas atspalvis. Tiesa, naujas atspalvis yra labai įdomus. Jis yra tarsi dviejų spalvų: iš pradžių atrodo lyg auksinis, o vėliau pasirodo ar tai violetinis, ar tai rausvas atspalvis ir švytėjimo suteikianti priemonė virsta pusiau skaistalais. Būtent dėl to labai gražiai atrodo virš skruostų, tačiau tepant ant kitų veido zonų (pavyzdžiui, ant nosies ar virš lūpos), reikia elgtis atsargiai ir nepadauginti. Ar rekomenduočiau? Taip, jeigu esate makiažo maniakė ir mėgstate neįprastas dekoratyvinės kosmetikos priemones, ir ne, jeigu mėgstate natūralumą visame kame ir jums reikalingas universalus produktas.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 9,99 eur (įsigyti galima pigu.lt)

SUPER STAY MATTE INK SKYSTI LŪPŲ DAŽAI

Pasak Maybelline New York: “Super Stay Matte Ink skysti lūpų dažai – ypač gausiai pigmentų prisotinti išraiškingų atspalvių skysti lūpų dažai leidžia sukurti neįtikėtinai drąsius ir ryškius lūpų įvaizdžius. Strėlytės formos teptuko dizainas padeda lūpų dažus paskirstyti plonai, tolygiai ir glotniai. Formulė, sukurta naudojant išskirtinę patentuotą technologiją, yra atspari vandeniui ir tepimuisi, todėl išlieka iki 16 valandų.”

Apie šiuos skystus lūpų dažus kalbėti per daug nereikia, nes, manau, jie žinomi kiekvienai. Jeigu trumpai, tai Super Stay Matte Ink yra bene geriausi ir ilgiausiai išliekantys matiniai lūpų dažai, kurių siūlomų atspalvių pasirinkimas vis platėja ir platėja. Iš pradžių pasirodė 8, tada dar 5, tada dar 5 ar 6, o dabar, bendradarbiaujant su Puma, dar nauji 5 atspalviai! Tiesa, šių naujų pakuotė yra kiek mažesnė, bet patys lūpų dažai tie patys: ta pati tekstūra, tas pats kvapas, toks pat ilgas ir nenugalimas išsilaikymas ir tas pats aplikatorius. Tik, aišku, kitokia pakuotė ir atspalviai. Mano dažniausiai naudojamos yra 10 Inspired ir 09 Unapologetic, bet į vieną iš Xfaktoriau filmavimų išdrįsau pasidažyti ir tamsiai violetine, praktiškai juoda spalva – 13 Fierce. Prireikė dviejų sluoksnių, kad išgaučiau norimą efektą, bet ant lūpų išsilaikė visą vakarą ir, kas svarbiausia, neatsispausdino ant dantų. Pamatyti, kaip atrodžiau tą dieną, galite čia. Ar rekomenduočiau? Taip, taip ir taip!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 9,99 eur (įsigyti galima pigu.lt)

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×