RIGA FASHION WEEK WITH MAYBELLINE

2016 balandžio 8 in Mada, Renginiai - 2 komentarai

Jei prieš dvejus metus man kas nors pasakytų, kad po kelių metų mane pakvies į mados savaitę ir viską apmokės, tai tikrai nebūčiau patikėjus. Tačiau realybė yra kur kas pozityvesnė, nes praeitą savaitgalį Maybelline ir Polhem Pr pakvietė žymiausias Lietuvos blogeres bei youtube’res praleisti vieną dieną Rygos mados savaitėje. Mano džiaugsmui nebuvo ribų, nes tai buvo mano pirma “blogeriška” kelionė su nakvyne bei pačia nerealiausia kompanija!

maybelline_RFW_1maybelline_RFW_4maybelline_RFW_2maybelline_rfw_11

Iš Vilniaus išvažiavome apie 8 val ryto, bet sugebėjome visą tą laiką praplepėti, kad net nepastebėjome kaip praėjo tos keturios su puse valandos. Rygoje mus apgyvendimo Teater City viešbuty, kuris yra įsikūręs pačiam miesto centre, visai netoli Radisson Blue viešbučio, kur ir vyko ta garsioji mados savaitė. Pats viešbutis yra labai jaukus, kambariai paprasti (tačiau mums šiek tiek labiau pasisekė, bet visa tai pamatysite video), tačiau Maybelline paruošė kiekvienai iš mūsų po maišelį su jų kosmetikos naujienos bei padovanojo po vieną labai fainą balionėlį.

maybelline_rfw_12maybelline_rfw_14maybelline_rfw_15maybelline_rfw_1maybelline_rfw_13maybelline_rfw_2

Deja, bet laiko susiruošt turėjom palyginus nedaug, nes po 45 minučių jau turėjo prasidėti Maybelline ir QooQoo prezentacija. Ten mus pasitiko su šampano taurėmis, o Maybelline atstovė Galina papasakojo daugiau apie naujas tendencijas bei apie naują kompanijos šūkį Make it happen, o vizažistė pristatė keturis QooQoo kolekcijos makiažo įvaizdžius, kurie buvo sukurti Maybelline priemonių pagalba.

maybelline_RFW_6 maybelline_RFW_8

Po Maybelline prezentacijos mūsų laukė mini burgeriai, o po jų visas sąrašas kolekcijų pristatymų, kuriems pasiruošti tikrai reikėjo jėgų, t.y. maisto.

Vienas pagrindinių dalykų, kuris mus be galo nustebino buvo tas, kad mums skyrė vietas pirmoje eilėje. Taip, pirmoje eilėje! Kadangi per Mados Infekciją daliai žiniasklaidos atstovų (t.y. visiems mados tinklaraštininkams) tenka stovėti arba sėdėti ant grindų arba svetimose vietose, kur praktiškai neįmanoma iš arti pamatyti kolekcijas bei įamžinti porą akimirkų su fotoaparatu, todėl vieta pirmoje eilėje man buvo naujienų naujiena.

maybelline_rfw_10QooQoo


maybelline_rfw_9

Alexandra Westfal


maybelline_rfw_7maybelline_rfw_6maybelline_rfw_8

Pohjanheimo


maybelline_rfw_3maybelline_rfw_5maybelline_rfw_4

Katya Katya Shehurina


Kalbant apie kolekcijas, tai aš likau tikrai maloniai nustebinta. Pagaliau pamačiau tai, ko man tai truko MI – daug suknelių. Tik QooQoo kolekcija buvo labiau sportiška, tačiau aš esu seniai pažįstama su šios dizainerės kūryba ir ja labai žaviuosi, tad abejinga tikrai nelikau. Iš kitų ypač patiko Alexandra Westfal, Pohjanheimo bei Katya Katya Shehurina kolekcijos.

Nežinau, kaip įmanoma taip pavargti vien žiūrint kolekcijų pristatymus, bet mums tai puikiai pavyko, nes po paskutinės kolekcijos buvom tokios pavargusios, kad neturėjom jėgų nei afterparčiui, nei tam, kad nueitumėm pėstute 10 minučių iki savo viešbučio, todėl teko pabūti tikromis madistėmis ir lipti į taksi. Mūsų afterpartis praėjo viešbučio kambary, kur su Simona, Inga bei Kotryna ilgai šnekėjom ir juokėmės iki pirmos valandos nakties.

maybelline_RFW_7

Absentta, Gražina, Kotryna, Simona, Akvilė, Aliona, aš, Simona, IevaSandra, Inga

Kitą rytą mūsų laukė pusryčiai ir ilgą kelionė namo, tačiau atgal važiavom kur kas tyliau, nes tiesiog praktiškai visą kelią miegojom. Dar kartą sakau didelį AČIŪ Maybelline NY, Polhem Pr ir Rygos mados savaitės organizatoriams, kad suteikė tokią galimybę, apie kurią galima buvo tik svajoti. Labai tikiuosi, kad tai buvo tik pradžia mūsų “blogeriškų” kelionių, o ateity keliausim dažniau!

2 Komentarai

 • VIDEO: RIGA FASHION WEEK - Luscious Style 2016 balandžio 15 at 21:22

  […] LT Geriau vėliau nei niekada, tiesa? Aišku, kad geriausia yra viską daryti laiku, bet, deja, kartais aplinkybės susiklosto ne taip, kaip planavai. Taip atsitiko ir su mano video iš Rygos įkėlimu į interneto platybes. Tačiau bet kokiu atveju džiaugiuosi, kad įveikiau save ir sumontavau jums neilgą, 10 minučių trukmės video iš Rygos mados savaitės, apie kurią jau spėjau papasakoti jums čia. […]

 • […] būti ten kartu ir vėl prisiminti pavasario Rygos mados savaitės patirtį, apie kurią rašiau čia. Žodžiu, nepamirškite sekti naujienas tiesiogiai iš Talino, nes jau pirmos dienos kolekcijos […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×