RUGPJŪČIO MĖGSTAMIAUSI | 2017

2017 rugsėjo 10 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Rugsėjis pasitiko mus su lietumi ir šaltais orais, kad iškart spėjau pamiršti, jog ką tik buvo vasara. Ši vasara prabėgo itin greitai, tačiau praleidau ją ne taip jau ir blogai. Gavau bakalauro diplomą, nuskridau į Graikiją ir, aišku, išbandžiau daug naujų priemonių. Tiesa, rugpjūčio mėnesį naujų mėgstamiausių nebuvo itin daug, nes iki šiol naudoju dar žiemą ar pavasarį atrastas priemones. Be to, vasarą noras dažytis buvo kiek sumažėjęs, tačiau vis tiek sugebėjau atrasti porą iki tol nebandytų produktų. Pradedam!

DOUGLAS NUTRI FOCUS EXFOLIATING CREAM VEIDO ŠVEITIKLIS

Gavau išbandyti nemažai priemonių iš naujos Douglas Nutri Focus linijos, bet rugpjūčio mėnesį pradėjau naudoti šį kreminį veido šveitiklį, kuris skirtas sausai odai, ir negaliu atsidžiaugti jį atradusi. Pasak gamintoją, jo sudėtyje yra natūralių ryžių dalelių, kurios atlieka šveičiamąją funkciją ir ryžių miltų, kurios minkština odą. Priemonės tekstūra švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus, yra išlyginama odos tekstūra, veidas atgauna sveiką spindesį. O aš galiu pasakyti, kad šis švetiklis yra visiškai neagresyvus, bet puikiai atlieka savo darbą ir visiškai nesausina odos. Jį nuvalius, oda būna švelni, lengvai sudrėkinta ir elastingesnė. Įsigyti galima čia.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP PRECISION BROW PENCIL ANTAKIŲ PIEŠTUKAS

Šį antakių pieštuką esu visiškai įsimylėjusi ir kol kas neketinu jo keisti į jokią kitą priemonę. Naudoju kasdien, nes yra tobulos tekstūros, labai patogus aplikavimo atžvilgiu, atrodo natūraliai ir išsilaiko gana gerai. Daugiau apie jį pasakojau čia.

MAC SKAISTALAI (HARMONY)

Apie Mac Harmony skaistalus esu girdėjus labai daug puikių atsiliepimų. Dauguma vizažistų naudoja šiuos skaistalus kaip kontūravimo priemonę, kadangi jų atspalvis turi savyje raudono pigmento ir yra tobulas veido bruožų koregavimui. Yra ir tokių, kurie nusiteikę prieš šią priemonę ir mano, kad ji tikrai nėra tinkama kontūravimui. Tai kas šiuo atveju teisus? Atsakymo į šį klausimą nėra, nes kiekvinas turi savo preferencijas ir būdus veidui kontūruoti. Aš išbandžiau ir įsitikinau, kad man asmeniškai Mac Harmony tam tinka ir jau antrą mėnesį naudoju jį vos ne kasdien. Sklaidosi labai lengvai, nenueina dėmėm, išsilaiko visą dieną ir atspalvio atžvilgiu man puikiai tinka. Tikrai rekomenduoju! Įsigyti galima čia.

MAYBELLINE COLORSENSATIONAL IŠSUKOMAS LŪPŲ PIEŠTUKAS

Nors lūpų pieštukus lūpų kontūrui paryškinti naudoju tikrai ne kasdien, o kelis kartus per savaitę, tačiau savo kosmetinėje privalau jį turėti. Rugpjūčio mėnesį labai mėgau naudoti naujuosius Maybelline Colorsensational išsukamus lūpų pieštukus, kurie pasirodė rinkoje ne taip jau ir seniai. Jie labai puikiai išsilaiko ant lūpų, lengvai tepasi ir, kas svarbiausia, jų nereikia drožti! Tiesa, visų lūpų jais nedengiu, kadangi gali džiovinti. Puikus lūpų pieštukas už prieinamą kainą!

MAC MATINIAI LŪPŲ DAŽAI (VELVET TEDDY)

Dar viena legendinė Mac dekoratyvinės kosmetikos priemonė – matinis Velvet Teddy lūpdažis. Jau daugiau nei pusę metų panašių atspalvių lūpdažius naudoju praktiškai kievieną dieną, todėl Velvet Teddy taip ir prašėsi į mano kolekciją. Labai džiaugiuosi, kad jis pagaliau atsirado ir mano kosmetinėje, nes atspalvis yra būtent toks, kokį aš ir įsivaizdavau, o laikosi ilgiau nei mano pamėgti Maybelline Clay Crush ir Urban Decau Untight ir yra šiek tiek šaltesnio tono. Tiesa, planuoju šių trijų lūpdažių palyginimų įrašą, nes girdėjau, kad kai kurie sakė, jog Maybelline Clay Crush ir Mac Vevet Teddy yra vienodi, tačiau man jie pasirodė esą visiškai skirtingi tiek atspalvių, tiek tekstūrų atžvilgiu. Kaip atrodo Velvet Teddy ant mano lūpų galite pamatyti čia. Įsigyti galima čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

1 komentaras

 • Salomėja 2017 rugsėjo 10 at 20:22

  Tavo nuotraukos visada labai gražios, na bet šios tai ypač ypač!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×