REVIEW: KIEHL’S CALENDULA TREJETAS

2017 liepos 2 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Atėjo laikas grįžti prie veido odos priežiūros temos. Šiandien tęsiu pokalbį apie gana ilgą laiką naudojamas Kiehl’s Calendula serijos veido odos priežiūros priemones. Kalbant apie veido odą, labai sunku ir praktiškai neįmanoma įvertinti priemonę visais aspektais po kelių naudojimų. Tam, kad susidarytų galutinė nuomonė, reikia testuoti priemonę gana ilgai. Šiame įraše kaip tik ir noriu trumpai apžvelgti tris Kiehl’s Calendula priemones, su kuriomis buvau supažindinta labai seniai. Veido prausiklį pirmą kartą išbandžiau daugiau nei prieš metus ir per tą laiką spėjau išnaudoti dvi kelioninio dydžio pakuotes ir pradėti naudoti trečią, bet jau pilno dydžio. Su veido toniku draugauju nuo žiemos pradžios, kai gavau dovanų riboto leidimo Jeremyville dizaino pakuotę. Drėkinamoji kaukė atsirado pas mane vėliausiai, vasario mėnesį, bet jau spėjau sunaudoti 28 ml ir perėjau prie 100. Nuomonė tikrai susidarė, tad pats laikas dalintis savo įžvalgomis su jumis.

CALENDULA DEEP CLEANSING FOAMING FACE WASH

Itin efektyvus veido prausiklis, skirtas švelnesnei, minkštesnei odos būklei pasiekti. Ką jis daro? Švelniai panaikina nešvarumus ir riebalo perteklių, bet nepažeidžia odos paviršiaus ir tinka jautriai odai. Kreminė gelio konsistencija, susijungusi su vandeniu, pradeda aktyviai putoti. Oda iš karto atrodo atsinaujinusi ar atsipalaidavusi. Be parabenų.

Kaip naudoti? Išspauskite nedidelį kiekį prausiklio, paskirstykite priemonę ant drėgnos veido odos, neliečiant akių srities. Nuplaukite ir nusausinkite veidą rankšluosčiu.

Ką aš manau? Visų pirma, man be galo patinka visų šių priemonių kvapas, nes kvepia medetkomis ir priemena vaikystę, kuomet močiute džiovindavo medetkas ant palangės. Kvapas labai malonus, visiškai neerzinantis ir atpalaiduojantis, neįkyrus. Antra, šis prausiklis yra labai skalsus ir naudojasi itin taupiai, kadangi vienam naudojimui reikia juokingai mažo priemonės kiekio. Puikiai putoja, gerai nusiplauna ir burnoje nesijaučia jokio kartaus skonio. Tiesa, šis prausiklis, mano manymu, tikrai netinka sausos odos savininkėms, kadangi gali sausinti odą. Net ir mano oda iškart reikalauja toniko ir drėkinamojo kremo, kadangi priešingu atveju jaučiu tą nežymų tempimo jausmą. Užtat riebiaodės ir mišrios odos turėtojos šį prausiklį pamils po pirmo panaudojimo.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 230 ml apie 29 eur

CALENDULA HERBAL EXTRACT ALCOHOL-FREE TONER

Efektyvus veido tonikas be alkoholio. Ką jis daro? Švelniai nuvalo ir nuramina odą, tinka odos tipui nuo normalios iki riebios. Sudėtyje nėra alkoholio ir kitų sintetinių medžiagų, galinčių išsausinti odą. Gali būti naudojamas nuraminti ir pagerinti tam tikrų probleminių zonų būklę. Įdomus faktas, kad medetkų žiedlapiai  yra renkami rankomis. Tai Kiehl’s klientų favoritas.

Kaip naudoti? Sudrėkinkite vatos diskelį toniku ir paskirskyte ant veido ten, kur jaučiate, kad reikia, bet nelieskite akių zonos.

Ką aš manau? Šis veido tonikas man patinka labiausiai iš visų šios linijos priemonių. Neradau nei vieno minuso. Kvapas labai natūralus ir malonus, o po panaudojimo veido oda atrodo, kad yra gavusi papildomos drėgmės. Nėra jokio nemalonaus skonio ar lipšnaus jausmo. Labai rekomenduoju visų odos tipų savininkėms.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 250 ml apie 38 eur

CALENDULA & ALOE SOOTHING HYDRATION MASK

Drėkinamoji kaukė, padėdanti nuraminti, sudrėkinti ir sumažinti nuovargio požymius. Ką ji daro? Ši lengvos gelinės tekstūros veido kaukė, kurios sudėtyje yra rankomis nuskinti medetkų žiedlapiai ir alijošius, akimirksniu suteikia veido odai švelnumo, minkštumo, oda jaučiasi sudrėkinta.

Kaip naudoti? Aplikuokite kaukę ant švaraus veido ir palaikykite 5 minutes. Nuplaukite šiltu vandeniu ir švelniai masažuokite. Nusausinkite veidą rankšluosčiu. Rekomeduojama naudoti 3 kartus per savaitę.

Ką aš manau? Kaukė labai švelni, maloni, tačiau iškart pasakysiu, kad man norėtųsi šiek tiek geresnio drėkinimo. Rekomenduoju naudoti ryte, kas padės ne tik greičiau atsigauti po miego, bet ir paruoš odą makiažui. Tiek su aplikavimu, tiek su nuvalymu jokių bėdų nėra, viskas puiku. Tiesa, galima laikyti ir ilgiau nei 5 minutes, esu laikiusi ir 30 minučių, bet jokio neigiamo poveikio nepastėbėjau. Puiki drėkinamoji kaukė, kuri, deja, nelabai nustebins sausaodes.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 100 ml apie 40 eur

Kiehl’s priemones galima įsigyti Kiehl’s parduotuvėse, esančiose p/c “Panorama” ir “Akropolis”, Vilniuje.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×