SPINTOS MUST-HAVE: KAŠMYRO MEGZTINIS IŠ KASMYRAS.LT

2020 lapkričio 11 in Apsipirkimas, Mada - Komentarų nėra

Jeigu paklaustumėte, be kokio drabužio aš neįsivaizduoju savo rudeninės bei žieminės spintos, tai be jokių abejonių iškart pasakyčiau, kad šilto megztinio. Ir nieko nuostabaus, kadangi megztinis jau seniai tapo vienu mėgstamiausių drabužių šiuolaikinių moterų spintose. Be abejo, kiekviena iš mūsų tikriausiai turi ne vieną ir du megztinius, tarp kurių yra tiek paprastų, tiek oversized, tiek patrumpintų, tiek užsegamų, tiek iš medvilnės, tiek iš akrilo, tiek iš vilnos. Tačiau megztinis, kurį privalo savo spintoje turėti kiekviena, yra paprastas kašmyro megztinis.

Toks megztinis visada atrodys elegantiškai ir prabangiai, ir netgi pagal šiuos du kriterijus gali drąsiai aplenkti daugelį suknelių. Kašmyro megztinis yra tas pats, kaip ir kokybiška rankinė – kiekvieną moteris privalo turėti tokį savo spintoje. Juk kašmyro megztinis yra ne tik šiltas, lengvas, lengvai derinamas, gražus ir malonus kūnui drabužis, bet ir investicija. Taip, šiuo atveju nepabijosiu šio žodžio. Svarbiausia išsirinkti tinkamo modelio, spalvos ir tikrai įsigyti kokybišką gaminį, kuris taps neatsiejama jūsų rudens bei žiemos spintos dalimi ir kiekvieną kartą traukdami megztinį iš spintos tikrai žinosite, kaip jį priderinti.

Bet ar žinote, kodėl kašmyras yra taip vertinamas? Kašmyras – tai ta tikra meilė nuo pirmo prisilietimo. Vos tik prisilietus pajusite švelnumą, minkštumą ir šilumą – labai greitai suprasite, kad rankose laikote kažką išskirtinio. Išskirtinai kokybiška medžiaga, kašmyras buvo laikomas nuo senų laikų, kai buvo vadinamas fiber for kings, išvertus “siūlas karaliams”. Nors šiandien įsigyti gaminį iš kašmyro nėra taip sudėtinga, tačiau jų kainos tikrai nemažos. Aukštą kainą nulemia rankų darbas ir kokybiški siūlai, kurių kismet gaunama ne tiek ir daug. Bet pasikartosiu dar kartą – kašmyro megztinis yra ilgametė investicija į jūsų spintos turinį, kuris esant teisingai priežiūrai, net ir po kelerių metų atrodys kaip naujas, neišbluks ir neišsitąsys.

Kašmyras mano spintoje nėra naujiena, tačiau visai neseniai mano megztinių kolekciją papildė šis smėlio spalvos kašmyro megztinis iš Kasmyras.lt. Tai yra maža šeimos firma iš Slovakijos, kuri 2011 metais pradėjo importuoti kašmyro rūbus iš Nepalo. Ir mane nustebino kašmyro pasiūla – be galo daug įvairiausių modelių ir spalvų megztinių, tiek moteriškų, tiek vyriškų. Tiesa, išsirinkti man tą vienintelį nebuvo sudėtinga, kadangi iškart žinojau, ko noriu. Smėlio spalvos megztinio aukštu kaklu – štai ir jis! Tale – paprastas, tačiau be galo elegantiškai atrodantis, kokybiškas, šiltas, lengvas ir malonus prie kūno. Taip pat labai lengvai derinamas su mano spintos turiniu, nes gražiai atrodo ir po švarkais, ir su sijonais ar kelnėmis. Pavyzdžiui, šį kartą derinau jį su trumpu sijonu ir juodu klasikiniu paltu – idealus variantas savaitgaliniam pasivaikščiojimui.

Beje, turiu kodą, kuris suteiks 10 proc. nuolaidą visam Kasmyras.lt asortimentui:

DARJA

O ką jūs manote apie kašmyrą? Ar esate turėję arba turite savo spintoje bent vieną gaminį iš jo? Jei taip, tai kokį, ir ar tai buvo pasiteisinęs pirkinys?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L US

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×