SAVAITĖS ATRADIMAS #1: L’OREAL PARIS BAMBI EYE BLAKSTIENŲ TUŠAS

Labas rytas! Praeitą sekmadienį dėliodama tinklaraščio ir Instagram paskyros tvarkaraštį (taip, stengiuosi šiokį bei tokį turėti) supratau, kad šį rudenį noriu kiek pakeisti jo koncepciją (linkėjimai Salomėjai) ir rašyti dažniau ir platesnėmis temomis negu grožis ir stilius. Noriu daugiau kalbėti apie keliones bei išvykas, apie gyvenimą ir iššūkius, ir dalintis patarimais, ir kalbėti apie atradimus. Ir tikrai toli gražu ne vien kosmetikos atradimus! Tai gali būti bet kas: naujas veido kremas, lūpų dažai, aplankyta kavinė, pagamintas patiekalas (tiesa, gaminu ne itin dažnai), įsigytas drabužis, pamatytas video, atrasta programėlė ar bet kuris kitas dalykas, kurį atrasiu tą savaitę. Tai bus savaitinis tinklaraščio įrašas, kuri pasirodys kiekvieną savaitės pirmadienį. Na, ir pereiname prie šios savaitės atradimo. Šį kartą tai naujas blakstienų tušas, kurį pastaruoju metu naudoju kasdien – tai Bambi Eye False Lash iš L’Oréal Paris.

Pasak L’Oréal Paris: “Atmerk akis ir pasitik visai naują pasaulį su gausybe blakstienų privalumų! Paslaptingos, bet tikrai ne drovios – atėjo laikas susipažinti su slaptu ginklu tavo kasdieniam žavumui. Šiuolaikinės herojės kuria savo pasakas ir jeigu nori, kad tavo akys pradėtų kalbėti lyg būtumei tikroje pasakoje, bembio žvilgsnis padės tavo blakstienoms priartėti prie naujo ilgio. Tačiau saugokis, nes su šiomis švelniai užriestomis blakstienomis užtenka vos vieno mirksnio. Pristatome naujieną – Bambi Eye False Lash blakstienų tušą. Tai yra tavi akis atveriantis geriausias draugas (atsiprašome, blakstienų rietikli), subtiliai užriečiantis ir atskiriantis blakstienas – akys akimirksniu atrodo didesnės, o blakstienos purios ir tankios. Ypatingos formos šepetėlis dramatiškai užriečia blakstienas ir jas pailgina.”

Na, pripažinkite, kad šiandien nustebinti nauju blakstienų tušu nėra taip jau ir lengva. Mūsų rinkoje yra toks didelis pasirinkimas skirtingų blakstienų tušų skirtingų prekinių ženklų, kad sunku suvokti, kad galima išrasti visišką naujovę, neprilygstančią jokiam kitam blakstienų tušui, jau egzistuojančiam rinkoje. Nors aš pastoviai bandau ir bandau naujus tušus, kurie iš tiesų skiriasi vienas nuo kito. Šį kartą į mano rankas pateko naujiena Bambi Eye, kuris po kelių naudojimų nugalėjo visus konkurentus ir tapo nr. 1 mano kosmetinėje. Kodėl? Aš turiu labai plonas ir tiesias blakstienas, o šis tušas akimirksniu užriečia, prailgina ir suteikia apimties. Blakstienos visą dieną būna užriestos, ryškios, tušas niekur neatsispausdina. Tiesa, vakare nuvalyti jį būna ganėtinai sudėtinga, nors aš tikriausiai per vasarą spėjau priprasti prie Snapscara (pasakoju čia), kuris nusivalo šiltu vandenio ir nereikalauja jokio valiklio. Su bembiu būtina naudoti dvifazį valiklį (aš naudoju Garnier dvifazį micelinį vandenį). Ar čia geriausias pasaulyje tušas? Negalėčiau to drąsiai teigti, bet kad vienas geriausių mano kada nors bandytų, tai tikrai!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 15 eur (be nuolaidos)

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

1 komentaras

 • Doroteja 2020 sausio 5 at 20:08

  Labai geras straipsnis! Ačiū už patarimus.

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×