REVIEW: BIOK DERMATOLOGY

2016 gegužės 12 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

LT Visada yra smagu išbandyti lietuvišką produkciją, bet dar smagiau, kai tos produkcijos kokybė pasiteisina ir ji įsiterpia į tavo kasdienę rutiną. Taip atsitiko ir su keliomis Biok Dermatology priemonėmis, kurias gavau išbandyti prieš daugiau nei mėnesį. Pasistengsiu trumpai papasakoti, kodėl ta ar ana priemonė man patiko ir kodėl verta ją išbandyti.

biok_3

Micelinis vanduo. Esu išbandžius nemažai micelinių vandenukų, todėl iš anksto nustačiau visus reikalavimus šiai priemonei. Man svarbu, kad micelinis vanduo greitai ir be jokių kliūčių nuvalytų visą (net ir vandeniui atsparų) makiažą, negraužtų akių ir, aišku, nesausintų veido odos. Prieš tai naudojau Nivea, kuriuo likau visiškai nepatenkinta dėl jau minėtų priežasčių, tad kad tikrai įsitikinčiau Biok Dermatology kokybe, padariau mažą eksperimentą. Vieną veido pusę valiau su Nivea, o kita – su Biok. Na ir žinokit, skirtumas buvo akivaizdus. Biok, ne tik geriau nuvalė akių makiažą ir nesukėlė jokių nemalonių pojūčių akių zonoje, bet ir visiškai neišsausino odos. Nebuvo jokio “tempimo” jausmo, todėl nuėjau miegot net nesudrėkinus veido naktiniu kremu. Ir jaučiausi puikiai! Garsių plojimų vertas produktas, kuris tikrai yra tiek sudėties, tiek poveikio prasme pranašesnis už jo konkurentus.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina:  9,95€

biok_1

Šampūnas jautriai odai. Neseniai pastebėjau, kad mano plaukai reikalauja, kad kuo skubiau pakeisčiau prieš tai naudojamus produktus į kitus, todėl nieko nelaukdama iš spintelės išsitraukiau Biok Dermatology šampūną, skirtą jautriai odai. Mano plaukams sunku įtikti, todėl vilčių į šį šampūną daug nedėjau. Kaip džiaugiuosi, kad mano nuojauta buvo klaidinga! Šia šampūnas puikiai tinka mano plaukams, labai gerai pašalina visus nešvarumus. Nors naudoju be kondicioneriaus, tačiau vis tiek po plovimo plaukai būna itin švelnūs ir nesusiduriu su problemomis dėl šukavimo. Vienintelis minusas – šampūnas pakankamai greitai susinaudoja, nes reikia didesnio kiekio priemonės, kad ji pradėtų putoti.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina:  10,49€

biok_4

Kreminis kūno prausiklis. Puiki priemonė tinkanti net ir itin sausai odai. Prausiklis labai gerai drėkina ir ramina sudirgusią odą. Šis prausiklis yra hipoalerginis ir neturi visiškai jokio kvapo, todėl tikrai tiks žmonėms, kurių oda neigiamai reaguoja į chemiškai kvepiančias priemones. Taip pat nepastebėjau, kad jis stipriai putotų. Man patiko, tačiau vertinu 4 iš 5, nes nelikau visiškai sužavėta. Nors priemonė ir gera, tačiau 100% poveikio įvertinti negaliu, nes mano oda normali, tad wow rezultato ir nebuvo.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 7,49€

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×