MY SKIN CARE EXPERIENCE WITH KIEHL’S

LT Jau praėjo beveik du mėnesiai nuo to laiko, kai pradėjau naudoti Kiehl’s veido odos priežiūros priemones. Apie kai kurias iš jų jau spėjau užsiminti savo birželio mėgstamiausiuose, bet šiandien noriu apžvelgti visas mano du mėnesius naudotas priemones per vieną kartą ir viename įraše. Į sudėtį ir aprašymus šį kartą per daug nesigilinsiu, o tiesiog trumpai ir aiškiai pasidalinsiu su jumis savo kuklia, tačiau galbūt naudinga nuomone.

skincare_kiehls_5

KIEHL’S CALENDULA DEEP CLEANSING FOAMING FACE WASH. Tai veido valiklis, kuris tinka pašalinti visiems nešvarumams jau po makiažo nuvalymo. Aš naudojau ir su Foreo Luna aparačiuku, ir be jo, ir ryte, ir vakare. Labai patiko šios priemonės kvapas. Labai malonus, neerzinantis medetkų kvapas. Iš tikrųjų gerai nuvalo veido odą. Man patiko, bet mano odą jis vis dėlto šiek tiek sausina, o mano oda yra normali. Rekomenduočiau riebios veido odos savininkėms.

KIEHL’S TURMERIC & CRANBERRY SEED ENERGIZING RADIANCE MASQUE. Kaip jau minėjau birželio mėgstamiasių įraše, likau sužavėta šia kauke ir nuoširdžiai rekomenduoju ją išbandyti visiems pažįstamiems. Tikrai ne veltui ši veido kaukė yra Kiehl’s bestseller’ių dešimtuke. Tai greito poveikio kaukė, kuri akimirksiu suteikia veido odai gaivumo, energijos ir skaistumo bei tuo pat metu išvalo visus nešvarumus iš porų. Ko gi dar reikia?

skincare_kiehls_3

KIEHL’S DAILY REVIVING CONCENTRATE. Šį koncentratą reikia naudoti iš ryto po serumo, bet prieš kremą. Reikia tik trijų ląšelių visam veidui bei kaklui. Labai gaivus citrusinis kvapas, kuris pažadina tiek jus, tiek jūsų odą po ilgos nakties. Man patiko. Po naudojimo oda atrodo itin sveikai, gaiviai, na tiesiog spindi iš vidaus. Tiesa, šis, mano galva, tiktų sausai/normaliai odai, nes riebiai odai tikrai nereikia papildomo sluoksnio aliejaus prieš makiažą.

KIEHL’S MIDNIGHT RECOVERY CONCENTRATE. Šis koncentratas yra naktinis ir jį irgi, kaip ir Daily Reviving, reikia tepti po serumo ir prieš veido kremą. Kvapas raminantis, neįkyrus. Man šis naktinis koncentratas yra numeris vienas visoje vakaro odos priežiūros rutinoje, nes po jo naudojimo oda iš ryto atrodo žymiai sveikesnė, skaistesnė ir net lygesnė. Šį rekomenduoju išbandyti visoms, net ir toms, kurios turi itin riebią odą.

skincare_kiehls_4

KIEHL’S ROSA ARCTICA LIGHTWEIGHT CREAM. Tai kremas, kurį naudoju jau visus keturis mėnesius tiek ryte, tiek vakare. Jam neturiu jokių priekaištų. Puikiai drėkina veidą, tinka naudojimui prieš makiažą, o visai veidui ir kaklui užtenka labai mažo kiekio. Iš pradžių negailėdavau ir tepdavau daugiau nei reikia, bet laiku save sustabdžiau ir pradėjau tepti mažiau. Tiktų normaliai ir odai, kuri linkusi į riebumą, o sausaodėms reikėtų ko nors labiau drėkinančio, nes net ir pavadinimas sako, jog tai lengvas kremas.

KIEHL’S CREAMY EYE TREATMENT. Dar viena priemonė, kuri yra Kiehl’s perkamiausių priemonių dešimtuke. Ir ne veltui! Tai pats geriausias paakių kremas, kuris egzistuoja šiame pasaulyje. Jau sunkiai įsivaizduoju, kaip toliau be jo gyvenčiau… Puikiai maitina paakių zoną ir išlygina visas mažas raukšleles. Net draugė, kuri yra visiškai abejinga tokiems dalykams, liko labai nustebinta po naudojimo, nes rezultatas jaučiasi iškart.

skincare_kiehls_6skincare_kiehls_2photos: me

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.