REVIEW: PUPA REFRESHING REBALANCING DUŠO IR KŪNO ALIEJAI

2017 birželio 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek apie kūno priežiūrą. Nežinau, kaip jūs, bet aš kūno priežiūrai vasaros metu skiriu žymiai daugiau dėmesio nei žiemą. Nors iš kitos pusės logiška būtų šveisti, maitinti ir drėkinti odą žiemos metu, kai visų mūsų oda labai išsausėja, bet aš darau priešingai. Atėjus vasarai man norisi, kad mano kojos, rankos ir kitos kūno dalys atrodytų nepriekaištingai ir spindėtų iš toli. Kūno priežiūra man yra visas ritualas, kuris padeda susikaupti ir atrasti jėgų dienai pradėti, todėl neseniai gavusi išbandyti Pupa Olio Doccia Refreshing Rebalancing dušo aliejų ir Olio Corpo Refreshing Rebalancing kūno aliejų, nieko nelaukdama pradariau abi pakuotes ir nusinešiau priemones į dušą. Ar man patiko? Ar rekomenduoju įsigyti? Skaitykite toliau!

PUPA REFRESHING REBALANCING DUŠO ALIEJUS 

Sodrios tekstūros maitinamasis aliejus ant drėgnos odos virsta valomąja emulsija. Aromaterapinių eterinių aliejų aromatas užlieja jausmus, vos tik aliejus patenka ant odos, ir tampa dar intensyvesnis nuo karšto vandens garų poveikio. Sudėtyje esančios drėkinamosios medžiagos drėkina odą, ją minkština ir puikiai išvalo. Galima rinktis iš kelių kvapų variantų.

Aš jau seniai teikiu pirmenybę ne dušo geliams, o dušo aliejams, kadangi manau, kad aliejai žymiai geriau drėkina odą ir nesausina jos. Šis Pupa Refreshing Rebalancing man patiko tuo, kad yra pakankamai tirštas, maloniai kvepia bei taupiai naudojasi. Aišku, drėkina irgi puikiai, kad net galima papildomai nesitepti jokiais losjonais ar kūno sviestais. Aš jį nešioju su savimi į sporto klubą, kadangi nėra nieko geriau negu po sunkios treniruotės leisti sau atsipalaiduoti su dušo aliejaus pagalba. Iš karto jaučiuosi žymiai geriau ir nuovargio kaip nebuvo. Kaip ir minėjau, po jo galima nenaudoti jokių drėkinančių kūno priežiūros priemonių, todėl šis aliejus man yra būtinas keliaujant į sporto salę. Vienintelis trūkumas – nepatogi pakuotė; būtų žymiai patogiau jei priemonė būtų su dozatoriumi. Kaina nėra maža, bet įpirkti galima.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: 20,49 eur

PUPA REFRESHING REBALANCING KŪNO ALIEJUS 

70 proc. kūno aliejaus sudaro migdolų aliejus. Tirštas, bet greitai į odą įsigeriantis aliejus suteikia malonų sudrėkintos odos pojūtį, nepalieka riebumo jausmo. Migdolai suteikia odai elastingumo, minkštumo ir šilko švelnumo.

Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Iš tikrųjų šis kūno aliejus labai greitai įsigeria į odą ir nepalieka nemalonaus jausmo, ypatingai gerai maitina odą ir suteikia jai sveiko švytėjimo. Ypač man patinka kaip atrodo kojos po šio aliejaus panaudojimo, kad net nuodėmė slėpti jas po kelnėmis ar ilgais sijonais. Tikras atradimas vasarai! Tiesa, minusas tas pats – nepatogi pakuotė. Kaina nėra maža, bet aliejus naudojasi labai taupiai, tad užteks labai ilgam.

Mano įvertinimas : 4,5/5

Kaina: 24,49 eur

Šias priemones galima įsigyti Kristiana ir Kosmada parduotuvėse.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×