REVIEW: NIGHTLY REFINING MICRO-PEEL CONCENTRATE

2016 lapkričio 15 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Pagaliau atėjo laikas, kai esu pasiruošusi papasakoti apie Kiehl’s naujieną – Nightly Rifining Micro-Peel Concentrate. Nors priemonė atsirado Kiehl’s parduotuvėje jau pakankamai seniai, dar liepos mėnesį (apie šios naujienos pristatymą rašiau čia), bet įvertinau visus jos privalumus tik atėjus šaltiems orams. Ar verta investuoti į šį naktinį koncentratą? Kodėl jis yra toks išskirtinis? Skaitykite toliau ir viską sužinosite patys.

micro-peel-concentrate_4micro-peel-concentrate_2Nightly Refining Micro-Peel Concentrate– šis naktinis koncentratas su mikrodalelėmis padeda atkurti švelnią odą ir suteikti jai naujo švytėjimo, taip pat ją atnaujina. Sukurtas su bolivinių balandų žievelių ekstraktu – tvariai išgautu iš apsauginių bolivinių balandų sėklų apvalkalo, chemiškai nepakeisto ir padarius tik minimalų poveikį aplinkai. Jo veiksmingos šveičiamosios savybės padeda pagreitinti odos paviršiaus ląstelių atsikūrimo procesą naktį, kad būtų pašalintos negyvos odos ląstelės.

Atėjus šaltiems orams mano oda pradėjo reikalauti daugiau dėmesio ir papildomos priežiūros. Iš tikrųjų šis Kiehl’s naktinis koncentratas yra išsigelbėjimas mano odai. Kaip supratote iš pavadinimo, jį reikia naudoti vakare, įtraukiant į kasdienę vakaro odos priežiūros rutiną. Kaip darau aš? Iš pradžių naudoju toniką, tuomet 3 ląšelius Midnight Recovery Concentrate veido aliejuko, o tik tuomet taip pat 3 lašęlius Nightly Refining Micro-Peel Concentrate paskirstau ant veido bei šiek tiek užeinu ant kaklo zonos. Procedūrą užbaigiu naktiniu veido bei paakių kremais. Voilà! Iš ryto atsikėliu su itin gerai pamaitinta, paminkštėjusia ir skaisčia veido oda. Be to, gamintojai teigia, kad po kelių savaičių naudojimo oda tampa lygesnė, sumažėja mimikos raukšlės bei bendra odos būklė pastebimai pagerėja. Nors aš ir neturiu didelių problemų su oda, kaip ryškios mimikos raukšlės ar nelygi pigmentacija, tačiau šio koncentrato poveikis pasimatė ir ant mano odos.

Kuo ši priemonė vis dėlto skiriasi nuo visų kitų mūsų rinkoje egzistuojančių serumų? Tai yra itin inovatyvi priemonė, kuri šveičia mūsų odą, kai miegame. Taip, tai reiškia, jog kiekvieną vakarą naudojant Kiehl’s koncentratą galima pamiršti apie pilingus pas kosmetologus, kurie kainuoja tikrai daugiau nei Nightly Refining Micro-Peel Concentrate buteliukas. Tai netgi yra geriau nei pilingo procedūra pas jūsų kosmetologę, nes ši priemonė, priešingai nei mums įprasti pilingai ar kitos šveičiančios priemonės, nedirgina odos ir šveitimo efektą pamatysite atsikėlę kitą rytą. Tiesa, kitą rytą būtinai naudokite apsaugą nuo saulės arba makiažo pagrindą su SPF faktoriumi.

Tikrai rekomenduoju išbandyti ir patiems įvertinti šio koncentrato poveikį. Tai ta priemonė, kurią įsigydami gausite “value for money”. Galite drąsiai įtraukti jį kalėdinių dovanų norų sąrašą!

Mano įvertinimas: 10/10

Kaina: 30ml 53eur

micro-peel-concentrate_3photos: me

1 komentaras

 • […] pilingo procedūras pas kosmetologą. Jei sudomino, tai siūlau perskaityti pilnavertę apžvalgą čia. Įsigyti galima PC Panorama Kiehl’s […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×