REVIEW: MILANI AMORE MATTE LIP CREME

Sveiki! Kad ir kaip bebūtų liūdna, tačiau laikytis tinklaraščio įrašų skelbimo grafiko man nepavyksta. Matyt, kad reikia su tuo susitaikyti ir tiesiog įrašus skelbti tomis dienomis, kai pavyksta, bet plius minus apie 3 į savaitę. Tai skamba daug realiau, todėl nieko nelaukdama šiandien noriu aptarti produktą, iš kurio tikėjausi labai daug. Tai Milani Amore Matte Lip Creme matinis lūpų kremas.

Niekada anksčiau nebuvau nieko bandžius iš Milani dekoratyvinės kosmetikos, todėl kai tik pamačiau, kad Milani atsirado Top Beauty, labai apsidžiaugiau. Apie Milani labai dažnai girdėdavau iš “už Atlanto” youtube gurų. Dar ir dabar prisimenu, kaip prieš 4-5 metus visi svaigo dėl  Milani užkeptų Corallina ir Luminoso skaistalų, kurie buvo lyginami su Benefit Coralista. Deja, bet tais laikais Benefit aš negalėjau įpirkti, nors dažnai čiupinėdavau ką nors iš Benefit būdama užsieny, o Milani kosmetika nebuvo lengvai prieinama. Taip ir iki šiol likau neturėjus nei vienų, nei kitų skaistalų, tačiau nuomonė apie Milani dekoratyvinę kosmetiką buvo susidariusi labai teigiama. Susipažinimą su Milani nusprendžiau pradėti nuo Illuminating Face Powder (apie ją papasakosiu Kovo mėgstamiausiuose) ir Amore Matte Lip Creme matinio lūpų kremo. Ar patiko? Ar nusivyliau? Ar rekomenduočiau? Skaitykite toliau ir viską sužinosite patys.

Išbandžiau du atspalvius 26 Fling ir 20 Sugar, kurie man sukėlė skirtingas emocijas. Abiejų astpalvių tekstūra atrodo vienoda, jie yra pakankamai tiršti, kreminiai, o vėliau išdžiūna ir įgauna tikrą matinį efektą. Pojūtis ant lūpų irgi vienodas: sausina lūpas ir pabrėžia kiekvieną lūpų raukšlelę, tad yra būtina itin gerai sudrėkinti lūpas prieš tepant šią priemonę. Rožinė 20 Fling spalva dengiasi tolygiai, tačiau tai nėra ta spalvą, kurią rinkčiausi kiekvieną dieną, nes nemėgstu per daug rožinių lūpų produktų. Tačiau tai tik mano asmeninė preferencija. Su tamsiai raudonu 20 Sugar atspalviu viskas yra priešingai. Man labai patinka šis atspalvis, kuris puikiai tiktų renginiui ar kokiai kitai progai, bet yra vienas bet. Jis dengiasi labai netolygiai. Na, patys viską matote nuotraukose. Labai matosi, kad lūpos yra padengtos netolygiai, nors labai stengiausi kuo kruopščiau pasidažyti ir sluoksniavau. Su kiekvienu nauju sluoksniu spalva atrodė vis sodriau ir sodriau, tačiau netolygus paskirstymas niekur nedingo, o tiesiog pasidarė mažiau pastebimas. Kaip ir minėjau, bandžiau sluoksniuoti, tačiau užtepus trečią sluoksnį (!!!) ir vėliau nuėjus nusivalyti lūpas, tikėjausi, kad iš pirmo karto tikrai nieko nenusivalysiu. Mano nuostabai, vos patrinus lūpas su vatos diskeliu, sudrėkintu miceliniu vandeniu, visi tie trys sluoksniai nuėjo gumuliukais. Tepant du sluoksnius, efektas yra priešingas ir lūpdažis tampa ilgiau išliekantis ir nusivalyti jį tikrai nėra paprasta. Taigi, ar rekomenduočiau šiuos skystus matinius lūpų dažus? 20 Sugar atspalvio rekomenduoti tikrai negaliu, o 26 Fling galite išbandyti, jei tikrai manote, kad tokia spalva jums tiks, tačiau aš nelikau sužavėta nei vienu atspalviu. Šitie lūpų dažai nėra skirti kasdieniam makiažui, o labiau kelių valandų trukmės renginiui, vakarėliui ir t.t. Dedu pliusą tik už tai, kad jie tikrai yra matiniai.

Mano įvertinimas: 2,5/5

Kaina: 9,99 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.