STILIAUS TRANSFORMACIJA AKIMIRKSIU: NUO LAISVALAIKIO IKI ELEGANCIJOS

2019 sausio 20 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Formuojant įvaizdį, svarbūs ne tik drabužių deriniai, bet ir detalės. Jos gali turėti lemiamą vaidmenį – suturti harmoningą visumą arba sugadinti net ilgai planuotą derinį. Dauguma merginų ir moterų kartais per mažai kreipia dėmesio į avalynės bei aksesuarų pasirinkimo svarbą – stengiasi palengvinti sau užduotį ir renkasi vieną „saugų“ variantą, net nebandydamos daugiau pažaisti su detalėmis. Skatinčiau nebijoti eksperimentuoti, nes būtent avalynė, rankinė ar stilingas galvos apdangalas gali akimirksniu pakeisti net ir paprastą kasdienį įvaizdį, suteikti jam išskirtinumo ar puošnumo. Šį kartą aš savo pavyzdžiu parodau, kad, pakeitus batus, rankinę ar kepurę, galima sukurti kardinaliai skirtingą derinį! O apie savo pasirinkimus aš pasakoju Deichmann “Shoe Love” tinklaraštyje čia.

paltas Vero Moda iš Newmood.lt/ megztinis New Yorker/ sijonas Stradivarius/ batai Deichmann/ rankinė Deichmann/ skrybėlė Pepe Jeans iš Newmood.lt


Šiuo atveju pasirinkau juodus ilgaaulius batus su kulnu. Norint paprastam ir niekam neįpareigojančiam deriniui suteikti šiek tiek elegancijos ir puošnumo, kulnai yra būtini. Taip pat pasirinkau ne įprastą rankinę, o delninę, kas šį įvaizdį padaro dar mažiau kasdieniškesnį.

paltas Vero Moda iš Newmood.lt/ megztinis New Yorker/ sijonas Stradivarius/ batai Deichmann/ kuprinė Deichmann/ kepurė H&M


Prie tų pačių drabužių derinu grubaus stiliaus juodus aulinukus, kurie turbūt yra kas antros merginos spintoje. Tokio tipo batai yra ne tik itin patogūs, šilti, bet tuo pačiu ir labai lengvai derinami tiek prie džinsų, tiek prie sijonų. Kadangi šis įvaizdis yra skirtas laisvalaikiui, pasirinkau talpią kuprinę, į kurią lengvai sutalpinčiau visus būtinus daiktus ar nedidelį termosą su arbata žiemiškiems pasivaikščiojimams. Taip pat jaukumo įvaizdžiui suteikiau, pasirinkusi šiltą megztą kepurę, kuri apsaugo nuo šalčio bei deriniui prideda žiemiško žavesio.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×