REVIEW: NYX PRECISION BROW PENCIL ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

2017 rugpjūčio 30 in Apžvalga, Grožis - 2 komentarai

Labas rytas! Šiandien dalinuosi savo nauju atradimu, kurį gavau išbandyti Nyx Professional Makeup renginio metu, apie kurį jau pasakojau čia. Nors nesu išranki dekoratyvinei kosmetikai (aišku, sudėtį tikrai peržvelgiu ir vengiu talko bei silikonų), tačiau kokybišką priemonę nuo nekokybiškos atskiriu labai lengvai. Pastaruoju metu man šiek tiek nesisekdavo su antakių priemonėmis, kadangi negalėjau atrasti naujos mylimiausios, o visos bandytos nors ir ne buvo prastos, tačiau neprilipo dėl įvairių priežasčių. Tai blogai laikėsi, tai nepatogus aplikatorius… Būtent todėl gavusi visą dėžutę Nyx Professional Makeup naujienų, iškart griebiau Precision Brow Pencil antakių pieštukus. Ar man pasiteisino? Ar rekomenduočiau įsigyti? Skaitykite toliau!

Nuo šiol Nyx Professional Makeup Precision Brow Pencil antakių pieštukas yra mano pati mylimiausia priemonė antakiams. Kodėl? Visų pirma, jo aplikatorius (pati kreidelė) yra plokščias ir labai plonas, kas leidžia išgauti griežtos formos antakį. Antra, patinka ir tekstūra. Ji yra vaškinė, todėl piešti yra labai lengva, bet tuo pat metu ne per daug vaškinė ir itin gerai pigmentuota. Trečia, atrodo itin natūraliai ir yra puikus sprendimas kasdieniam makiažui. Aš dar asmeniškai vėliau užtvirtinu plaukelius antakių geliu ir tokiu būdu antakiai išlieka vietoje visą dieną, niekur nenuslysta net suprakaitavus po sporto ar po netikėto lietaus. Be to, kitoje pusėje yra mažos šukytės (angl. spoolie-brush), su kurių pagalba yra labai patogu išsklaidyti antakio pradžią. Galima rinktis iš aštuonių atspalvių, todėl esu įsitikinus, kad kiekviena ras sau tinkantį. Aš naudoju vos ne patį populiariausią Ash Brown. Taigi, jei pamatysite šį antakių pieštuką parduotuvėje, iškart griebkite! Neradau nei vieno trūkumo, vien privalumai!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 10 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

2 Komentarai

 • Akvile 2017 rugsėjo 2 at 0:56

  As vis ieskau pigesnes ABH brow wiz versijos. Isbandziau NYX, nepamenu pavadinimo,bet praktiskai brow wiz kopija. Nusipirkau,nes kazkoks blogas labai gyre ir lygino so brow wiz. Nu ir nepatiko. Spalva nera per geriausia, tiesa, gal bloga pasirinkau gal pati kalta. Bet didziausia problema, tai kad blogai tepasi, kazkoks sausas, neteplus. Melavau, blogiausia, kad nesilaiko! Mano oda riebi, tai makiazas tiesiog pradingsta dienos eigoje. Bet.. ABH brow wiz man laikosi puikiai be jokiu problemu. Tai galvoju vel teks pinigine pakratyti

  • darjatupcaja 2017 rugsėjo 2 at 18:01

   Aha, žinau apie kurį šneki. Turėjau ir aš tokį, tai iš tikrųjų buvo sunku priprasti, nes sunkiai tepėsi ir pigmentacija ne iš geriausių, o galu gale tiesiog sulužo… Šis yra visiška jo priešingybė! Labai lengvai tepati, toks vaškinis ir super pigmentacija 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×