REVIEW: FOREO LUNA MINI 2

Sveiki! Šiandien šiek tiek pakalbėsiu apie odos priežiūrą, nes teisinga odos priežiūra yra lygios ir skaisčios odos paslaptis. Veido odą reikia tinkamai drėkinti, maitinti, tonizuoti, naudoti serumus ir, aišku, tinkamai ją valyti. Veido odą privaloma valyti tiek rytais, tiek vakarais. Rytiniam odos valymui užtenka veido prausiklio, o vakarinį reikėtų pradėti nuo dekoratyvinės kosmetikos nuvalymo specialiu valikliu (tai gali būti micelinis vanduo, aliejinis ar bet koks kitas valiklis), o užbaigti šią procedūrą reikėtų jau su prausikliu. Tiesa, vien valiklis ir prausiklis nėra pajėgūs giliai išvalyti odą ir užkimštas poras, todėl į savo veido odos priežiūrą būtina įtraukti ir specialų prietaisą, kuris užtikrintų, kad jūsų oda būtų tobulai išvalyta. Tokio tipo prietaisų rinkoje yra nemažai, tačiau aš jau dvejus metus esu ištikima Foreo Luna prietaiso naudotoja. Iš pradžių ilgą laiką naudojau Foreo Luna, o prieš kelias savaites mano namus pasiekė naujiena – Foreo Luna Mini 2. Taigi, šiandien plačiau papasakosiu apie neseniai pasirodžiusią naujieną.

Taigi, kas čia per prietaisas ir kuo jis toks ypatingas? Foreo Luna Mini 2 veido valymo prietaisas yra skirtas visų tipų odai, kuris užtikrina veiksmingą ir neįtikėtinai gilų valymą, kad oda atrodytų švari ir jauna. Patobulinta Luna Mini 2 versija gaminama 5 naujų ryškių spalvų, joje įtaisyta patobulinta valymo sistema T-Sonic™, o dizainas optimizuotas, todėl veidas išvalomas dar giliau ir veiksmingiau. Priešingai nei Foreo Luna, kurio spalva skirta skirtingiems odos tipams (rožinis – jautriai ir sausai, mėlynas – normaliai ir t. t.), Foreo Luna Mini 2 spalva nepriklauso nuo odos tipo, tad galite rinktis pagal savo nuožiūrą, o ne odos tipą. Kalbant apie šerelius, tai priekyje esantys šereliai yra skirti švelniai valyti jautriai ir normaliai odai, o storesni – tiksliai išvalyti T zonai. Galinėje pusėje esantys platūs šereliai labiau tinka riebesnei odai atgaivinti.

Koks yra jo poveikis odai?

  • giliai ir itin švelniai išvalo odą;
  • išvalo makiažo likučių užkimštas poras, pašalina 99,5 proc. nešvarumų ir riebalų;
  • nuvalo negyvas odos ląsteles, todėl lengviau įsigeria odos priežiūros priemonės;
  • sutraukia poras ir pagražina odos tekstūrą;
  • pašalina spuogų formavimąsi sukeliančius nešvarumus, kad oda būtų itin švari

Kaip jį naudoti? Noriu pabrėžti, kad šis prietaisas nėra skirtas makiažui valyti! Jį reikia naudoti nuvalius makiažą tam, kad pašalintumėte makiažo likučius ir kitus nešvarumus, nes priešingu atveju galite ne tik sugadinti prietaisą, bet ir dar labiau užkimšti poras. Jį galima naudoti ir rytais, ir vakarais arba tik rytais ar vakarais. Šereliai yra labai švelnūs, todėl Foreo Luna Mini 2 skirtas naudoti kasdien. Su juo galima naudoti bet kokį veido valiklį, bet norėdami išsaugoti optimalią įtaiso būklę venkite naudoti molio pagrindo, silikono pagrindo ar grūdėtus valiklius, kadangi jie gali pažeisti silikoninius šerelius. Prietaisas yra visiškai atsparus vandeniui, tad po valymo nebijokite gerai jį nuplauti vandeniu ir nusausinti rankšluosčiu.

Kaip vyksta valymo procesas?

  • užtepkite prausiklio arba ant veido, arba ant pačio prietaiso;
  • paspauskite vieną kartą mygtuką ir pradėkite švelniai masažuoti veidą. Veidą reikėtų valyti tik 1 minutę: kas 15 sekundžių išgirsite vibraciją, kuri reiškia, jog laikas keisti valymo zoną. Rekomenduojama 15 sekundžių valyti dešinę veido pusę (žandą ir pusę smakro), 15 sekundžių – kairę veido pusę, 15 sekundžių – nosį ir 15 sekundžių – kaktą. Vėliau išgirsite kelias vibracijas, po kurių reikia paspausti mygtuką ir prietaisas išsijungs;
  • nuskalaukite veidą vandeniu ir švelniai nusausinkite rankšluosčiu. Vėliau naudokite jums įprastas veido odos priežiūros priemones: toniką, serumą, kremą ir t.t.

Ar šis prietaisas yra veiksmingas? Tikrai taip! Jei nepasitikėčiau Foreo, tai jokiu būdu nenaudočiau jų prekę tokį ilgą laiko tarpą. Jei dar neturite savo Foreo Luna, tai paskubėkite, nes šiandien yra paskutinė diena, kai galite įsigyti Foreo Luna Mini 2 net su 20 proc. nuolaida Douglas parduotuvėse arba internetu čia. O jei nespėsite, tai siūlau pradėti rašyti laišką Kalėdų seneliui!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.