REVIEW: MAYBELLINE INSTANT ANTI-AGE ERASER

Sveiki! Net neabejoju, kad šis maskuoklis jums yra labai gerai pažįstamas. Jei ne iš mūsų parduotuvių lentynų, tai iš užsienio youtube divų video tai tikrai. Tai toli gražu nėra Maybelline naujiena, tačiau Lietuvoje Instant Anti-Age Eraser (buvęs Age Rewind) paakių maskuoklis pasirodė šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį. Aš su juo susipažinau daugiau nei prieš metus, kuomet atvažiavusi į Berlyną keliom dienom ir iš anksčiau prisiklausiusi teigiamų nuomonių, iškart jį pagriebiau pirmame pasitaikiusiame Maybelline stende. Šios vasaros pabaigoje pastebėjau, kad priemonės liko ne tiek ir daug, bet kaip tik tuo metu ir išgirdau džiugią žinią, kad Instant Anti-age Eraser atkeliauja į Lietuvą! Ar iš tikrųjų šis maskuoklis toks geras? Ar tai tiesiog dar vienas išpūstas burbulas?

Gamintojas teigia, kad naujojo Maybelline New York Instant Anti-Age Eraser maskuoklio formulė – su goji uogomis, pasižyminčiomis senėjimą lėtinančiomis savybėmis, ir haloksilu, kuris padeda kovoti su odos atspalvio
pakitimais ir suteikia odai stangrumo. Pasuk maskuoklio kojelę rodyklėmis pažymėta kryptimi, kad ant kempinėlės atsirastų šiek tiek formulės. Jei naudoji pirmą kartą, gali tekti pasukti kelis kartus. Kempinėle užtepk maskuoklio ant paakių odos ir išsklaidyk į išorę nukreiptais potėpiais. Kad veido oda labiau švytėtų, maskuoklio užtepk ir ties vidiniais akių kampučiais, skruostais, antakių linkiais ir nosies centru. Instant Anti-Age Eraser maskuoklis paslepia tamsius paakius bei raukšleles, odai aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo. Galima rinktis iš dviejų atspalvių: light arba nude.

Ar šis paakių maskuoklis iš tikrųjų toks geras, kaip apie jį pasakoja? Tikrai taip! Visų pirma, man labai patinka lengva priemonės tekstūra. Renkantis paakių maskuoklį kasdienai reikia atkreipti dėmesį į jo tekstūrą, kad ji būtų lengva, neapsunkintų be galo plonos paakių odos. Antra, šis maskuoklis ne tiek maskuoja, kiek pašviesina paakių odą, tad pajuodusiems paakiams visiškai užmaskuoti jo nepakaks. Kasdienai to pilnai užtenka, o atliekant vakarinį makiažą, Instant Anti-Age Eraser galima naudoti ant viršaus sunkesnio maskuoklio (pavyzdžiui, ant viršaus Mac Studio Finish) tam, kad labiau iššviesinti paakių zoną. Trečia, priemonė puikiai dengiasi tiek su pirštais, tiek su kempinėle. Kalbant apie išsilaikymą, tai laikosi tikrai gerai. Aišku, reikia būtinai užfiksuoti biria arba presuota sausa pudra, nes kitaip priemonė, kaip ir visos kitos, gana greitai subėgs. Tiesa, man nelabai patinka priemonės pakuotė dėl kempinėlės. Mano manymu, tai nėra itin higieniška, nes kempinėlė nėra plaunama, todėl aš ją tiesiog nuimu ir išmetu.

Taigi, Maybelline Instant Anti-Age Eraser tikrai yra vertas dėmesio. Vis dėlto ne veltui ji naudoja ne vien paprasti mirtingieji (kaip aš) kasdieniam makiažams, bet ir vizažo profesionalai savo darbuose. Nemanau, kad už tokią ar žemesnę kainą mūsų rinkoje galima surasti tokį pat kokybišką ir puikiai savo funkcijas atliekantį analogą. Labai rekomenduoju!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 10,29 eur

be maskuoklio

su maskuokliu

galutinis rezultatas

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.