ŠOKOLADINĖS LŪPOS SU ULTRA MATTE LES CHOCOLATS SKYSTAIS LŪPŲ DAŽAIS

2018 rugsėjo 3 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Lūpdažis ar šokoladas? Manau, kad jau dauguma spėjo išgirsti, kad į Lietuvą atkeliauja ilgai laukti L’Oréal Paris Les Chocolats skysti lūpų dažai. Man patinka šio prekinio ženklo lūpų priemonės, skystus lūpų dažus irgi mėgstu, ypač Maybelline New York Super Stay Matte Ink (apie juos pasakojau čia ir čia), todėl ši naujiena buvo labai laukiama. Taip pat buvau mačiusi Tati video, kur ji apžvelgė amerikietišką šių lūpų dažų versiją ir labai išgyrė. Kaip supratau, tekstūra, sudėtis, aplikatorius ir net atspalvių pavadinimai nesiskiria nuo europietiškų, skiriasi tik pati pakuotė. Iš 12 įmanomų atspalvių į Baltijos šalis atkeliauja 6, ir visi 6 jau apie 3 savaites jau yra mano rankose. Taigi, kuo šie skysti lūpų dažai tokie ypatingi?

Pasak L’Oréal Paris: “Koks Jūsų mėgstamiausias skonis? Vieno šokolado gabalėlio per maža, tad iš šio gurmaniško 6 matinių ir saldžių atspalvių meniu išsirinkite keletą pačių gardžiausių. Skysta matinė L’Oréal Paris Ultra Matte Les Chocolats formulė su odą puoselėjančiomis veikliosiomis Blur dalelėmis tepasi dar patogiau ir maloniau, lūpas padengdama dar lygesniu ir glotnesniu sluoksniu. Tikslus teptukas-kempinėlė su rezervuaru padeda lengvai papuošti lūpas išraiškinga ir sodria spalva. Ir dar viena vyšnia ant šokoladinio torto: viliojantis šokolado kvapas kaskart dovanoja neįtikėtiną, pojūčius lepinančią patirtį. Niam! Naudojimas: paruoškite savo lūpas jas apvesdama pasirinktu lūpų kontūru, pavyzdžiui, iš Color Riche Couture. Teptuku padenkite lūpas glotniu Ultra Matte Les Chocolates skystų lūpų dažų formulės sluoksniu. Šie šokoladu kvepiantys lūpų dažai tiesiog ištirpsta ant lūpų. Vienas potėpis leis mėgautis dailiu šių lūpų dažų atspalviu iki 16 val., nors dėl nuostabiai gardaus aromato jų norėsis užsitepti dar ir dar! Rezultatas: sodri spalva ir ypač ilgai išliekantis matinis efektas.”

Pradėsiu nuo pavadinimo – Les Chocolats. Iš tikrųjų šie lūpdažiai pasižymi itin šokoladiniu kvapu. Galbūt ne gryno juodo šokolado, o karšto šokolado ar kokių šokoladinių saldainių. Faktas yra tas, kad kvapas yra šokoladinis, labai saldus, bet tikrai nebūdingas dekoratyvinės kosmetikos priemonėms. Jau vien dėl kvapo rekomenduočiau įsigyti, nes anksčiau nieko panašaus tikrai neteko matyti! Pakuotė tokios pat formos kaip lūpų blizgesių, tik yra matinė su rožinio aukso spalvos elementais, o aplikatorius yra labai panašus į Maybelline New York Super Stay Matte Ink. Tekstūra vidutinio tirštumo, šiek tiek gelinė, bet dengiasi idealiai. Iš pradžių aplikuojasi kaip itin pigmentuoti lūpų blizgesiai, o tik praėjus apie 10 min. gelinis, žvilgantys užbaigimas palaipsniui pavirsta į matinį. Tiek pačios tekstūros, tiek aplikatoriaus dėka dengiasi tolygiai ir pilnai užtenka vieno sluoksnio. Iš pradžių jaučiasi nemenkas lipnumas, bet laikui bėgant lipnumo jausmas praktiškai dingsta, todėl neišsigąskite ir nenurašykite produkto iškart. Kalbant apie išsilaikymą, tai Les Chocolats pralošia Super Stay Matte Ink, nes be pataisymų ir su valgymais bei kavos gėrimais išsilaiko apie 6 valandas, vėliau pradeda šiek tiek nusitrinti ties apatinės lūpos viduriu. Ne, niekur neatsispausdina, tik nusitrinta. Tiesa, neatlaiko ir riebaus maisto, bet viskas yra pataisoma keliais naujais potėpiais. O bet tačiau, priešingai nei minėti Matte Ink, aš Les Chocolats visiškai nejaučiu ant lūpų ir galiu net pamiršti, kad esu juo pasidažiusi. Atspalvių pasirinkimas nėra itin gausus – turime 6 atspalvius iš 12:842 Candy Man, 844 Sweet Tooth, 852 Box Of Chocolates, 862 Volupto Choco, 864 Tasty Ruby ir 868 Cacao Crush. 842 Candy Man ir 852 Box Of Chocolates yra šalti, 844 Sweet Tooth ir 862 Volupto Choco – šilti, 864 Tasty Ruby – klasikinis raudonas, o 868 Cacao Crush – tamsus bordo. Man labiausiai patinka 862 Volupto Choco ir 864 Tasty Ruby.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: apie 10 eur
842 Candy Man

844 Sweet Tooth

852 Box Of Chocolates

862 Volupto Choco

864 Tasty Ruby

868 Cacao Crush

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×