REVIEW: HYDRA GENIUS ALOE WATER IŠ L’OREAL PARIS

Sveiki! Šiandien visą dėmesį skiriu naujiesiems Hydra Genius Aloe Water kremams, kurie parduotuvėse pasirodė visai neseniai, tačiau jau spėjo atkreipti į save dėmesį. Tai pirmieji skystos tekstūros drėkinamieji kremai, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje už prieinamą kiekvienam kainą. Tokio tipo priemonės tikrai nėra naujiena, kadangi prieš dvejus metus tokios pat koncepcijos drėkiklį pristatė Lancome. Atsimenu, kad Lancome Energie de Vie taip niekada ir netapo mano mėgstamiausiu, nes jį galėjau naudoti tik vasaros metų ir tik rytais. Žiemai mano linkusiai į sausumą odai jis netiko. Labai apsidžiaugiau, kai išgirdau, jog L’Oreal Paris atėjo į mūsų rinką su naujaisiais Hydra Genius Aloe Water drėkikliais ir daviau skystos tekstūros veido odos priežiūros priemonėms antrą šansą. Ar man patiko?

Pasak gamintoją, Hydra Genius Aloe water tai – skystos tekstūros drėkiklis, praturtintas alijošių vandeniu, žinomu dėl mineralų, svarbių odos drėkinimui, gausos, ir hialurono rūgštimi. Kremas akimirksniu susigeria į odą ir jos neriebina. Hydra Genius yra trijų rūšių, tad galima pasirinkti tą, kuris atitinką jūsų odos poreikius:

  • normalios ir mišrios odos drėkiklis
  • normalios ir sausos odos drėkiklis
  • sausos ir jautrios odos drėkiklis

Hydra Genius Aloe Water yra tikras išsigelbėjimas rytais, kai nėra laiko laukti kol įsigers įprastas kremas, bet išeiti iš namų su nuėjusiu gumulėliais makiažo pagrindu irgi nesinori. Jis įsigeria akimirksniu ir po savęs nepalieka jokios riebos plėvelės. Visam veidui ir kaklo zonai užtenka vos vieno paspaudimo. Aš naudoju skirtą sausai ir jautriai odai ir naudoju jį jau mėnesį. Tiesa, naudoju tik rytais, prieš makiažą. Šiuo metu vakare naudoju naktinį kremą, bet manau, kad, atėjus vasarai, ir naktinį kremą pakeisiu į Hydra Genius.

Įpakavimas yra švelniai žydras, stiklinis, su pompa, kas yra ne tik labai stilinga, bet ir itin patogu ir higieniška, nes bakterijos nepatenka į pakuotės vidų. Talpa yra 70 ml, kas palyginus yra didelis kiekis.

Kvapas vidutinio intensyvumo, bet man jis visiškai netrukdo. Kvepia gaiviai. Nepasakyčiau, kad sudėtis džiugintų. Sudėtyje yra silikonų ir alkoholio, bet jokio neigiamo poveikio po daugiau nei mėnesio kasdienio naudojimo nepastebėjau.

Aišku, kremai yra labai lengvos tekstūros, todėl nėra tinkami naudoti brandžiai odai. Rekomenduojamas 18-35 metų moterims (o gal ir vyrams? kodėl gi ne?). Ji neišlygins raukšlelių, neprimaitins išsausėjusios odos, bet ar sudrėkins? Tikrai taip!

Taip pat noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad tai nėra serumas. Tai yra drėkinamasis kremas, tik skystas. Jei savo odos priežiūros rutinoje naudojate serumą, tai serumą tepkite prieš Hydra Genius. Nenaudokite jo vietoje serumo ir netepkite ant viršaus įprastą kremą.

HYDRA GENIUS ALOE WATER NORMAL TO COMBINATION

Iš trijų aš turiu du: normaliai ir mišriai odai bei sausai ir jautriai odai. Jau minėjau, kad kasdien naudoju sausai ir jautriai odai skirtą, tačiau vardan eksperimento išbandžiau ir kitą. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tekstūra. Normaliai ir mišriai odai yra gelinės tekstūros, šiek tiek tirštesnis, o spalva yra labiau permatoma. Po pirmo naudojimo pastebėjau, kad šis suteikia momentinį šaldantį, atgaivinantį pojūtį.

HYDRA GENIUS ALOE WATER DRY & SENTSITIVE

Sausai ir jautriai odai skirto drėkiklio tekstūra yra skysta, bet ne gelinė, konsistencija nėra tokia tiršta, o spalva – balta. Iš pradžių aš abejojau, kad mano odai pakaks drėkinimo, bet po kelių kartų naudojimo supratau, kad ši priemonė man tinka! Sudrėkina, akimirksniu įsigeria, paruošia odą makiažui, o ko dar reikia? Tiesa, itin jautrią odą jis gali dirginti.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Jeigu ieškote lengvos tekstūros drėkinamojo kremo, kuris puikiai tiktų naudoti prieš makiažą, įsigykite šį ir nepasigailėsite. Ypač patiks neišrankiai odai, kuriai tiesiog reikalingas drėkinimas. Minėjau, kad brandžiai odai jis netiks taip pat kaip ir nepatiks tiems, kas renkasi natūralios sudėties kosmetiką. Įsigyti galima tik Drogas parduotuvėse.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: apie 10 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

1 Comment

  1. Nerilė
    2018 balandžio 5 / 17:06

    Nusipirkau šiandien, tikiuosi , kad poveikis bus geras 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.