MEET SMASHBOX

2016 spalio 25 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Koks gi puikus buvo šiandienos rytas! Ant tiek puikus, kad ir siaubingas lietus jo nesugadino. Iš pačio ryto per kamščius skubėjau į Gedimino prospekte esančią “Douglas” parduotuvę, kur manęs laukė smagus susipažinimas su Smashbox kosmetika. Apie Smashbox esu girdėjusi labai daug teigiamų atsiliepimų, bet, aišku, tik iš užsienio video blogerių, nes Lietuvoje ši kosmetika atsirado vos prieš kelias savaites. Kaip jau supratote, buvau nusiteikus itin pozityviai, o mano lūkesčiai pilnai pasiteisino, nes iki šiol sėdžiu ir šypsausi. Štai keletas akimirkų.

smashbox_11smashbox_10smashbox_15Kai užėjau į parduotuvę, mane iškart pasitiko į pasodino į kėdę. Esu iš tų žmonių, kurie labai mėgsta, kai juos dažo arba daro šukuosenas, todėl žinojau, kad nenusivilsiu. Mane padažė pats fainiausias vizažistas, kokį tik esu sutikus – Sebastian Gradzik. Tokio linksmo ir pozityviai nusiteikusio žmogaus dar nesu mačiusi! Jo sukurtą makiažą matot patys. Man tikrai patinka rezultatas, o ypač esu patenkinta antakiais! Dar ir šiandien vakare keliausiu į H&M X Kenzo pristatymą su šiuo makiažu, todėl bus proga pasižiūrėti, ar ilgai viskas išsilaikys. Kol kas makiažas atrodo puikiai!

smashbox_7smashbox_13Nors ir rytas, bet šampano taurei atsispirti nepavyko…

smashbox_1smashbox_8Mano mėgstamiausia dalis – lūpdažių testavimas ant rankos. Šį kartą net neištepiau drabužių, o tai didelis pasiekimas.

smashbox_14smashbox_14smashbox_12Gražūs ir, aišku, skanūs užkandžiai.

smashbox_2smashbox_3Stendo eilė su veidui skirtomis priemonėmis. Skystos pudros, mineralinės pudros, maskuokliai, konturavimo paletė, keletas skaistalų ir švytėjimo suteikiančios priemonės.

smashbox_5smashbox_4O čia tos priemonės, kuriomis taip garsėja Smashbox – bazės, a.k.a. makiažo primer’iai. Jų čia be galo daug, tad išsirinkti vieną nebus lengva.

smashbox_6Akių makiažo stendo eilė. Beje, labiausiai mane sužavėjo šešėlių paletė. Kaip gerai, jog gavau ją dovanų!

smashbox_13Čia tik keletas lūpų priemonių, o dar 120 skirtingų lūpdažių yra kitoje stendo pusėje. Ar jūs galite tai įsivaizduoti? 120 lūpdažių!!!

Štai tiek apie mano pirmą susipažinimą su Smashbox kosmetika. Nuo šiol gautus produktus pradėsiu testuoti namų sąlygomis, o po kelių savaičių jau galėsiu dalintis patirtimi ir su jumis bei parekomenduoti kažką išbandyti arba atvirkščiai – patarsiu, ko geriau nepirkti.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×