REVIEW: MONSIEUR BIG #MAKEITBIG

2017 liepos 18 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Nors pasakoti apie keliones yra labai smagu, tačiau reikia nepamiršti ir kosmetikos. Šiandien noriu pagaliau apžvelgti prieš geras 3 savaites gautas naujienas iš Lancome – Monsieur Big antakių kreideles, blakstienų tušą ir akių pravedimą. Nors Lancome aš labai myliu, tačiau antakių kreidelės manęs nuo pat pradžių nesužavėjo. Bandžiau ir Loreal, ir Dior, tačiau supratau, kad antakių kreidelės nėra skirtos nei man, nei mano antakiams. Be to, niekad per daug nemėgau ir markerio tipo akių pravedimų. Kiek bandžiau, tiek man jie nepatikdavo arba patikdavo žymiai mažiau nei mano kiti įprasti skysti su plunksnele. Lancome priemonės man visada asocijuojasi su itin gera kokybe ir retai nuvilia, todėl daviau šansą ir Monsieur Big naujienoms. Ar man patiko? Ar Monsieur Big pakeitė mano preferencijas? Skaitykite toliau!

Kas tas Monsieur Big? Monsieur Big šeima: didelės apimties suteikiantis Monsieur Big blakstienų tušas, skystas akių apvadas – Monsieur Big Marker, keturių atspalvių antakių formavimo priemonė Monsieur Big Brow – pabrėžia ir formuoja antakių liniją. Aš gavau tušą, pravedimą ir tris atspalvius antakių kreidelių. Kalbant apie visos šios linijos pakuotes, tai jos visos yra gana paprastos, tačiau be nereikalingų detalių. Tiesa, įpakavimai tikrai neatėmė žado, nes anksčiau Lancome pavyko nustebinti žymiai labiau. Bet pakuotė nėra tokia svarbi, kaip produkto savybės, todėl iš karto priemonių nenurašiau ir pradėjau testuoti. Vienas produktas patiko iš karto ir nuomonė iki šiol išliko tokia pati, o kitas, pavyzdžiui, iš pradžių kaip ir patiko, o vėliau supratau, kad vis dėlto minusų šiokių tokių yra.

MONSIEUR BIG BROW ANTAKIŲ FORMAVIMO PRIEMONĖ

Jau minėjau, kad tokio tipo kreidelės nėra mano mėgstamiausias būdas paryškinti antakius. Kodėl? Visų pirma, vien su šia priemonė labai sunku paryškinti antakius, kadangi norint išgauti tvarkingų antakių efektą, būtina naudoti šepetėlį, ypač kai priemonę naudojate šiek tiek ilgiau ir smailus galiukas yra nusitrynęs. Antra, dažniausiai tokio tipo priemonės nepasižymi geru išsilaikymu, nėra atsparios vandeniui ir nusitrina vos tik palietus. Kalbant ant šiuos Lancome, viskas yra taip pat. Būtina naudoti dar ir šepetėlį, nes man reikia ne tik spalvos suteikti, bet ir formos. Taip pat šios kreidelės visiškai nėra atsparios vandeniui ir labai lengvai nusitrina. Jei esate riebiaodė, tai išvis jūsų antakiai dienos bėgy gali kur nors nuplaukti. Tiesa, konsistencija yra maloni, šiek tiek vaškinė bei lengvai skirstosi. Atrodo natūraliai ir gražiai. Naudoju tomis dienomis, kai esu minimaliai pasidažius. Rekomenduoju toms, kurios nori suteikti antakiams tik spalvos, bet ne formos.

Mano įvertinimas: 3,5/5

Kaina: 20,95 eur

MONSIEUR BIG BLAKSTIENŲ TUŠAS

Lancome visada sugeba nustebinti savo blakstienų tušais. Lancome tušai man labai patinka (na, tie, kuriuos bandžiau), todėl iš tušo tikėjausi geriausio. Ir neprašoviau! Šia tušas yra tiesiog pasaka, nes atitinka visus gero tušo kriterijus. Suteikia blakstienoms apimties, užriečia jas (ko nedaro, pavyzdžiui, šis Dior tušas) ir be galo gražiai atskiria vos ne kiekvieną blakstieną. Jokio voro kojelių efekto nesigauna net ir sluoksniuojant. Dar norėčiau pagirti už tai, kad dienos bėgyje netrupa ir niekur neatsispausdina. Ko dar galima norėti? Tobulas tušas!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 27,95 eur

MONSIEUR BIG MARKER AKIŲ APVADAS

Nepatinka man visi tie markerio tipo akių pravedimai. Čia tik mano asmeninė preferencija, kuri neturi nieko bendro su šia Lancome priemone. Šis akių apvadas yra labai pigmentuotas ir itin juodas. Markerio forma leidžia nubrėžti tiek storesnę, tiek plonesnę linijas. Rezultatas nėra matinis, o labiau toks šlapias. Išsilaiko labai ilgai ir niekur nedingsta. Kas man nepatiko, tai problema, kuri pastoviai iškyla bandant pravesti akis tokio tipo apvadais – ganėtinai sunku nubrėžti lygią liniją, kadangi markeris tarsi užstringa raušlelėse. Tenka šiek tiek daugiau padirbėti, bet rezultatas to vertas. Ieškantiems tokio tipo juodo akių apvado, drąsiai siūlau rinktis būtent šį.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 31,95 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×