SKUBI PAGALBA DEHIDRATUOTAI ODAI – MIXA HUALYROGEL

2018 gegužės 16 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Vasara artėja, bet tai nereiškia, jog vasaros metus veido oda nereikalauja priežiūros ir jos nereikia drėkinti ar maitinti. Šiandien noriu pasidalinti nuomonę apie neseniai išbandyti Mixa Hyalurogel liniją, kurią sudaro Hyalurogel valomasis micelinis pienelis, Hyalurogel Anti-Tightness micelinis valomasis prausiklis, Hyalurogel Ultra-Sensitive raminamasis gelinis serumas, Hyalurogel Rich veido kremas bei Hyalurogel drėkinamasis naktinis kremas-kaukė. Kažkodėl ši odos priežiūros kosmetika nėra itin populiari ir apie ją mažai kas kalba. Na, bent jau aš nesu mačiusi daug apžvalgų. Aš jau dvejus metus esu ištikima Kiehl’s, bet nusprendžiau suteikti šansą nustebinti mane ir Mixa prekiniam ženklui. Iki tol, kol pradėjau naudoti visą šią Hyalurogel liniją, nebuvau girdėjus nei vieno neigiamo atsiliepmo apie Mixa, o tik rekomendacijas išbandyti iš draugių, kolegių bei pažįstamų, todėl, patikėkite manimi, lūkesčiai buvo itin dideli. Be to, prieš gerą mėnesį pairodė net 3 naujos priemonės iš Hyalurogel linijos, todėl nusprendžiau pratestuoti iškart visą liniją. Teigiama, kad unikalioje Hyalurogel drėkinamojoje formulėje yra hialurono rūgšties, gebančios sulaikyti 1000 kartų daugiau vandens nei jos pačios masė. Ar iš tikrųjų tokia nebrangi kosmetika yra tokia stebuklinga?

Visų pirma, kodėl būtent hialurono rūgštis?

  • Hialurono rūgštis yra natūralus odos komponentas ir ypač tinka naudoti prižiūrint jautrią odą. Jautrios odos specifika ta, kad ji išlaiko mažiau vandens. Hialurono rūgštis prisideda prie jos jautraus hidrolipidinio sluoksnio stiprinimo ir išsausėjimo mažinimo.
  • Visi žinome, kad hialurono rūgštis stabdo odos senėjimą, bet jis yra geriausia drėkinamoji veiklioji medžiaga dermatologijos srityje. Hialurono rūgštimi susidomėta dėl jos viskoelastinių savybių ir gebėjimo pagauti vandenį: iki 1 000 kartų daugiau nei jo svoris. Ji įsiskverbia į ląsteles ir sutvirtina odos barjerą, kad sumažintų prarandamo vandens kiekį.
  • 50 % kūno hialurono rūgšties randama dermoje ir šiek tiek yra epidermyje. Hialurono rūgštis veikia kaip kempinė: ji kaupia vandens atsargas giliai odos šerdyje ir jį išlaisvina visuose sluoksniuose, taip suteikdama intensyvų ir nuolatinį ląstelių šerdies drėkinimą.

HYALUROGEL VALOMASIS MICELINIS PIENELIS

“Micelinis pienelis tinka jautriai ir dehidratuotai odai. Jo unikali formulė papildyta micelėmis, kurios padeda pašalinti odos nešvarumus ir ilgai išliekantį makiažą netrinant. Priemonė išsiskiria lengva pienelio tekstūra ir labai švelniai puoselėja tavo odą”.

Kažkaip buvau visai pamiršus pienelius ir visą laiką makiažui nuvalyti naudodavau micelinį vandenį. Tais laikais, kai micelinis vanduo dar nebuvo taip paplitęs, kaip dabar, makiažo valymas pieneliu nebuvo itin maloni procedūra. Tai makiažas nebuvo iki galo nuvalytas (ypač tušą buvo sudėtinga nuvalyti), tai akis labai grauždavo. Pamačiusi šią Mixa naujieną buvo nusiteikusi gana skeptiškai, bet žodis micelinis pavadinime labai suintrigavo. Iš tikrųjų šis pienelis yra nuostabus! Puikiai nuvalo makiažą, negraužia akių, maloniai jaučiasi ant veido ir turi labai švelnų kvapą. Taip pat pastebėjau, kad nėra jokio tempimo jausmo, o oda jaučiasi puikiai.

HYALUROGEL MICELINIS GELIS

“Papildytas gryna hialurono rūgštimi, natūralia drėkinamąja medžiaga, gebančia išlaikyti 1000 kartų daugiau vandens negu sveria pati. Gelyje yra micelių, kurios vienu ypu sugauna ir pašalina makiažo bei nešvarumų daleles, tad odos nereikia trinti. Hipoalerginis, patikrintas tinkamumas jautriai veido ir akių vokų odai”.

Nors jau buvau atradusį tobulą mano odai tinkantį ir nesausinantį prausiklį iš Kiehl’s, tačiau šiam irgi nusprendžiau suteikti šansą mane nustebinti. Jo konsistencija yra gana skysta, kvapo jokio nėra. Aš naudoju dviem būdais: po makiažo nuvalymo su miceliniu pieneliu nusiprausiu veidą arba po makiažo nuvalymo su miceliniu pieneliu naudoju kartu su Foreo Luna veido valymo aparačiukų. Pastebėjau, kad šis gelis visiškai neputoja. Mano linkusios į sausumą odos jis nei kiek nesausina, bet veido nuvalo puikiai bei negraužia akių. Paprastas, kokybiškas ir vertas kiekvieno sumokėto cento gelis. Įsigydami šį tikrai neprašausite!

HYALUROGEL RAMINAMASIS GELINIS SERUMAS

“Išlaikyti optimalų drėgmės lygį jautriai odai yra tikras iššūkis. Raminantis Hyalurogel serumas, kuriame yra didesnė hialurono rūgšties ir glicerino koncentracija*, užtikrinanti intensyvų drėkinimą 48 valandas. Serumas, išsiskiriantis ypač lengva tekstūra, akimirksniu nuramina odą, sumažina diskomforto ir tempimo pojūtį. Hipoalerginis, patikrintas tinkamumas jautriai veido ir akių vokų odai”.

Ar pastebėjote, kad rasti veido serumą kokiame nors Droge yra labai sudėtinga? Dažniausiai veido serumai kainuoja labai nemažai, bet o ką daryti, jis gi reikalingas! Šis Mixa serumas yra kitoks, nei buvau pratus naudoti anksčiau. Jo tekstūra yra gelinė, tiršta, kvapo nėra. Šį serumą galima naudoti tiek rytais tiek vakarais, prieš tepant veido kremą arba net vietoje veido kremo. Po pirmo naudojimo mano reakcija buvo wow. Oda jautėsi itin gerai sudrėkinta, elastinga, maloni. Negalėjau patikėti rezultatu! Labai rekomenduoju išbandyti, nes už tokią nedidelę kainą gauni nuostabios odos efektą.

HYALUROGEL RICH KREMAS

“Hyalurogel Rich intensyviai drėkinantis kremas su hialiurono rūgštimi, skirtas jautriai, sausėti linkusiai odai. Visą dieną jautri oda išlieka maitinama ir neįsitempusi, juntamas komfortas. Oda atrodo pastebimai lygesnė”.

Apie šį kremą girdėjau itin daug gerų atsiliepimų ir rekomendacijų. Beje, nesumaišykite, nes yra dvi versijos: light ir rich. Kiek žinau, tai Light yra lengvesnės gelinės tekstūros ir skirtas labiau riebiai/mišriai odai, o mano turimas yra Rich, kurio tekstūra yra kaip paprasto veido kremo ir jis labiau tiks normaliai/linkusiai sausėti odai. Kremas tiktai gerai, gerai drėkina ir puikiai atlieka dieninio kremo vaidmenį. Man jis labai primena Kiehl’s Ultra Facial veido kremą tiek tekstūra, tiek efektu, bet yra žymiai pigesnis, prieinamesnis. Tai labai geras kasdienis kremas, bet aš girdėjau tiek visko apie jį, kad tikėjausi kažko daugiau.

HYALUROGEL DRĖKINAMASIS NAKTINIS KREMAS-KAUKĖ

“Naktį odos ląstelių atsinaujinimas vyksta sparčiausiai, oda tampa imlesnė veikliosioms medžiagoms. Tačiau padidėja odos temperatūra, todėl aktyviau vyksta transepiderminio vandens netekimo procesas. Taigi naktį jūsų odai reikia ypatingos priežiūros. Naktinis kremas-kaukė tinka jautriai ir išsausėjusiai odai ir atkuria apsauginį odos barjerą. Per naktį priemonė atgaivina odą ir pagerina jos būklę, prisotina reikalingų veikliųjų medžiagų ir giliai sudrėkina. Kremo-kaukės sudėtyje esančios medžiagos pasižymi keleriopu poveikiu: hialurono rūgštis sudrėkina, o judrų aliejus ir augalinės medžiagos pamaitina odą. 7% glicerinas + judrų aliejus + hialurono rūgštis. Hipoalerginis, patikrintas tinkamumas jautriai veido ir akių vokų odai”.

Ši priemonė yra mano pati mėgstamiausia iš visų išbandytų. Tai tobulas naktinis kremas, kuris yra tikras išsigelbėjimas sausai odai. Kai pirmą kartą pasitepiau, mano reakcija buvo wow: oda iškart jautėsi atgaivinta ir sudrėkinta. Iš ryto oda atrodo ir jaučiasi kuo puikiausiai, yra elastinga, pamaitinta ir tiesiog laiminga, kad ir kaip keistai tai skamba. Riebiaodėms nemanau, kad patiks, nes bus per daug maitinimo ir priemonė neįsigers per naktį. Tačiau sausaodėms tai tikras išsigelbėjimas! Sudėtis, kaip ir visų Mixa priemonių yra puiki, o kaina juokingai mažai palyginus su kokybe, todėl rekomenduoju, rekomenduoju ir dar kartą rekomenduoju!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×