SAUSIO MĖGSTAMIAUSI | 2018

Sveiki! Kada jau pagaliau aš priprasiu prie to, kad laikas bėga taip greitai? Tik prasidėjo švenčių karštinė, o jau spėjo praeiti sausis! Praėjęs mėnuo buvo visiškai kitoks ir atrodo, kad vykstant tokiam kiekiui pasikeitimų, neįmanoma išbandyti naujas priemones. Netiesa! Iš tiesų buvo priešingai – sausį išbandžiau ir atradau visai nemažai priemonių, apie kurias šiandien pagaliau prisiruošiau papasakoti. Nors iš kitos pusės viskas čia natūralu, kadangi naujų metų pradžioji labai daug prekinių ženklų pristato rinkai naujienas. Atitinkamai pas tinklaraštininkus atkeliauja daug naujų produktų, kuriuos taip ir niežti išmėginti. Taigi, kokie buvo mano sausio mėgstamiausi?

MAYBELLINE TOTAL TEMPTATION BLAKSTIENŲ TUŠAS

Nėra paslaptis, kad Maybelline blakstienų tušai yra ne tik vieni geriausių mass market asortimente, bet aplenkia ir daug liukso bei profesionalių blakstienų tušų. Sausio mėnesį pasirodė naujas tušas – Total Temptation – kuris iki šiol vis dar yra aktyviai reklamuojamas. Jau pagal tai, kad jis yra mėgstamiausių sąraše galima suprasti, jog šis tušas man labai patiko. Jis suteikia blakstienom tiek apimties, tiek ilgio, bet blakstienos lieka gražios, atskirtos ir puikiai užriestos. Išlieka labai ilgai ir dienos bėgyje nenutrupa (bent jau kol kas). Tiesa, nuvalyt jį irgi nėra lengva – geriausia naudoti makiažo valiklį, kurio sudėtyje yra aliejaus.

KA-BROW! ANTAKIŲ GELIS

Jau buvau minėjusi čia, kad Douglas internetinėje parduotuvėje atsirado Benefit kosmetiką. Ta proga gavau išbandyti populiariausias jų produktus. Labiausiai iš visų man prilipo antakių gelis, kurį šiuo metu naudoju kiekvieną dieną. Su juo paryškinti antakiai atrodo to-bu-lai, lyg ką tik būčiau išėjus iš blakstienų dažymo procedūros. Plaukeliai būna užfiksuoti, o pati priemonė yra itin ilgai išliekanti. Visą dieną esu rami ir žinau, kad antakiai visą dieną atrodys taip pat, kaip ir ryte. Be to, kartu su geliu jūs gaunate ir itin geros kokybės šepetėlį. Gal vis dėlto mitas, kad Benefit antakių priemonės yra bene geriausios iš visų ne iš piršto laužtas?

MAYBELLINE X GIGI HADID ŠEŠĖLIŲ PALETĖ

Maybelline garsėja savo tušais, makiažo pagrindais, pravedimais, lūpdažiais, bet tikrai ne akių šešėliais. Po The Blushed Nudes paletės visiško fiasko buvau nusivylusi jų šešėliais. Kodėl toks garsus prekinis ženklas negali šiek tiek labiau pasistengti ir sukurti išties kokybiškus šešėlius? Po kelių ankstesnių nesėkmingų patirčių su Maybelline šešėliais iš šios Maybelline x Gigi Hadid šešėlių paletės nesitikėjau visiškai nieko. O veltui! Ši maža paletė pasirodė esanti visiškai kitokia: šešėliai praktiškai nebyra, yra gerai pigmentuoti, lengvai sklaidosi ir pagal konsistenciją yra lyg kreminiais (nors The Blushed Nude šešėliai buvo ant tiek pudriniai, kad byrėjo visur lyg sniegas iš dangaus). Nustebusi patikrinau sudėtį. Dažniausiai pigių šešėlių pirmoje vietoje sudėtyje būna talkas. Pigus produktas – pigus mineralas. Ir iš tiesų talko nebuvo nei pirmoje, nei antroje, nei trečioje vietose. Beje, kai kuriuos Maybelline x Gigi Hadid produktus vis dar galima įsigyti internetu čia.

BENEFIT HOOLA BRONZERIS

Taip pat iš Benefit gautų priemonių man labai patiko Hoola bronzeris. Lengvai sklaidosi, nesidengia plėmais, atspalvis yra „pats tas“ – ne per oranžinis ir ne per purvinas. Nors čia yra bronzeris, tačiau su juo galima puikiai atlikti ir paprastą kasdienį veido kontūravimą.

SCHWARZKOPF BONACURE OIL MIRACLE TALENT10 PLAUKŲ PIENELIS

Pagaliau pabaigiau praktiškai visus savo turimus aliejus plaukams ir nusprendžiau išbandyti gruodį gautą Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Brazil Nut Oil Talent 10 nunuskalaujamą pienelį. Nors esu prisiskaičiuosi nuomonių, kad jo kvapas yra labai prabangus ir išskirtintis, tačiau kvapas kaip kvapas. Nieko įspūdingo, apie ką reikėtų kalbėti. Tiesa, poveikis man patiko labiau nei kvapas. Plaukai yra lengviau iššukuojami, spindi, būna švelnūs. Naudoti reikia po plovimo: tolygiai išpurkšti nusausintus rankšluosčiu plaukus nuo plauko vidurio iki galiukų. Ne stebuklas, bet poveikis tikrai yra!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

2 Comments

  1. 2018 vasario 12 / 12:18

    Puiki apžvalga! Net privertei susimastyti apie naujų šešėlių pirkimą, Maybelline x Gigi Hadid šešėlių paletės spalvos atrodo labai šiltos ir natūralios, manau, puikiai tiktų tiek kasdieniniam, tiek šiek tiek šventiškesniam makiažui. Galbūt vis dėlto verta pabandyti kažką naujo?

    http://itsmeieva.blogspot.lt/

  2. 2018 vasario 12 / 13:51

    These are beautiful products! Maybelline is one of my favorite brands 🙂
    xo Samantha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.