REVIEW: ORIFLAME LOVE NATURE ŠAMPŪNAS IR KONDICIONIERIUS

2017 liepos 29 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Pagaliau pagaliau pagaliau atėjo ilgai lauktas ir tikrai užsitarnautas savaitgalis! Jau virš mėnesio stengiuosi priversti save bent 3 kartus per savaitę nueiti į sporto klubą, kas nors ir reikalauja pastangų ir “perlipimo per save”, tačiau suteikia daugiau energijos ir produktyvumo. Šį įrašą rašau sėdėdama prie naujo rašomojo stalo, apie kurio įsigijimą svajojau virš pusės metų. Praeitą savaitgalį seną stalą pardaviau ir jau ketvirtadienio vakarą naujas baltas gražuolis stovėjo surinktas. Naujoje darbo vietoje reikia būti labiau produktyvesnei, todėl dalinuosi trumpa savo plaukų priežiūros atradimų apžvalga – tai Oriflame “Love Nature” šampūnas ir kondicionierius su kviečiais ir kokosų aliejumi. Juos išsirinkau iš kitų “Love Nature” šampūnų ir kondicionierių vadovaudamasi Ingos rekomendacija, kuriai šie su kviečiais ir kokosais patiko taip, kad pasiėmė net antrą kartą. Išbandžiau ir aš. Ar patiko? Ar rekomenduočiau jums?

Tikrai ne visi šampūnai tinka ir patinka mano plaukams. Nors neabejoju, kad geri ir veiksmingi šampūnai ir kondicionieriai nebūtinai turi būti brangūs ir parduodami tik specializuotose parduotuvėse. Esu atradus man tinkančias ir išbandžius visai niekam netikusias priemones tiek iš paprastų, tiek iš profesionalių plaukų priežiūros linijų, todėl jau seniai tokių produktų, kaip šampūnai ar kondicionieriai, nevertinu pagal kainą. Nors gerai būtų vertinti ir atsižvelgiant į sudėtį, tačiau šiuo atveju poveikis man yra daug svarbesnis. Neseniai Oriflame pristatė “Love Nature” liniją, kurios priemonių sudėtyje yra vertingų ingredientų tiesiai iš gamtos, kurie nuostabiai kvepia ir dovanoja malonų pojūtį. Kiekvienas gaminys buvo sukurtas taip, kad palepintų odą būtų draugiškas aplinkai. Visi „Love Nature“ nuskalaujami gaminiai yra mikroorganizmų suskaidomi, plaukų priežiūros gaminiai yra be silikono ir visi šveičiamieji gaminiai yra su natūralios kilmės šveičiamosiomis dalelėmis.

Jau gerą mėnesį naudoju “Love Nature” šampūną ir kondicionierių su kviečiais ir kokosų aliejumi, kurie mane labiau nei sužavėjo. Na, kitaip jiems tikrai nepaskirčiau atskiro įrašo. Ši linija yra skirta sausiems plaukams, tačiau nemanau, kad ji tiks tikrai labai sausų plaukų savininkėms. Tikrai nepasakyčiau, kad mano plaukai yra sausi ar pažeisti, o greičiau normalūs, tačiau šios dvi priemonės mano plaukams be galo patinka. Labai patinka lengvas kokosinis kvapas ir lengva kreminė konsistencija, kuri neapsunkina plaukų ir labai gerai juos išplauna ir be papildomų pastangų išsiplauna (kas nėra būdinga sausiems plaukams skirtoms priemonėms). Po plovimo plaukai yra labai švelnūs, glotnūs, neišsipūtę ir lengvai išsišukuoja, o daugiau man nieko ir nereikia. Taip pat pastebėjau, kad naudojant šį šampūną ir kondicionierių plaukai riebaluojasi ne taip greitai ir net antrą dieną atrodo padoriai. Be to, kaina yra juokinga. Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Bet, aišku, tik ne labai sausų ir pažeistų plaukų savininkėms, kurioms reikia daug efektyvesnių ir plauką atstatančių priemonių. Šampūną galima įsigyti čia, o kondicionierių čia.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 4,50 eur (su nuolaida 3,29 eur)

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×