RUGSĖJO IR SPALIO MĖGSTAMIAUSI | 2017

2017 lapkričio 5 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Vis dėlto man patinka ruduo. Nors neigiamų aspektų irgi yra, tačiau dievinu žiūrėti į spalvotus medžius, važiuoti į Ikea pildyti žvakių atsargų ir vėliau jas deginti tamsiais vakarais, gerti arbatą kibirais ir žiūrėti serialus. Be to, ruduo yra puikus sezonas ryškioms lūpoms ir žaidimams su šešėlių paletėmis. Pirmą paskutinio rudens mėnesio sekmadienį noriu pradėti nuo rugsėjo ir spalio mėgstamiausių įrašo. Per šiuos du mėnesius neatradau labai daug naujų kosmetikos priemonių ir atrodo pastoviau naudojau jau seniai pamėgtas. Gerai pagalvojus, vis dėlto atsiminiau, kad kelios naujos priemonės atrado kelią į mano širdį. Pradedam!

MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK SKYSTI LŪPŲ DAŽAI (10 DREAMER IR 20 PIONEER)

Šiems skystiems matiniams lūpų dažams būtinai paskirsiu atskirą įrašą, bet paminėti juos čia irgi privalau. Šie matiniai lūpų dažai man yra tikras atradimas, nes išsilaiko ant lūpų visą dieną. Tikrai nemeluoju! Pasidažau iš ryto, apie 8 val., kalbu, valgau, geriu, sportuoju, grįžtu namo po 19 val., o lūpdažis vis dar ant lūpų. Spalvos yra labai sodrios, itin gerai pigmentuotos, dengiasi labai tolygiai. Tiesa, iš pradžių šie tiek limpa, aš jaučiu juos ant lūpų visą dieną, tačiau vis tiek už tokį ilgą išsilaikymą jie verti aukso medelio!

L’OREAL TRUE MATCH MINERALS MATIZUOJANTI PUDRA

Dar viena neseniai pasirodžiusi naujiena, kuri po vieno naudojimo tapo mėgstamiausia biria pudra, kokią tik esu kada nors naudojusi. Ši biri pudra yra labai smulkiai sumalta, puikiai prisitaiko prie odos atspalvio ir tekstūros, suteikia veidui labai natūralios, neperkrautos, bet matinės odos efektą. Labai gerai sutvirtina makiažo pagrindą bei paakių maskuoklį. Be to, pakuotė yra labai patogi naudoti, nes pudra jokiu būdu neišbyrės, kas pastoviai atsitinka naudojant kitas birias pudras. Vien dėl didelės tikimybės visur išbarstyti pudrą, vengdavau kasdien naudoti birią, o rinkausi presuotą. Nuo šiol tokios problemos nėra: namie naudoju tik šią, o į rankinę įsimetu presuotą. Vienintelis minusas – sudėtyje talkas antroje vietoje.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP THAT’S THE POINT AKIŲ PRAVEDIMAS (HELLA FINE)

 Nyx Professional Makeup That’s The Point akių pravedimų kolekcijoje net 7 pravedimai su skirtingomis plunksnelėmis. Aš savo pažintį su jais pradėjau nuo Hella Fine, kuris yra visiška klasika. Plunksnelė yra labai plona, kas leidžia nubrėžti labai tvarkingą, siaurą liniją prie pat blakstienų augimo linijos. Pirmas įspūdis nebuvo itin geras, nes dienos bėgyje juoda spalva pasidaro šiek tiek pilkesnė, bet šį minusą atstoja pliusai. Visų pirma, labai nesunku nubrėžti tvarkingą liniją ir užriesti galiuką. Antra, nors spalva pasidaro šiek tiek pilkesnė, tačiau laikosi labai gerai ir yra atsparus lietui. Trečia, naudoju jau apie du mėnesius, tačiau galiukas nei kiek neišdžiūvo ir iki šiol brėžia tokią pat tobulą liniją, kaip ką tik pradarius pakuotę. Kaip atrodo ant akių galite pamatyti čia.

PUPA MILK LOVERS KREMINIS KŪNO PRAUSIKLIS

Atėjus rudeniui, visas vaisines ir gaivias kūno priežiūros priemones pakeitė saldaus ir stipraus kvapo. Mano dar vienas atradimas tai Pupa Milk Lovers kūno priežiūros linijos kreminis kūno prausiklis su migdolų pienu ir gėlių ekstraktu. Labai maloni, lyg pienas tekstūra, švelnus, atpalaiduojantis ir maloniai saldus kvapas yra puikus variantas dienai pradėti arba užbaigti. Visos Pupa kūno priežiūros nepalieka manęs abejingos, bet ši Milk Lovers kolekcija ypač. Tik pažiūrėkite į nuostabų įpakavimą! Tai, be abejo, būtų puiki kalėdinė dovana.

 

GUCCI BLOOM KVEPALAI

Šiuo kvepalus gavau dovanų per Sirowa grožio tendencijų pristatymą. Buvo galima rinktis iš kelių aromatų ir atspėkit, kokiu būdu aš išsirinkau šį. Taip, rinkausi žiūrėdama tik į pakuotę. Nesvarbu, kad anksčiau niekada nemėgau gėlių natų kvepaluose, o Gucci Bloom yra būtent gėlių aromatas. Pirmą kartą pauosčius, nebuvau tikra, ar šis kvapas man patinka, tačiau pradėjus purkštis jais kasdien, įsimylėjau labai greitai. Alessandro Michele, Gucci kūrybos vadovas, įsivaizdavo aromatą kaip vešlų sodą, sklidiną įvairiausių gėlių ir jų skleidžiamų sodrių kvapų. Ar jam pavyko įgyvendinti šią idėją? O taip!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×