REVIEW: NYX PROFESSIONAL MAKEUP TOTAL CONTROL

2017 lapkričio 21 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip prasidėjo jūsų savaitė? Mano labai gerai, kadangi iki ketvirtadienio poilsiauju namie, o ketvirtadienį išvažiuoju savaitei į komandiruotę į Šiaulius. Per likusias dvi dienas planuoju visko daug nuveikti, nufotografuoti, suredaguoti, parašyti, kad komandiruotės metu galėčiau tik skelbti jau paruoštus įrašus. Taigi, šiandien noriu apžvelgti JAV rinkoje prieš gerus 10 mėnesių (o Lietuvoje, jei neklystu, prieš 2-3 mėnesius) pasirodžiusią naujieną -skystą makiažo pagrindą Nyx Professional Makeup Total Control Drop Foundation. Apie ją kalbėjo visur: ir youtube, ir instagram’e, ir tinklaraščiuose. Apie šį makiažo pagrindą žinojau daugiau nei norėjau, nes ant tiek jo visur buvo daug, tačiau atsisakyti pačiai išbandyti šią dekoratyvinės kosmetikos sensaciją negalėjau. Kodėl visi bando, testuoja, įsimyli ar nekenčia, o aš turiu ramiai sau sėdėti ir niekaip nereaguoti. Ne, aš irgi pasidaviau bandos jausmui ir, gavusi išbandyti kelis atspalvius, iškart juos išpakavau. Ar iš tikrųjų Nyx Professional Makeup Total Control Drop Foundation skystas makiažo pagrindas yra vertas visų tų liaupsų iš užsienio video blogerių ir blogerių, ar tai tik dar vienas iki maksimumo išpūstas burbulas? Skaitykite toliau!

Iš viso yra 24 atspalviai (Lietuvoje yra pristatyta mažiau, apie 18), tarp kurių ir itin šviesūs, ir itin tamsūs, ir rožiniai, ir gelsvi, ir neutralūs, todėl sau tinkantį ras kiekvieną iš mūsų. Be to, Nyx Professional Makeup parduotuvėje p/c “Panorama” yra šio makiažo pagrindo mėginukų, todėl galite drąsiai paprašyti kelis, kad galėtumėte pabandyti užtepti jį namie ir blaiviai įvertinti situaciją esant dienos šviesai.

Ne veltui pavadinime yra žodis drop, kadangi šis makiažo pagrindas yra skystas lyg vandenukas. Rezultate gauname matinę, aksominę, lyg šiek tiek pudruotą odą. Ant odos jaučiasi patogiai, neapsunkina jos. Atspalviai puikiai maišosi tarpusavyje, o pati priemonė labai lengvai sklaidosi ir nepalieka jokių plėmų. Dedu didelį pliusą už sudėtį, nes joje nėra talko, trečioje vietoje yra glicerinas (glicerolis), o antroje – vanduo. Sausaodėms su labai šerpetojančia oda ir mėgstančioms švytinčią odą šis Total Control makiažo pagrindas ir netiks, ir nepatiks, kadangi yra matinis ir išryškins išsausėjusias vietas. Su šia skysta pudra oda neatrodo natūraliai, o labiau priemena tobulų gražuolių iš instagtam odą: pilnas maskavimas, matinis efektas ir porcelianinė oda. Papildomai užtvirtinti biria arba presuota pudra visiškai nebūtina.

Šepetėlis, kuris skirtas būtent šiai pudrai, puikiai atlieka savo darbą, padeda išsklaidyti priemonę. Taip pat man patiko tepti ją pirštais. Kempinėlių naudoti nerekomenduoju, nes į jas įsigers labai daug priemonės, kurios ir taip buteliuke nėra daug. Galima tepti ant gerai sudrėkintos odos arba ant makiažo bazės. Man, pavyzdžiui, puikiai pasiteisino Nyx Professional Makeup Total Control makiažo pagrindo ir Angel Veil silikoninės makiažo bazės derinys. Laikosi tikrai gerai, tačiau nėra itin ilgai išliekanti.

Vienas iš didžiausių trūkumų – maža talpa. Beveik visi skysti makiažo pagrindai būna 30 ml, o BB kremai 30 arba 50 ml, tačiau šiame yra tik 13 ml, kas yra itin nedaug. Antras minusas susijęs su tuo, kad visiškai nesuprantu instrukcijos… Parašyta, kad galima naudoti 1-4 lašelius priklausomai nuo norimo maskavimo, tačiau aš niekaip neįsivaizduoju, kaip galima padengti visą veidą su 1 ar 2 lašeliais. Aš dažniausiai naudoju apie 4-6, o kai noriu dar pilnesnio maskavimo – apie 8.

Ar rekomenduoju? Viskas priklauso nuo jūsų preferencijų. Jei turite problemų su šerpetojančia oda ir/ar mėgstate natūraliai atrodančios veido odos efektą, tai geriau nešvaistykite savo pinigų. Jei jums patinka matinės, tobulos odos efektas, tai tikrai rekomenduoju išbandyti, nes nemanau, kad nusivilsite. Įsigyti galima Nyx Professional Makeup parduotuvėje p/c “Panorama”, Douglas parduotuvėse arba internetu čia.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: 18,49 eur

be makiažo pagrindo

su makiažo pagrindu

galutinis rezultatas

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×