RUDENS SEKMADIENIS PARKE

2018 spalio 30 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

paltas Lindex/ megztinis, sijonas ir rankinė Zara/ batai Deichmann


Rudens gamta tikrai yra labai graži. Ypač graži ji buvo šiais metais! Laikas bėga taip greitai ir dienos, savaitės tiesiog kažkur išgaruoja, bet reikia kartais mokėti sustabdyti laiką ir pasimėgauti akimirką. Tai geriausia yra daryti laisvadienį, pavyzdžiui, sekmadienį. Kadangi aš kol kas dar neturiu teisių (bet dirbu ties tuo) ir neturiu galimybės šokti į mašiną ir nuvažiuoti ten, kur noriu, todėl renkuosi mišką arba, kaip šiuo atveju, parką. Šiltai apsirengiu, pasiimu su savimi draugę, pakeliui užsuku didelio puodelio kavos išsinešti ir pirmyn! Puikus būdas pamiršti apie viską ir pilnavertiškai pasidžiaugti jus supančiu pasauliu – nes jis gražus! Tą ir pati padariau praeitą savaitgalį, t.y. trumpam pabėgau nuo miesto rūpesčių pasimėgauti rudens spalvomis ir ilgu pasivaikščiojimu bei pasidaryti tikrų rudeniškų nuotraukų, kuriomis ir dalinuosi šiame straipsnyje.

Kalbant apie pasirinktą derinį, tai nusprendžiau užsidėti naujai įsigytą sijoną, smėlio spalvos golfą, klasikinį juodą paltą ir aulinukus virš kelių, kuriuo jau esu rodžius čia. Kadangi derinys spalvų gausa nepasižymi, išskirtinumo jam suteikia diržas-rankinė ir šiek tiek matomos tinklinės pėdkelnės. Draugė pasakė, kad aš jai primenu kažkokios Anglijos privačios mokyklos moksleivę. Tikriausiai per daug žiūri filmų… bet aš jai pritariu!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×