REVIEW: MAYBELLINE SUPER STAY 24H MAKIAŽO PAGRINDAS

2017 gruodžio 2 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien tęsiu blogmas įrašų maratoną ir pasakoju apie Maybelline Super Stay 24H makiažo pagrindą. Taip, šios priemonės apžvalga galbūt nėra tiesiogiai susijusi su Kalėdomis, tačiau nepamirškite, kad švenčių ir vakarėlių maratonui reikalingi ne tik papuošimų ir dekoracijų idėjos, receptai, deriniai, dovanos, bet ir kosmetinė su atitinkamomis priemonėmis. Taigi, ar ši Maybelline naujiena verta būti jūsų kosmetinėje? Skaitykite toliau!

Gamintojas teigia, kad Maybelline New York Super Stay 24H makiažo pagrindas yra pirmasis odą transformuojantis, tobulai maskuojantis ir gausiai pigmentų prisotintas makiažo pagrindas, suteikiantis ypač išgrynintą atspalvį. Nauja
formulė visiškai paslepia matomus odos netobulumus, kad oda visą dieną atrodytų rafinuota ir nepriekaištinga. Elastingas, prie veido judesių prisitaikantis makiažo pagrindo sluoksnis suteikia 24 val. išliekantį matinį efektą, kad odos išvaizda transformuotųsi ir taptų išskirtinė. Galima rinktis iš 6 atspalvių: 03 True Ivory, 05 Light Beige, 10 Ivory, 21 Nude Beige, 30 Sand, 40 Fawn.

Iš tikrųjų šis makiažo pagrindas nėra visiška naujiena, kadangi ši, kuri parduotuvėse pasirodė rugsėjo pabaigoje, yra patobulinta senos Super Stay 24H versija. Ši pudra tikrai yra pilno maskavimo ir maskuoja labai gerai, tačiau nesukuria kaukės efekto, kaip, pavyzdžiui, Mac Studio Fix Fluid. Visam veidui padengti reikia dviejų paspaudimų, o paskirstyti lengva tiek su pirštais, kempinėle ar šepetėliu. Manau, kad už tokią nedidelę kainą tai yra puikus atradimas, nes užmaskuoja visus odos netobulumus, kad net ir maskuoklio nereikia. Tiesa, nepasakyčiau, kad šis makiažo pagrindas yra matinis, o labiau toks pusiau matinis. Prieš naudojant rekomenduotina veidą gerai sudrėkinti. Tiktų sausos, mišrios, normalios ir riebios odos savininkėms, tačiau jei turite itin riebią ar itin sausą odą, šis makiažo pagrindas arba išryškins išsausėjusias vietas, arba jūsų veidas dienos bėgyje gali labai blizgėti dėl jau anksčiau minėtos priežasties.

Pirmas minusas tiesiogiai prieštarauja priemonės aprašymui, kadangi makiažo pagrindas tikrai nesuteikia 24 val. išliekantį matinį efektą. Net ant mano normalios odos jis praranda matiškumą jau po 4-5 valandų, nors buvo užtvirtintas presuota sausa pudra. Tiesa, man tai yra tik pliusas, kadangi kasdienai man ne itin patinka matinės, lyg nušlifuotos odos efektas. Dėka to nors veido netobulumai ir yra nepriekaištingai užmaskuoti, tačiau oda vis tiek atrodo kaip gyva oda. Kalbant apie išsilaikymą, tai išsilaiko ant odos nuo ryto iki vakaro, niekur nesubėga, bet nėra atsparus prisilietimams, pavyzdžiui, atsispausdina ant telefono ekrano. Antras minusas – Maybelline Super Stay 24H makiažo pagrindas linkęs oksiduotis ir dienos bėgyje patamsėti vienu atspalviu. Itin šviesios odos savininkėms jis nėra tinkamas, kadangi aš nesu visiškai baltaveidė (šiuo metu esu Mac NC15), bet naudoju patį šviesiausią atspalvį (03 True Beige) ir man jis tobulai tinka.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Man tai yra tikras atradimas, kadangi priemonė pateisino visus lūkesčius. Suteikia pilną maskavimą, veido oda išlieka panaši į odą bei išsilaiko visą dieną. Svarbiausia yra nenusipirkti per tamsios.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: apie 15 eur

be makiažo pagrindo

su makiažo pagrindu

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×