PUPA RED QUEEN COLLECTION

2016 gruodžio 20 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Nuo pat vaikystės buvau tikra mergaitė, kuri nei dienos negalėdavo išgyventi be barbių ar kitų lėlių. Valandų valandas žaisdavau su jomis galvoje kurdama įvairias įstorijas ir situacijas. Ir nieko daugiau man nereikėjo. Šiandien toli gražu nesu vaikas, tačiau žaidimų manija niekur nedingo, o tik lėles pakeitė dekoratyvinė kosmetika. Testuodama naują kosmetiką ir darydama makiažus visada jaučiuosi lyg vaikas, gavęs mėgstamiausią saldainį. Šiandien dalinuosi “žaidimo” rezultatais su naująja Pupos riboto leidimo kolekcija Red Queen.

pupa-red-queen_1Šią žiemą Pupa pristatė Red Queen kolekciją, kurią pavyko išbandyti ir man. Noriu pradėti nuo to, jog Pupa riboto leidimo kolekcijų įpakavimai visada yra išskirtiniai ir apgalvoti iki menkiausios smulkmenos, tačiau nauja Red Queen kolekcija pakuočių atžvilgiu yra pati gražiausia iš visų anksčiau Pupos pristatytų ir pagal mano kuklią nuomonę užima pirmą vietą dekoratyvinės kosmetikos kalėdinių kolekcijų rugtynėse. Netikite? Pabandysiu įtikinti parodydama kiekvieną priemonę iš arčiau.

pupa-red-queen_7RED QUEEN HIGHLIGHTER 

Jei norite įsigyti tik vieną priemonę iš šios kolekcijos, tai būtinai rinkitės švytėjimo suteikiančią priemonę. Net jei niekada nenaudojate švytėjimo suteikiančių priemonių, nes tai yra ne kosmetikos priemonė, o meno kūrinys. O 3D karališkoji karūna tik dar kartą įrodo, kad ši kolekcija apgalvota iki menkiausių detalių. Aišku, naudojant priemonę, piešinukas laikui bėgant nusitrins, tačiau liūdėti neverta, nes ši priemonė yra ne tik graži iš išorės. Ji suteikia labai gražų auksinį švytėjimą veidui, bet neatrodo lyg būtumėte pasitepusios blizgučiais. Gaunate švytėjimo, o ne taip nemėgstamą blizgučių efektą. Atrodo labai gražiai ir ne per daug ryškiai, tad yra tinkama kasdieniam naudojimui (kaip darau aš). Išsilaikymo atžvilgiu jokio nusiskundimų – laikosi visą dieną. Tai būtų puiki dovana (ar dovanos dalis) kiekvienai, kas naudoja dekoratyvinę kosmetiką dažniau nei kartą per mėnesį. Skubėkite įsigyti, nes vis dėlto tai riboto leidimo kolekcija, kurios daugiau nebegamins!

pupa-red-queen_8pupa-red-queen_12RED QUEEN METALLIC LINER

Jau pastebėjau, kad Pupa pieštukai visada pasižymi gera kokybe ir išsilaikymu. Šis iš Red Queen kolekcijos nėra išimtis. Šiuo atveju tai juodos spalvos pieštukas su auksiniais blizgučiais. Labai minkštas ir tinkantis tiek smokey eye makiažui, tiek vietoje akių pravedimo. Aš naudojau kaip akių pravedimą, t.y. nubrėžiau liniją, o vėliau patobulinau ją su teptuku. Pasiduoda sklaidymuisi labai lengvai.

pupa-red-queen_6pupa-red-queen_14I’M MATTE LIP FLUID (053 RED QUEEN/055 ROYAL BURGUNDY)

Naujos spalvos mano mėgstamiausių matinių skystų lūpų dažų. Šitie Pupa lūpų dažai jau virš metų yra mano “go-to”, kuriuos visada renkuosi eidama į kokį nors renginį ar fotosesiją. Dauguma gamintojų mėgsta rašyti ant pakuotės matte, o vėliau pasirodo, kad iki matte ten dar labai labai toli. Pupa tikrai nemeluoja, nes šie I’m Matt Lip Fluid yra itin matiniai ir padažius lūpas, jos atrodo lyg velvetinės. Kol kas tai geriausias variantas skystų matinių lūpų dažų Lietuvos rinkoje, kuriam lygių vargu, ar greitu metu atsiras. Labai džiaugiuosi, kad Pupa pristatė kelis naujus atspalvius šių legendinių lūpų dažų. Išsilaiko labai ilgai, apie 6 valandas, įskaitant valgymą ir kavos gėrimą. Nieko nevalgant ir nieko negeriant, išsilaikys ir 8 valandas. Trūkumas: geriau jo neliesti ir labai atsargiai valgyti (“ne!” burgeriams), nes labai didelė tikimybė, jog ištepliosit visą veidą, o nuvalyti bus labai sunku. Kvapas nėra malonus, keistas, bet jį užuodžiu, kai uostau pačią tubelę. Pasidažius lūpas, kvapas dingsta, o lieka tik tobulos raudonos matinės lūpos.

pupa-red-queen_5pupa-red-queen_13RED QUEEN BALM ELIXIR

O čia alternatyva toms, kurios nemėgsta matinių lūpų dažų, o renkasi natūraliai atrodančias lūpas. Tai balzamas su spalva, kuris ir suteikia lūpoms šiek tiek spalvos ir spindesio, ir drėkina jas. Aš naudoju tomis dienomis, kai esu minimaliai ir labai natūraliai pasidažiusi. Būtų puiki dovana, nes pakuotė pati kalba už save: auksas su mažyte kabančia karūna.

pupa-red-queen_3pupa-red-queen_11RED QUEEN METALLIC EYESHADOW (001 LAVISH WHITE/ 002 PURE GOLD)

Iš viso šioje kolekcijoje yra keturios spalvos, tačiau mano rankose dvi pačios šviesiausios: balta ir auksinė. Pigmentacija yra vidutiniška, bet šiuo atveju tai yra labiau privalumas nei trūkumas. Suteikia akių vokams švelnų švytėjimą, kuris patiks minimalaus kiekio kosmetikos ant veido šalininkėms. Tai tikrai nėra Urban Decay šešėlių alternatyva, nes šie Pupa šešėliai yra skirti visai kitam rezultatui pasiekti. Kalbant apie pakuotę, tai ji, mano manymu, yra ideali.

pupa-red-queen_9pupa-red-queen_10RED QUEEN GOLDEN POWDER

Ir šiek tiek blizgučio! Tai aukso spalvos biri budra, kurią galima naudoti tiek veidui, tiek kūnui. Ypač pravers per Kalėdų vakarėlį ar sutinkant naujuosiuos 2017 metus. Jau išbandyta ir drąsiai sakau, kad tikrai blizga! Tai jau nėra panašu į anksčiau minėtą švytėjimo suteikiančią pudrą. Tai jau tikras blizgutis, o ne subtilus švytėjimas. Kvapas nėra įkyrus, o labai lengvas vanilės kvapas su šiek tiek citrinos.

pupa-red-queen_4LASTING COLOR GEL (714)/ GOLDEN FOIL (001)

Ir pabaigai – du nagų lakai. Tamsiai raudonos sodrios spalvos nagų lakas yra su minimaliu metalo efeku, o auksinis – tai permatomas nagų lakas su aukso spalvos folijos dalelėmis. Raudoną nagų laką jau sėkmingai išbandžiau, nes su nulakuotais vienu sluoksniu (be bazės ar viršutinio sluoksnio) nagais pravaikščiojau 3 dienas. Tai yra labai geras rezultatas, nes tik Anny (dauguma astpalvių, be ne visi) ir Pupa nagų lakai laikosi ant mano nagų ilgiau nei vieną dieną. Auksinę foliją pirmą kartą naudosiu tik savaitės pabaigoje, prieš Kalėdas, todėl kol kas nuomonės jokios neturiu.

Jei reikėtų išskirti tik 3 šios kolekcijos mėgstamiausius, tai pirmą vietą užimtų švytėjimo suteikianti priemonė, antrą – I’m Matt Lip Fluid lūpų dažai ir trečią – Lasting Color Gel nagų lakas (spalva 714).

P.S. šią kolekciją galite įsigyti Kristana ir Kosmada parduotuvėse.

photos: me

1 komentaras

 • […] Pupa Red Queen Highlighter. Apie jį pasakojau čia. […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×