REVIEW: YSL MON PARIS

2017 balandžio 2 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien pakalbėkime apie kvepalus. Taip, aš nesu kvepalų ekspertė ir nesu Dievo apdovanota kas liečia kvapų apibūdinimą. Tikrai pauosčius, vargu, ar atspėčiau bent du iš daugelio aromato komponentų. Ko nemoku, to nemoku ir nieko čia nepadarysi. Šiandienis įrašas bus skirtas ne tik trumpai naujųjų Yves Saint Laurent Mon Paris kvepalų apžvalgai, bet ir istorijai apie mano pirmą rimtą kvepalų buteliuką. Pradedam!

Kvepalai niekada nebuvo ta sritis, kurią per daug išmanyčiau. Kvepalai man yra būtini kiekvieną dieną, nes nepasikvėpinusi jaučiuosi lyg ne savam kailyje, tačiau jokių išskirtinių preferencijų kvapui netaikau. Man tiesiog patinka saldūs, išskirtiniai, sunkesni, tokie “moteriški kvepalai”, o labai gėlėtus ir gaivus kvapus dažniausiai apeinu. Žodžiu, man su kvepalais tikrai nėra sunku įtikti.

Palyginus neseniai, prieš kelias savaites mano namus pasiekė siuntinys iš YSL, kuriame radau neseniai parduotuvėse pasirodžiusią naujieną – YSL Mon Paris 30ml tūrio kvepalų buteliuką. Bet svarbiausia yra ne tas faktas, kad gavau tokią netikėtą dovaną, o tai, kad ant buteliuko yra išgarviruotos mano vardo ir pavardės pirmosios raidės – DT. Pirmą kartą pauosčius šiuos kvepalus, iš karto prisiminiau savo pačius pirmus “rimtus” kvepalus. Tai buvo YSL Parisienne kvapas, kurį Kalėdų proga gavau dovanų nuo šeimos. Atsimenu, kad labai ilgai rinkausi kvepalus, bet YSL Parisienne užkariavo ne tik mano uoslę, bet ir širdį. Tą mažą buteliuką naudojau labai ilgai, gerokai ilgiau nei metus ir taupiau kiekvieną ląšą. Taip pat prisimenu, kad šiuos kvepalus buvau pasiėmus į savo pirmą kelionę į Paryžių. Geras sutapimas į savo pirmą kelionę į Paryžių pasiimti pirmuosius rimtus kvepalus pavadinimu Parisienne. Nuo to laiko man Parisienne asocijuojasi su nuostabiu Paryžiumi ir jo grožiu.

Kalbant apie YSL Mon Paris, tai tai yra šiuolaikinės meilės išraiška, kurią įkvėpė meilės miestas – Paryžius. Gamintojas teigia: “Leiskite savo troškimams šiandien Jus vesti į naujas, neatrastas vietas. Pamirškite rutiną. Ir pajuskite svaigulio jaudulį, kadangi meilė perima Jūsų pojūčius ir veda į Jūsų sielos nežinomų aistrų kelionę. Mon Paris – tai iš naujo atrastas tradicinis šipro kvapas; kvepalai, kurie apgaubia Jus nauja intencija ir aistringu švytėjimu; itin modernus, precedento neturintis, iš kitų išsiskiriantis šipro kvapas, sukurtas ne vieno, o trijų kvepalų meistrų: Olivier Cresp, Dora Baghriche ir Harry Fremont”. Kompozicija atsiveria sultingomis ir saldžiomis Kalabrijos bergamočių, braškių, aviečių ir kriaušių natomis; širdyje durnaropių, bijūnų, Kiniškų ir Sambac jazminų ir apelsinų žiedų puokštė. Pagrinde erdvūs krištolinio balto muskuso, ambros ir intensyvių pačiulių akordai, suteikiantys klasikinį šiprinį atpalvį.

Kvepalų natos:

viršutinės natos: braškės, avietės, kriaušės, bergamotės;

vidurinės natos: durnaropės, bijūnai, apelsinų žiedai, sambac jazminai, kiniški jazminai;

pagrindinės natos: pačiulės, muskusas, ambra, Indonezijos pačiulių lapai .

Mon Paris man yra puikus kvapas, kurio tikrai nevengiu naudoti kasdien. Man visi YSL kvepalai turi bendrą natą, tad irgi turi kažką tai bendro su kitais YSL kvapais. Aš naudoju apie 2-3 papurškimus iš ryto ir kvapas išsilaiko iki pat vakaro. Kaina yra tokia pati, kaip ir panašaus segmento kvepalų. Ne iš pigiųjų, bet ir ne iš labai brangių. Beje, nuo šiol esu pasiryžusi keliauti į Paryžių su šiais kvepalais, o reikia paskubėti, nes buteliuke iki tik 30 ml nuostabiojo eliksyro!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 30 ml 59,95 eur / 50 ml 90 eur/ 90 ml 130 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×