REVIEW: MAC NEXT TO NOTHING FACE COLOR

2017 rugsėjo 28 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien grįžtame į grožio pasaulį ir grįžtame su Mac Nex to Nothing Face Color kremo su spalva apžvalga. Tai yra be galo keista, bet tuo pačiu ir įdomi priemonė, apie kurią interneto platybėse prirašyti įvairūs atsiliepimai ir prifilmuoti įvairūs video. Šiandien ir aš pasidalinsiu savo kuklia nuomone, kuri susiformavo panaudojus priemonę apie mėnesį laiko. Ar patiko? Jei rekomeduoju įsigyti, tai kam? Skaitykite toliau ir viską sužinosite!

Pasak gamintoją, Mac Next to Nothing Face Color yra skirta visiems odos tipams. Maitinamaisiais ingredientais ir šviesą atspindinčiomis dalelėmis papildyta priemonė jaunatviškam švytėjimui. Šis lengvas toninis veido kremas gali būti naudojamas prieš tepant skystą pudrą arba ant jos tam, kad suteiktų odai daugiau švytėjimo. Priemonė padeda užmaskuoti odos netobulumus ir raukšleles, drėkina ir apsaugo odą. Odos išvaizda iš karto retušuojama!

 Visų pirma, prieš bandant, perkant ar peikiant priemonę reikia visada pasidomėti jos paskirtimi. Šiuo atveju Mac Next to Nothing priemonė yra apibūdinama kaip kremas su spalva (angl. tinted moisturiser), o ne skystas makiažo pagrindas ar makiažo bazė. Logiška, kad tikėtis pilno maskavimo yra kvaila. Taip, ši priemonė yra labai lengvo, praktiškai nepastebimo maskavimo. Minimaliai koreguoja veido odos spalvą, tačiau nepaslepia jokių spuogelių, pigmentinių dėmelių, intensyvaus raudonio ar kitų netobulumų. Dengiasi labai lengvai tiek pirštais, tiek su šepetėliu, tiek su kempinėle. Nors maskavimas yra labai silpnas, bet priemonės visiškai nesimato ant odos ir galima visiems drąsiai meluoti, jog esate nepasidažiusi. Be to, ji yra labai draugiška kameroms, nes nuotraukose gaunasi atfotošopintos, lygios odos efektas.

Kaip ir minėjau, Next to Nothing galima naudoti prieš skystą pudrą, ant skystos pudros arba vietoje skystos pudros. Aš nemėgstu papildomų žingsnių makiaže, todėl naudoju vietoje skystos pudros. Iš pradžių maniau, kad tai bus puiki priemonė naudoti tomis dienomis, kai iš ryto nėra laiko dažytis, bet vis tiek norisi bent jau išlyginti veido odos spalvą, paryškinti antakius bei blakstienas. Šioje vietoje ir išlindo pirmas priemonės minusas. Tepant ją ant veido serumo, kremo, losjono ar kažko panašaus, ji nueina gumuliukais… Antras minusas: naudojant ją kaip aš, t.y. vietoje skystos pudros, veidas odos bėgyje pradeda labai blizgėti, o mano oda yra normali, žiemą linkusi sausėti. Trečias minusas – sudėtis. Aš tikrai nesu sudėčių specialistė, bet tikrai žinau, kad pirmoje vietoje esantis silikonas nieko gero nereiškia. Būtent todėl nerekomėnduoju jos naudoti paprastiems mirtingiesiems. Ar žmogus, kuris ieško lengvo maskavimo priemonės kasdieniam makiažui, nori dieną iš dienos dengti savo veido odą silikonu? Aš taip nemanau…

Taigi, aš sakau, kad Mac Next to Nothing Face Color priemonė yra tinkama naudoti makiažo meistrams, o ne eiliniams vartotojams dėl anksčiau išvardintų minusų. Taip, priemonė puikiai draugauja su objektyvais, tačiau kasdien jos teptis ant veido tikrai nerekomenduoju. Įsigyti galima čia.

Mano įvertinimas: 2,5/5

Kaina: 30,95 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×