REVIEW: MAKEUP BRUSHES FOR UNICORNS

2017 gegužės 14 in Apžvalga - Komentarų nėra

Sveiki! Taip džiugu pagaliau pro langą matyti saulę, kuri mane šiandien iš pat ryto pažadino ir liepė keltis. Jei liepė, reiškia taip ir reikia. Galvojau, kad visai vertėtų šiek tiek papasakoti apie mano prieš kelias savaites gautus makiažo šepetėlius. Tiksliau ne makiažo šepetėlius, o makiažo šepetėlius, skirtus vienaragiams. Mano yra iš Rosegal, bet tikiu, kad toli gražu ne vienintelė online parduotuvė, prekiaujanti jais. Aš, aišku, juokauju, bet būtent ta vienaragio rago šepetėlių išvaizda ir patraukė mano dėmesį. Buvau pripratus naudoti tokius šepetėlius, kaip Real Techniques, Gosh, Crown Brush, Make Up Factory ir t.t., bet kodėl gi neišbandžius ir pigesnius? Galbūt jų kokybė bus ne ką prastesnė. Taigi, ar verta pirkti 10 šepetėlių rinkinį už 10 dolerių?

Šepetėliai tikrai atrodo labai gerai ir gana kokybiškai, ypač turint omenyje, kad viso rinkinio kaina apie 10 dolerių. Iš pirmo žvilgsnio jie pasirodė labai minkšti ir niekuo ne prastesni už mano kitus. Kai pirmą kartą dažiausi, pastebėjau, kad vis dėlto jaučiasi, kad šepetėliai nėra itin minkšti. Jie tikrai maloniai jaučiasi ir nedirgina odos, bet skirtumas tarp jų ir, pavyzdžiui, Crown Brush šepetėlių yra akivaizdus. Tiesa, dedu du didelius pliusus vien už tai, kad jie nesišeria ir lengvai išsiplauna bei išdžiūna. Po pirmo plovimo šepetėliai atrodė kaip nauji, nors bijojau, kad gali atsiklijuoti ar įvykti dar kokia nelaimė.

Iš viso rinkinio išsirinkau keturis mėgstamiausius, kuriuos dabar naudoju kiekvieną dieną: 1) pudrai skirtu šepetėliu, kurį naudoju pagal paskirti, užtvirtinu veidą sauda pudra; 2) du akių šepetėliai, iš kurių pirmą naudoju išoriniam akies kampučiui tamsesniais šešėliais patamsinti, o kitą – šešėliams išsklaidyti; 4) be vėduoklės formos šepetėlio jau negaliu paskirstyti švytėjimo suteikiančios pudros taip, kaip man patinka.

Ar rekomenduoju? Jei norite sutaupyti ir neišleisti šimtų eurų makiažo šepetėliams, tikrai siūlau rinktis šį. Ypač rekomenduočiau jaunoms panelėms. Tik turėkite omenyje, kad šepetėliai už 10 dolerių nėra šepetėliai už 100. Įsigyti galima čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×