REVIEW: MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK LŪPŲ DAŽAI

2017 lapkričio 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Sekmadienį pradedu nuo neseniai atsiradusių, tačiau jau tapusių tikra sensacija, Maybelline Super Stay Matte Ink skystų lūpų dažų apžvalgos. Esu išbandžiusi tikrai nemažai įvairių skystų lūpų dažų, tačiau tikrai labai ilgai išliekančių ir atsparių bet kokiam maistui nebuvau atradusi. Ar išvis įmanoma, kad lūpų dažai išsilaikytų visą dieną, niekur neatsispausintų ir nenusivalgytų? Ar įmanoma, kad toks stebuklas dar ir nebūtų iš profesionalios dekoratyvinės kosmetikos prekinio ženklo, o jo kaina būtų prieinama visiems? Ši Maybelline naujiena buvo tikrai daug žadanti, bet ar iš tikrųjų šie lūpų dažai tokie jau stebuklingi ir nepakartojami, kaip apie juos visi šneka? Skaitykite toliau!

Gamintojas teigia, jog šie ypač gausiai pigmentų prisotinti skysti matiniai Super Stay Matte Ink lūpų dažai leidžia sukurti norimą išraiškingą lūpų įvaizdį: nuo drąsių ir ryškių iki subtilių ir švelnių. Strėlytės formos teptuku lūpų dažai tepasi ypač plonai ir glotniai, suteikdami tolygiai padengtų, švelnių lyg šilkas lūpų efektą. Šie lūpų dažai sukurti pagal išskirtinę patentuotą technologiją: elastingos tekstūros sudėtyje nėra molio, o formulė išlieka net iki 16 valandų.

Iškart pasakysiu, kad šie lūpų dažai man yra tobuli. Pirma, jie yra tikrai puikiai pigmentuoti ir dengiasi ypatingai lengvai ir tolygiai, užtenka vieno sluoksnio. Aplikavimo procesą palengvina ir labai patogus ir puikiai lūpas apgaubiantis aplikatorius. Antra, jie iš tikrųjų išsilaiko visą dieną ir net daugiau nei 16 valandų. Iš ryto pasidažau lūpas, leidžiu joms pilnai išdžiūti, o tada pusryčiauju, geriu kavą, pietauju, užkandžiauju, valgau riebų maistą, net galiu nueiti su padažytomis lūpomis į treniruotę, o lūpdažis vis tiek išliks savo vietoje iki pat vėlyvo vakaro kol pati jo nenuvalysiu su aliejiniu valikliu (taip, reikėtų naudoti aliejaus pagrindo valiklį, kadangi miceliniam vandeniui šie lūpų dažai nepasiduoda). Be to, šie lūpų dažai niekur neatsispausdina, tad galite ne tik drąsiai valgyti absoliučiai viską, bet ir bučiuotis, kadangi lūpdažis išlieka ant lūpų kad ir kas benutiktų. Iš ryto pasidažau vieną vienintelį kartą, o vėlai vakare lūpos vis dar atrodo lyg ką tik padažytos. Pasaka, tiesa? Tai yra tikras stebuklas ir ypač už tokią nedidelę kainą!

Tiesa, pora minusų irgi galima išskirti. Iš pradžių, kai lūpdažis dar nėra iki galo išdžiūvęs, lūpos šiek tiek limpa. Taip pat visos dienos bėgyje aš jaučiu, kad ant mano lūpų kažkas yra, bet tas jausmas tikrai nėra sausinantis ir itin nemalonus. Tiesiog jaučiu jį ant savo lūpų nuo pat ryto iki pat vakaro, bet šis nežymus minusas yra niekas palyginus su visais anksčiau išvardintais pliusais. Taip pat norėtųsi daugiau atspalvių, kurie būtų tinkami kasdienai, nes dauguma iš dabar esančių parduotuvėse yra labai ryškios.

Ar rekomenduoju? O taip! Šie Super Stay Matte Ink skysti lūpų dažai yra tikras atradimas. Pati naudoju labai dažnai, kadangi nemėgstu nuolatos taisyti lūpas, o su šiais tokios problemos nėra: pasidažei iš ryto ir rami galva. Nesu atradusi nieko geresnio už tokią nedidelę kainą ir nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti bent vieną atspalvį (mano du mėgstamiausi yra 15 Lover ir 20 Pioneer).

Mano įverinimas: 5/5

Kaina: apie 9 eur

ką tik  po aplikavimo

praėjus 5 minutėms

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×