REVIEW: THE BALM HIGHLITE ‘N CON TOUR

Sveiki! Labai keistai jaučiuosi įrašą rašydama be per kompiuterį, o per telefoną… Taip, mano pats būtiniausias tinklaraščio rašymo įrankis (kaip ir fotoaparatas) šiuo metu ilsisi taisykloje, kadangi buvo sėkmingai apipiltas kava. Sunku patikėti, jog kava apipyliau jį ne aš! Na, nieko nepadarysi, teks laukti, o laukdama norėčiau pasidalinti apžvalga, kurios nuotraukas spėjau įkelti dar savaitės pradžioje. Šiandien aš noriu trumpai apžvelgti apie prieš mėnesį gautą paletę iš topbeauty.lt – Highlite ‘N Con Tour iš The Balm.

The Balm Highlite ‘N Con Tour švytėjimą suteikiančių pudrų ir kontūravimo paletėje rasite dvi žėrinčias ir dvi matines švytėjimą suteikiančias pudras, dvi kontūravimo pudras, bronzantą ir skaistalus. Taigi, su šią paletę pavyks suteikti viedui tiek kontūravimo, tiek šilumos, tiek švytėjimo, tiek pragyvinti rožiniais skaistalais.

64 Hz ir 125 Hz – tai žėrinčios švytėjimą suteikiančios priemonės, 64 Hz yra labiau auksinė, o 125 Hz – rausva. Abi jos nėra nei per intensyvios, nei per daug natūralios. Išlaikytas tobulas balansas, todėl priemonės yra tinkamas naudojimui kiekvieną dieną. Atspalviai puikiai tinka lietuvėms, nes yra gana šviesūs. Pigmentacija, kaip ir kitų mano bandytų The Balm priemonių, yra labai gerai. Nors priemonė yra gana pigmentuota, tačiau be problemų išsisklaido. Laikosi visą dieną. 250 Hz ir 500 Hz – tai matinės švytėjimą suteikiančios priemonės, 250 Hz yra į rausvumą, o 500 Hz – į geltonumą. Nemanau, kad matiniai atspalviai yra visų naudojamos kiekvieną dieną, nes man atrodo, kad šį žingsnį geriau įtraukti tik esant tam tikrai progai, pavyzdžiui, vakarėliui, išleistuvėms, vestuvėms ir pan. Jų tekstūra yra labai švelni, dengiasi labai lengvai ir nėra pastebimi ant veido. Tiesa, atspalviai yra labai panašus, todėl didelio skirtumo tarp jų nematau, ypač po aplikavimo. 20 dB ir 10 dB – yra kontūravimui skirtos pudros, 20 dB yra šaltos atspalvio, o 10 dB – šilto. Abu atspalviai yra gerai pigmentuoti, bet lengvai išsisklaido, todėl su plėmais ant skruostų tikrai neliksite. Laikosi visą dieną. Tiesa, 10 db atspalvis mano manimi nėra tinkamas kontūravimui; man tai yra bronzinė pudra. Užtat 20 dB yra tinkamas kontūravimui ir jau virš 3 savaičių kontūravimui naudoju tik jį. 0 dB – tai bronzinė pudra. Mano manymu, tai yra visiškas nesusipratimas. Atspalvis yra oranžinis ir jį galima naudoti tik kaip šešėlius, o ant veido atrodo itin juokingai. 3 dB – tai matiniai tamsiai rožinės spalvos skaistalai, kurie, tiesa, šviesios odos savininkėms gali būti per tamsūs.

Paletė yra tikrai kokybiška ir verta savo kainos: nuostabi pigmentacija, lengvas išsisklaidymas, smagi pakuotė, didelis veidrodis bei prieinama kaina. Dar vienas didžiulis šios paletės pliusas – sudėtyje nėra talko, kurio dėka priemonė galėtų kimšt poras. Nepatiko tik nesąmoningo bronzinės pudros spalva. Įsigyti galima čia.

Bendras įvertinimas: 4,5/5

Kaina: 36 eur

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.