RUDENS SPINTOS MUST-HAVE: KĄ ĮSIGYTI?

2018 rugsėjo 24 in Apsipirkimas, Mada - Komentarų nėra

Rugsėjis yra mano vienas mėgstamiausių mėnesių, jeigu ne pats mėgstamiausias. Pats romantiškiausias, ryškiausias, šilčiausias ir laukiamiausias. Aišku, jeigu tu gyveni Lietuvoje, niekada negali būti 100 proc. užtikrintas savo aprangos pasirinkimu. Ar tavęs laukia be galo šilta diena? Ar tuoj pradėti lyti kaip iš kibiro? Bet vaikščioti po spalvotais lapais puoštu šaligatviu ir tuo pat metu susilieti su gamta yra stebuklingas jausmas. Net jeigu ir tas auksinis laikotarpis trunka vos kelias savaites. Jeigu jūs, kaip ir aš, jau spėjote įsijungti rudeninį grojaraštį ir paslėpėte visus vasarinius drabužius giliai spintoje, tad kviečiu pasižvalgyti mano šio rudens must-have pasirinkimais. Taigi, ką aš pati įsigijau šį rudenį bei rekomenduoju įsigyti jums?

Languotą švarką. Jau antrus metus iš eilės languotas švarkas nedingsta iš must-have sąrašo. Tiesa, šį sezoną madingi yra ne tik šaltų tonų pilki langeliai, bet ir rudos bei raudonos ar net geltonos.

Aulinukus-kojines. Labai universalus ir elegantiškas sprendimas, kadangi tinka tiek prie sijonų, tiek prie kelinių. Galima derinti tiek prie kasdienės aprangos į darbą ar mokslus, tiek einant penktadienio vakare out.


Leopardo rašto suknelę. Kaipgi šis ruduo be leopardo rašto? Aš rekomenduoju įsigyti būtent suknelę!

Languotą sijoną. Kaip ir languotas švarkas, languotas sijonas irgi privalo apsigyventi jūsų spintoje. Toks sijonas yra nesunkiai derinamas, todėl tikrai taps jūsų vienu iš mėgstamiausių kasdienių pasirinkimų. Pavyzdžiui, man labai gražiai atrodo su baltais marškinėliais su spalvotu užrašu arba su vienspalviu megztiniu ar laisvo kirpimo džemperiu.

 

Laisvo kirpimo vienspalvį džemperį. Ryškiai geltonas, tamsiai žalias, smėlinis ar baltas – rinkinės jums labiausiai patinkančią spalvą.

Midi ilgio suknelę. Iš tiesų nėra svarbu kokio stiliaus ar rašto. Midi ilgio suknelės be galo gražiai atrodo ir su grubiais aulinukais, ir su elegantiškais bateliais. O rudeniui tai puikus sprendimas!

Baker-boy stiliaus kepurę. Jau antrus metus madingas aksesuaras, kuris papuoš praktiškai bei kurį jūsų įvaizdį. Jei nespėjote įsigyti tokios kepurės praeitais metais, tai būtinai padarykite tai dabar!

Raudonos spalvos languotas kelnes. Taip, taip, nepamirškite ir apie languotas kelnes! Tik šiuo atveju aš rekomenduoju rinktis būtent raudonos spalvos langelius.

Gyvatės rašto aulinukus. Šį rudenį gyvatės raštas yra madingas kaip niekada anksčiau. Aš savo spintoje jau turiu gyvatės rašto aulinukus, todėl rekomenduoju ir jums pagalvoti apie panašių įsigijimą. Tai puikus derinio akcentas!

Rudą verstos odos sijoną. Ryškiai geltoną, oranžinį ar smėlinį. Toks sijonas atrodys puikiai prie bet kokio didelio jaukaus megztinio.

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×