SMASHBOX COSMETICS

2016 lapkričio 21 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Pašnekam apie kosmetiką? Nenustebkite, kad rudenį ir žiemą aš daugiau rašysiu apie kosmetiką ir kitus gyvenimiškus dalykus, o ne apie madą ir stilių, nes fotografuoti derinius žiemą yra tikras pragaras! Bet ir apie tai aš jums irgi papasakosiu, tačiau ne šiandien. Šiandien noriu pasidalinti su jumis savo trumpa, tačiau nuoširdžia ir teisinga nuomone apie kelias priemones iš Smashbox dekoratyvinės kosmetikos. Kam patinka tuščiažodžiauti? Tikrai ne man, todėl kuo skubiau pereiname prie esmės!

smashbox-makeup_5PHOTO FINISH FOUNDATION PRIMER

Jei dar neteko girdėti, tai iš karto pasakysiu, jog Smashbox kosmetika yra naujiena Lietuvos rinkoje (nuo šiol Smashbox rasite Douglas parduotuvėse), tačiau toli gražu ne naujiena pasaulyje. Smashbox yra labai gerai žinomas profesionalios dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas, o priemonės kuriamos tokios, kokios tobulai tiktų fotosesijoms ir filmavimams. Kuo garsėja Smashbox? Teisingai, makiažo bazėmis! Jų Smashbox turi apie 10, įvairių tekstūrų, konsistencijų ir, aišku, skirtų skirtingiems tikslams pasiekti. Mano rankose pati populiariausia – Photo Finish Foundation Primer. Visada į makiažo bazes žiūrėdavau gana skeptiškai, bet išbandžius šią, mano nuomonė pasikeitė. Ši yra vidutinio tirštumo, silikoninė, todėl tikrai nėra skirta kasdieniam makiažui. Tikrai nebandykite jo naudoti kiekvieną dieną, nes sugadinsite savo odą. Tai profesionaliam rezultatui sukurti skirta bazė, kuri akimirksniu padaro odą lygesnę ir minkštesnę. Be to, naudojant Photo Finish Foundation Primer, yra itin lengva paskirstyti bet kurią skystą pudrą, o ji atrodys nepriekaištingai ir laikysis ilgiau. Puikus produktas, vertas aplodismentų, tačiau nepatartina jo naudoti kasdien.

smashbox-makeup_7smashbox-makeup_3FULL EXPOSURE PALETTE

Ieškote kokybiškos šešėlių paletės, bet nenorite ar jau turite Urban Decay? Siūlau pažiūrėti į Full Exposure. Paletėje yra viskas, ko tik gali prireikti, tiek kasdieniam, tiek proginiam makiažui. 7 matiniai ir 7 blizgūs atspalviai nuo šviesiausių iki tamsiausių. Blizgius aš visada naudoju šlapiu būdu (sušlapinu šepetėlį), o matinius įprastai. Tiesa, kaip pastebėjo Aliona, blizgių ir matinių geriau nemaišyti tarpusavyje ir nesluoksniuoti vieno ant kito – gausis didžiausia nesamonė. Arba blizgų naudokite ant viso voko, o matiniu paryškinkite voko raukšlę, arba tiesiog naudokite vien blizgius arba vien matinius. Naudojant su šešėlių bazę ir šlapiu būdu, gaunasi nerealus akių makiažas.

smashbox-makeup_624 HOUR PHOTO FINISH SHADOW PRIMER

Aukščiau aprašytus šešėlius naudoju su šia baze. Labai mažą priemonės kiekį paskirstykite ant viso voko, palaukite 1 minutę ir tik tada imkite į rankas šešėlius. Tokiu būdu šešėliai laikysis ir nepajudės iš vietos apie 8 valandas, po 8 valandų šiek tiek subėga ties vidiniais akių kampučiais, bet minimaliai. Lyginant Smashbox šešėlių bazę su Urban Decay, aš pirmenybę teikiu Urban Decay, tačiau iš visų mano išbandytų bazių (o išbandžiau tikrai daug, apie 10), Smashbox yra antroje vietoje. Gal ir nėra stebuklas, bet veikia, svarbu nepadauginti. Jei šiek tiek padauginsite – ate makiažui.

smashbox-makeup_4STEP-BY-STEP CONTOUR KIT

Ir paskutinis, tačiau mano mėgstamiausias išbandytas Smashbox produktas – kontūravimo paletė. T-O-B-U-L-A. Visiems patariu įsigyti, nes šioje paletėje yra ir kontūravimo pudra, ir bronzantas, ir highlighteris. Kontūro spalva yra nereali, nes sukuria itin natūralaus šešėlio vaizdą. Su bronzanto pagalba suteiksite veidui spalvos ir gyvybingumo, o šviesi pudra puikiai paryškins kontūravimo efektą. Visos trys spalvos yra matinės, tad taip daugelio nemėgstamų blizgučių čia tikrai nerasite. Naudoju jau apie mėnesį ir vis negaliu atsidžiaugti, kad turiu tokią nuostabią veido kontūravimo paletę. Be to, dovanų gaunate ir šepetėlį. Žodžiu, tikrai dėmesio verta investicija, nes vargu, ar rasite jai idealų pakaitalą už mažesnę kainą.

photos: me

1 komentaras

 • […] kad noriu išbandyti dar vieną Photo Finish variantą (apie originalią versiją rašiau čia), tik šį kartą jau drėkinančią versiją. Šaltuoju metų laiku mano oda linkusi šiek tiek […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×