REVIEW: LANCOME MATTE SHAKERS

2017 gegužės 17 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Nėra geresnės dienos pabaigos negu ta, kuri baigiasi nauju blogo įrašu. Taip ir diena atrodo produktyvesnė, ir nuotaika iškart geresnė, kai pamatai teigiamą grįžtamąjį ryšį. Šiandien pagaliau dalinuosi įrašu, kurio vizualo kūrimas užtruko gana ilgai. Kol laukiau įkvėpimo, kol laukiau gero apšvietimo, kol nusilakavau nagus, kol tinkamai sustačiau fotoaparatą… Užėmė nemažai laiko, tačiau be galo džiaugiuosi pristatydama apžvalgą, į kurią įeina ne tik nuotraukos, bet ir video! Gavau dovanų visą dėžę Lancome naujųjų Matte Shaker skystų lūpų dažų ir lūpų pieštukų, bet pamaniau, kad laikas išbandyti ką nors naujo ir nebūdingo mano keliamam turiniui. Na, užtenka čia kalbėti “ne į temą”, o geriau pereiname prie pačios šių skystų lūpų dažų apžvalgos.

Taigi, kas čia naujiena? Praeitais metais Lancome pristatė Juicy Shakers lūpų balzamą-aliejų, kuris iš pradžių buvo labai giriamas visų, bet vėliau entuziazmas dingo ir priemonė susilaukė nemažai kritikos. Man tikrai patiko Juicy versija, kadangi tai yra lengvos tekstūros lūpų aliejus, kuris minimaliai drėkina lūpas ir suteikia šiek tiek spalvos. Tai, aišku, yra labiau žaisliukas didelėms mergaitėms, kadangi Juicy Shaker nėra gydomoji ir lūpas puoselėjanti priemonė, kuri galėtų apsaugoti lūpas nuo šalčio ar vėjo pasekmių. Šiais metais Lancome pristatė matinę šio produkto versiją, kurią pavadino Matte Shaker.

Tai yra stipriai pigmentuoti skysti matiniai lūpų dažai, o atnaujintos sudėties klasikinių lūpų dažų užtenka dvigubai ilgiau, nes pakanka ant lūpų užtepti du kartus plonesnį sluoksnį. Teigiama, kad šios sudėties matiniai skystieji lūpų dažai yra patogūs ir nesudžiūsta ant lūpų, todėl jūs jų beveik ir nejausite. Lietuvoje Lancome pristatė septynis atspalvius, kurias jūs tikriausiai jau matėte video: Energy Peach, Beige Vintage, Magic Orange, Red’y In 5, Kiss Me Cherie, Yummy Pink ir Pink Power.
Ar man patiko? Nauji Matte Shaker lūpų dažai savo vyresnį brolį Juicy Shaker primena tik pakuote. Tekstūra, išsilaikymas, kvapas ir, aišku, paskirtis skiriasi. Lūpdažiai iš tikrųjų labai pigmentuoti ir vieno sluoksnio sodriai spalvai išgauti pilnai pakanka. Be to, man labai patinka kempinės pavidalo aplikatorius, kuris tobulai pabrėžia lūpų kontūrą, nors iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo įmanoma. Su pieštuku rezultatas yra dar geresnis, tačiau ir be jo lūpos atrodo puikiai. Tiesa, girdėjau, kad jie išsilaiko visą dieną, tačiau tai nėra tiesa. Išsilaiko apie 4 valandas, o vėliau reikia pakartotinai padažyti lūpas, ypač jeigu ką nors valgėte. Parašyta, kad jie nesausina ir nesijaučia ant lūpų. Taip, jie tikrai neišdžiovins jūsų lūpų, tačiau minimalus sausinantis jausmas šiek tiek yra, tačiau labai nežymus. Visos spalvos yra vienodai gerai pigmentuotos (nors video taip neatrodo todėl, kad negerai suplakiau).

Ar man patiko? Taip. Tai tikrai labai smagus dalykas ir tikrai nepamaišys rankinėje. Ar privalote įsigyti? Siūlau patestuoti parduotuvėje, nes tai yra gana inovatyvi priemonė, kuri tikriausiai pasiteisins ne visiems. Įsigyti galima Douglas ir Kristiana parduotuvėse.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: 24,95 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×