REVIEW: DIORSHOW PUMP’N’VOLUME TUŠAS

2017 birželio 20 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Na, manau, kad laikas ir vėl pakalbėti šiek tiek apie dekoratyvinę kosmetiką. Prieš mėnesį Dior dekoratyvinės kosmetikos naujienų pristatymo metu mes buvome supažindinti su karščiausia Dior naujiena – Diorshow Pump’n’Volume blakstienų tušu. Man tai nebuvo visiškai negirdėta priemonė, kadangi kelias dienas prieš apie ją jau sužinojau iš Samantha Maria mėgstamiausių video. Kadangi toli gražu ne visi tušai tinka ir patinka mano trumpoms ir silpnoms blakstienoms, Dior Pump’n’Volume blakstienų tušą išbandyti labai nekantravau. Labai apsidžiaugiau, kad savo dovanų maišelyje radau būtent šį tušą, o ne akių pieštuką, lakinį lūpdažį ar šešėlius. Kokia mano nuomonė apie šią naujieną? Ar verta už blakstienų tušą mokėti daugiau nei 15 eurų? Skaitykite toliau.

Kuo gi įdomi ši naujiena ir skiriasi nuo visų kitų rinkoje esančių blakstienų tušų? Pump’n’Volume išsiskiria tuo, kad dalis tušo pakuotės, ant kurios parašytas pavadinimas, yra guminė. Tai leidžia kontroliuoti ant blakstienų patenkamo tušo kiekį. Du paspaudimai – itin ryškios ir storos blakstienos, kas yra puiki alternatyva priklijuojamoms blakstienoms, vienas paspaudimas – šiek tiek natūralesnis efektas, bet taip pat gana ryškios ir storos blakstienos, nei vieno paspaudimo – puikus pasirinkimas kasdieniam makiažui.

Kas man patiko? Tušas labai gerai laikosi, praktiškai netrupa dienos bėgyje ir suteikia blakstienoms tikrai labai daug apimties. Šepetėlis yra guminis ir su juo yra labai paprasta dažyti blakstienas. Tiesa, sluoksniavimui šis tušas nelabai pasiduoda, nes daugiau dviejų plonų sluoksniu tepti tikrai nepatariu, nebent siekiate voro kojelių efekto. Pirmas minusas – guminė pakuotė labai greitai išsipurvina ir sunkiai nusivalo. Antras minusas – šis tušas visiškai neužriečia blakstienų, tad be blakstienų rietiklio aš jo naudoti negaliu, nes kas gi nori tiesių blakstienų? Su blakstienų rietikliu rezultatas gaunasi labai puikus, o labiausiai man patinka Pump’n’Volume tušą aplikuoti vienu sluoksniu ir su vienu paspaudimu. Ar rekomenduoju įsigyti? Iš vienos pusės tai yra prieš tai niekur nematyta naujiena ir labai kokybiška priemonė. Jei jūsų kosmetinėje dominuoja liukso klasės dekoratyvinė kosmetika, tai šį tušą išbandyti tikrai rekomenduočiau. Tačiau jei jūs teikiate pirmenybę pigesnei kosmetikai ir nenorite skirti gana didelės sumos blakstienų tušui, tai nemanau, kad ši naujiena yra jums būtina. Įsigyti galima Kristiana parduotuvėse.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: apie 30 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×